Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Foto Video Marszelewscy / Dron / Full HD / Pendrive, Lubawa - zdjęcie 1
Foto Video Marszelewscy / Dron / Full HD / Pendrive, Lubawa - zdjęcie 2 Foto Video Marszelewscy / Dron / Full HD / Pendrive, Lubawa - zdjęcie 3 Foto Video Marszelewscy / Dron / Full HD / Pendrive, Lubawa - zdjęcie 4 Foto Video Marszelewscy / Dron / Full HD / Pendrive, Lubawa - zdjęcie 5
1 / 5

Foto Video Marszelewscy / Dron / Full HD / Pendrive id:16199

Lubawa, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Naszą firmę tworzą młodzi i ambitni ludzie. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania jak i fotografii. Posiadamy stosowne zezwolenie do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Kurię Diecezjalną.Filmując, kierujemy się dokładnością w rejestrowaniu najważniejszych chwil, precyzją montażu oraz estetyką końcowego materiału.
Oferta:
Filmujemy sprzętem w jakości FULL HD przy użyciu gimbala, dzięki czemu nasze filmy są płynne i dynamiczne. Widz nie męczy się oglądając naszych nagrań. Filmujemy od ubierania do godziny 2 w nocy. Klient otrzymuje pendriva z filmem w jakości FULL HD cena 2300 zł. Jeśli pogoda pozwoli nagrywamy dodatkowo ujęcia z lotu ptaka przy pomocy drona , pokażemy na nagraniu okolice domu panny młodej, kościoła. Użyjemy go także podczas sesji plenerowej w celu nagrania urywków do klipu ślubnego. Msze ślubną nagrywamy na dwie kamery jedna filmuje księdza , druga Młodą Parę oraz gości .

Podczas filmowania używamy też kamery go pro którą umieszczamy w aucie pary młodej.

Zdjęcia:
Sesja plenerowa około 150 zdjęć na cd + 50 zdjęć na papierze w formacie 15x21, sesja w dniu ślubu jest w cenie, jak w inny dzień to obowiązuje dopłata 200 zł , jeśli para zdecyduję się na sesje nad morzem dopłata 600 zł , fotoreportaż około 1000 zdjęć na CD – cena 2000 zł.
Całość film i foto 4300zł
Koszty dojazdu doliczamy powyżej 60 km.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lubawa, , 14-260, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 4717

Popularne miasta w okolicy