Zobacz zdjęcia (5)
MatStudio video&foto; Highlights, Dron, FullHD, Iława - zdjęcie 1
MatStudio video&foto; Highlights, Dron, FullHD, Iława - zdjęcie 2 MatStudio video&foto; Highlights, Dron, FullHD, Iława - zdjęcie 3 MatStudio video&foto; Highlights, Dron, FullHD, Iława - zdjęcie 4 MatStudio video&foto; Highlights, Dron, FullHD, Iława - zdjęcie 5
1 / 5

MatStudio video&foto; Highlights, Dron, FullHD id:41275

Iława, warmińsko-mazurskie
667-230...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Każde wesele to nowa historia i nowe wyzwania. Wiemy, jak bardzo wyjątkowym dniem jest Dzień Ślubu. Sami przechodziliśmy to jakiś czas temu.

Zależy nam na uchwyceniu emocji bo one najbardziej uruchamiają wspomnienia.

Profesjonalna jakość i dziewięcioletnie doświadczenie pozwalają nam na spokojną pracę w każdych warunkach. Wzrok dla każdego jest bardzo ważnym zmysłem poznawczym. Dlatego zdecydowaliśmy się sprawdzoną markę w video postaci Canona c100 Mark II oraz Nikon d810 do pracy foto. Dzięki temu uzyskujemy „lustrzany” obraz w wysokiej jakość, która nadaje film wyjątkowy charakter. Filmujemy na ziemi i w powietrzu. Do urozmaicenia naszych filmów wykorzystujemy Drona DJI Phantom 3 ADVANCED. Dobry obraz to nie wszystko... musi też być dobry dźwięk. Dlatego nie wyobrażamy sobie pracy bez mikrofonów Roode czy rejestratorów dźwięku Zoom’a. Tym samym zmniejszamy do minimum efekt echa w koście czy pogłosu na Sali.
Podczas całego reportażu dajemy z siebie 110% – często wchodzimy jako goście, a wychodzimy jako dobrzy znajomi. Miła atmosfera to podstawa i klucz do dobrych ujęć. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest fakt że robimy to co kochamy i realizujemy swoje pasje.

Doświadczenie i najlepszy sprzęt pozwalają nam uchwycić emocje na zdjęciach tak by żyły w Waszych szufladach i na dyskach przez długie lata.

Kontakt

Adres: Iława, , 14-200, woj. warmińsko-mazurskie
667-230...
liczba odwiedzin: 1958
Zadzwoń
667-230...
Napisz

Popularne miasta w okolicy