Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna- Foto & Video-  Masters STUDIO, Ostrzeszów - zdjęcie 1
Fotografia ślubna- Foto & Video-  Masters STUDIO, Ostrzeszów - zdjęcie 2 Fotografia ślubna- Foto & Video-  Masters STUDIO, Ostrzeszów - zdjęcie 3 Fotografia ślubna- Foto & Video-  Masters STUDIO, Ostrzeszów - zdjęcie 4 Fotografia ślubna- Foto & Video-  Masters STUDIO, Ostrzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna- Foto & Video- Masters STUDIO id:42362

Ostrzeszów, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Firma istnieje od 1992 roku. Mamy przyjemność zaproponować Państwu swoje usługi w zakresie fotografii ślubnej, plenerowej i okolicznościowej oraz filmowania wszelkich uroczystości.

Fotografia to nasza pasja od wielu lat. Nie da się zrobić dobrych zdjęć nie wkładając w to emocji i uczucia oraz wiedzy i doświadczenia.
Głównym celem jaki sobie stawiamy przy robieniu reportażu ślubnego jest ujecie danego momentu i zatrzymanie go w kadrze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z Młodymi Parami, co pozwala na miłą i sympatyczną współpracę pomiędzy fotografem i osobami fotografowanymi. Zdjęcia plenerowe wykonujemy w miejscach proponowanych przez Młodą Parę lub też w sugerowanych przez nas, niekoniecznie w dniu ślubu. Od wielu lat zajmujemy się również kompleksową obsługą Foto i Video Studniówek oraz I Komunii Św.

Zajmując się filmowaniem uroczystości ślubnej i okolicznościowej połączonym z wykonywaniem zdjęć tworzy kompleksową obsługę ceremonii ślubnej i weselnej. Stawiamy na jakość filmu, bo to przecież pamiątka na całe życie.Dokładamy wszelkich starań aby nasze filmy były ciekawe i niepowtarzalne. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy i w miarę możliwości unowocześniamy go, starając się nadążyć za postępami techniki oraz trendami w tej branży.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Ostrzeszów, , 63-500, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1189

Popularne miasta w okolicy