Zobacz zdjęcia (5)
FOTOBANASIAK Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
FOTOBANASIAK Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 FOTOBANASIAK Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 FOTOBANASIAK Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 FOTOBANASIAK Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

FOTOBANASIAK Fotografia ślubna id:16802

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Na swoich zdjęciach ślubnych staram się oddać przede wszystkim ludzi - czyli Państwa. Pokazać Was, takimi jakimi jesteście naprawdę - drobne gesty, spojrzenia i wszystko to, co jest tylko wasze. Dzięki temu moje zdjęcia pokazują dwoje ludzi a nie jedną z wielu młodych par.

Mój reportaż z kościoła i wesela ma za zadanie pokazać miłość, emocje i radość w tym dniu. Uchwycić wszystko to, co się wydarzy, aby po latach było co wspominać.
Pracuję na profesjonalnym sprzęcie w systemie Nikona, używam jasnych obiektywów o świetle 1.4 - 2.8. Fotografie dostają Państwo w wersji tradycyjnych odbitek oprawionych w elegancki album, oraz w zapisie cyfrowym JPG. Zdjęcia wykonuję w postaci plików RAW i poddaję starannej cyfrowej obróbce przed skopiowaniem w labie. W ten sposób zapewniam swoim pracom najwyższą możliwą jakość, która jest dla mnie bardzo ważna i to zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym.

Jeśli moje fotografie Państwa zainteresowały proszę o kontakt, chętnie przyjadę i osobiście zaprezentuję albumy ze zdjęciami. Zapraszam też do odwiedzenia mojej strony internetowej

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-685, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 705

Popularne miasta w okolicy