FOTOBANASIAK Fotografia ślubna id:16802

Oferta
Dodaj do plannera

Na swoich zdjęciach ślubnych staram się oddać przede wszystkim ludzi - czyli Państwa. Pokazać Was, takimi jakimi jesteście naprawdę - drobne gesty, spojrzenia i wszystko to, co jest tylko wasze. Dzięki temu moje zdjęcia pokazują dwoje ludzi a nie jedną z wielu młodych par.

Mój reportaż z kościoła i wesela ma za zadanie pokazać miłość, emocje i radość w tym dniu. Uchwycić wszystko to, co się wydarzy, aby po latach było co wspominać.
Pracuję na profesjonalnym sprzęcie w systemie Nikona, używam jasnych obiektywów o świetle 1.4 - 2.8. Fotografie dostają Państwo w wersji tradycyjnych odbitek oprawionych w elegancki album, oraz w zapisie cyfrowym JPG. Zdjęcia wykonuję w postaci plików RAW i poddaję starannej cyfrowej obróbce przed skopiowaniem w labie. W ten sposób zapewniam swoim pracom najwyższą możliwą jakość, która jest dla mnie bardzo ważna i to zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym.

Jeśli moje fotografie Państwa zainteresowały proszę o kontakt, chętnie przyjadę i osobiście zaprezentuję albumy ze zdjęciami. Zapraszam też do odwiedzenia mojej strony internetowej

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / całość

Cena jest zawsze ustalana indywidualnie w zależności od zakresu zlecenia
Wersja budżetowa dla całej uroczystości ze zdjęciami tylko w wersji cyfrowej może się zaczynać od około 1000 zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

601-699...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

FOTOBANASIAK Fotografia ślubna
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-685
Data dodania: 22-10-2015
Liczba odwiedzin: 158

Polecamy

Nowe ogłoszenia