Zobacz zdjęcia (5)
Efekty ślubne - KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, BALONY I INNE, Warszawa - zdjęcie 1
Efekty ślubne - KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, BALONY I INNE, Warszawa - zdjęcie 2 Efekty ślubne - KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, BALONY I INNE, Warszawa - zdjęcie 3 Efekty ślubne - KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, BALONY I INNE, Warszawa - zdjęcie 4 Efekty ślubne - KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, BALONY I INNE, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Efekty ślubne - KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, BALONY I INNE id:41719

Warszawa, mazowieckie

O nas

Oferujemy kompleksową usługę pokazów konfetti, pirotechniki, laserów, niski dym, bańki mydlane, fontanny iskier, fotobudki, balony z helem oraz LED, race i wiele wiele innych. Ogranicza nas tylko Wasza wyobraźnia!
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!!

KONFETTI
Pokazy konfetti o bardzo dużym zasięgu, zarówno wewnątrz sali jak i w plenerze.
Motylki, gwiazdki, paski, płatki róż, kwiatki, jak również możliwość wycięcia własnego kształtu. Do tego szeroki wybór kolorystyki - każdy znajdzie coś dla siebie!
Bogactwo wzorów i kolorów gwarantuje, że konfetti zawsze idealnie będzie pasować do całej dekoracji i oprawy.

Korzystamy z konfetti wykonanego wyłącznie z atestowanego i niepalnego materiału. Konfetti również nie przewodzi prądu. Jest to bardzo ważne, ponieważ niezależnie od kształtu czy wielkości może dostać się do lamp lub sprzętu i spowodować uszkodzenia. Używamy wyłącznie konfetti i tub renomowanej holenderskiej firmy Magic FX.

Nasze maszyny to sprzęt sprawdzony, często używany w nagraniach telewizyjnych czy imprezach sportowych. Z pewnością upiększą Waszą uroczystość nie tylko podczas pierwszego tańca ale również przy wyjściu z kościoła czy urzędu.

BAŃKI MYDLANE
W ofercie posiadamy kilka bańkownic i wentylatory niwelujące niekorzystny efekt wiatru. Dzięki temu uzyskamy piękny efekt niezależnie od pogody!

LASERY
Laserowa wizualizacja może ozdobić wnętrze kościoła (np. animacja serc) lub stanowić dodatkową atrakcję podczas pierwszego tańca czy tortu.
Maszyny używane przez nas to sprzęt renomowanej firmy KVANT.

FONTANNY ISKIER
Fontanna iskier w zamkniętym pomieszczeniu? Przy zastosowaniu odpowiedniej technologii jest to w pełni możliwe i bezpieczne! Oferujemy pokaz iskier, który może się odbywać bez ryzyka uruchomienia czujek dymu. Nie stanowi również zagrożenia dla gości, dekoracji czy sali. Uzyskany efekt wygląda zjawiskowo na nagraniach czy zdjęciach. Ta atrakcja pasuje zarówno na pierwszy taniec, serwis tortu czy podziękowania. Zawsze tam, gdzie chcecie uzyskać efekt "wow"!

BALONY
Balony już dawno przestały kojarzyć się z kiczem. Elegancki design, różnorodność kształtów i form oraz stonowana kolorystyka potrafią nadać przyjęciu charakter iście glamour! Transparentne wypełnione konfetti. Perłowe, złote a może kolorowe. Wycięte w kształt serca lub Waszych inicjałów. Rozświetlone diodą LED, wypełnione helem i unoszące się nad stołami. Opcji jest naprawdę wiele! Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dobrać odpowiednie dekoracje.

INNE EFEKTY
Szukasz czegoś oryginalnego czym zaskoczysz swoich gości? Oferujemy wybuchowe pudełko niespodziankę, które zapewni nietuzinkową zabawę weselną.
Race dymne sprawdzą się w plenerze podczas sesji fotograficznej, a race świetlne są fajną alternatywą dla pirotechniki. Zapraszamy do kontaktu!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Dekoracja ślubu i wesela to bardzo ważna kwestia, której nie należy bagatelizować! Zapoznaj się z pełną ofertą atrakcji ślubnych na stronie firmy EFEKTY ŚLUBNE.

Opinie (1)

Efekty ślubne - KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, BALONY I INNE id:41719
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2019
Warszawa
Data dodania: 16-05-2019

Polecam, auto na żywo wyglada super, niski dym na pierwszy taniec wyszedł rewelacyjnie :)

liczba odwiedzin: 2476

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie