Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Fotobudka FOTOZABAWY id:18494

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Brzesko, małopolskie
Data dodania: 22-01-2016
Liczba odwiedzin: 234

Oferta

OSTATNIE WOLNE TERMINY na lato 2017!

Fotobudka to nowoczesny, mobilny automat fotograficzny posiadający możliwość natychmiastowego wydruku.

Doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy: bankiety, spotkania firmowe, wesela, urodziny, pikniki rodzinne, czy imprezy plenerowe. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę, potwierdzoną przez dziesiątki zadowolonych klientów.

Pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie. Używamy aparatów Canon (lustrzanki cyfrowe), drukarki termosublimacyjne DNP, hybrydowe oświetlenie oraz oryginalny papier fotograficzny.

Fotobudka to nie tylko automat samoobsługowy. Aby zdjęcia były jak najlepszej jakości aparat za każdym razem odpowiednio ustawiany jest w trybie manualnym w zależności od oświetlenia i warunków panujących w lokalu.

Najważniejszym elementem zabawy jest ogrom udostępnianych wraz z automatem śmiesznych gadżetów, umożliwiający Państwa gościom wcielenie się w niemal dowolną postać od pirata, przez króliczka, policjanta, królewnę, wikinga, wampira, jednorożca i wiele, wiele innych, aż po myszkę miki.
Wśród gadżetów mamy dla Państwa: peruki, maski, okulary, opaski, czapki, a nawet nos czarownicy!

Videobudka to dodatkowa usługa w ramach zabawy z fotobudką. Łatwa w obsłudze aplikacja daje możliwość nagrywania 30 sekundowych sekwencji audio-video (pełny podgląd, możliwość odtworzenia przed zapisaniem). Uczestnicy zabawy mają możliwość rejestracji przekazu medialnego, np. życzenia czy występ artystyczny.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotobudka FOTOZABAWY
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Brzesko

Nowe ogłoszenia