Zobacz zdjęcia (5)
Kujawsko fotobuda - Promocja WIOSNA. Zaskocz gości dodatkową atrakcją., Włocławek - zdjęcie 1
Kujawsko fotobuda - Promocja WIOSNA. Zaskocz gości dodatkową atrakcją., Włocławek - zdjęcie 2 Kujawsko fotobuda - Promocja WIOSNA. Zaskocz gości dodatkową atrakcją., Włocławek - zdjęcie 3 Kujawsko fotobuda - Promocja WIOSNA. Zaskocz gości dodatkową atrakcją., Włocławek - zdjęcie 4 Kujawsko fotobuda - Promocja WIOSNA. Zaskocz gości dodatkową atrakcją., Włocławek - zdjęcie 5
1 / 5

Kujawsko fotobuda - Promocja WIOSNA. Zaskocz gości dodatkową atrakcją. id:25481

Włocławek, kujawsko-pomorskie

O nas

Przedstawiamy Państwu nasz nowy projekt "Kujawsko fotobuda". Została ona wykonana w pracowni stolarskiej. Jej kształt mówi sam za siebie :-). Podczas imprezy nasi animatorzy występują w ludowych strojach kujawskich, zachęcając gości do korzystania z licznych gadżetów i wprowadzając wesołą atmosferę. Polecamy naszą "Kujawską fotobudę" na różne przyjęcia, dożynki, eventy firmowe. Na specjalne życzenie możemy okleić boki oraz tył dostarczoną reklamą. Posiadamy różne tła i wiele opcji wydruku.
Przedstawiamy Państwu naszą ofertę i zachęcamy do współpracy. Oferujemy zdjęcia formatu 10x15 (pocztówka)-kilka scen na jednym wydruku, dzięki czemu pamiątka nie wygląda jak bilecik do cyrku lecz jest czymś, czym możemy się pochwalić w gronie znajomych.
W cenie mają Państwo:
- czas podstawowy 2h, kolejna godzina to dodatkowe 150zł,
- nielimitowaną ilość wydruków zdjęć 10x15cm
- ciekawe i pełne humoru gadżety,
- odpowiednie tło,
- obsługę na miejscu i gotową pomóc w każdej sprawie,
- możliwość dołączenia logo, daty, imion i innej grafiki.
- materiał udostępniamy na dysku internetowym oraz na życzenie zgrywamy cały materiał na USB w dniu imprezy.


Polecamy także nasze inne oferty:
- dekorację światłem,
- ciężki dym,
- oprawę muzyczną.


Dziękujemy za wizytę i za Państwa czas poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

liczba odwiedzin: 1730

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie