Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka PSTRK - FANTASTYCZNA JAKOŚĆ, OSZAŁAMIAJĄCY DREWNIANY DESIGN, Warszawa - zdjęcie 1
Fotobudka PSTRK - FANTASTYCZNA JAKOŚĆ, OSZAŁAMIAJĄCY DREWNIANY DESIGN, Warszawa - zdjęcie 2 Fotobudka PSTRK - FANTASTYCZNA JAKOŚĆ, OSZAŁAMIAJĄCY DREWNIANY DESIGN, Warszawa - zdjęcie 3 Fotobudka PSTRK - FANTASTYCZNA JAKOŚĆ, OSZAŁAMIAJĄCY DREWNIANY DESIGN, Warszawa - zdjęcie 4 Fotobudka PSTRK - FANTASTYCZNA JAKOŚĆ, OSZAŁAMIAJĄCY DREWNIANY DESIGN, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka PSTRK - FANTASTYCZNA JAKOŚĆ, OSZAŁAMIAJĄCY DREWNIANY DESIGN id:35509

Warszawa, mazowieckie

O nas

Fotobudka PSTRK jest przekuciem naszych wizji i doświadczeń w branżach fotograficznej i eventowej na unikatową w swej konstrukcji i wyglądzie fotobudkę.

Wyróżniamy się na tle konkurencji najwyższą jakością zdjęć. Jest to zasługa aparatu i obiektywów klasy semi-pro oraz oświetlenia studyjnego, dzięki którym wszystkie osoby są równomiernie oświetlone i wyraźne na każdym zdjęciu.

Ważne jest by fotobudka, którą ustawiamy na Waszej imprezie była także jej ozdobą i wkomponowywała się w jej niepowtarzalny klimat. Piękna, drewniana konstrukcja w matowym lakierze, design w stylu hollywoodzkiego lustra nadają jej niepowtarzalnego charakteru, dzięki któremu poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy.

Dodatkowo możemy Wam zaoferować zmontowany FILM z zabawy gości przed Fotobudką PSTRK!

Fotobudka fotobudce nierówna, dlatego też zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi realizacjami i do ich oceny na naszej stronie. PRAWDZIWE CZARY!
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy!
Ekipa PSTRK.

liczba odwiedzin: 1108

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie