Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja! id:14079

Oferta
Dodaj do plannera

Koniec z niecierpliwym wyczekiwaniem zdjęć z imprezy! Nasza fotobudka sprawi, że Ty i Twoi goście z każdej imprezy wrócicie z co najmniej z kilkoma fotkami.

Jesteśmy na rynku od 2015 roku, za nami prawie setka imprez!

Fotoudka Śmiechu ma nowoczesny i estetyczny wygląd. Dodatkowo posiada własne, ozdobne podświetlenie, co sprawia, że wygląda wyjątkowo atrakcyjnie - również przy zgaszonym świetle. Nasza Fotobudka mieni się wszystkimi kolorami tęczy, jeden z nich możemy dopasować do klimatu Waszej imprezy!

To generator dobrej zabawy. Jest to automat fotograficzny z natychmiastowym wydrukiem zdjęć. Fotobudka Śmiechu sterowana jest za pomocą dotyku. Jej sercem jest lustrzanka cyfrowa i drukarka fotograficzna, która drukuje zdjęcia w 15 sekund!

Fotobudka jest wynajmowana przez organizatora imprezy na określony czas. Goście korzystają z niej bezpłatnie i bez limitu wykonywanych zdjęć! Doskonale sprawdzi się na wszystkich imprezach, na których chcesz zaskoczyć swoich gości oryginalną formą zabawy. Nikt nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji, spontaniczności oraz szaleństwa.


Co zapewnia FOTOBUDKA ŚMIECHU?

> Niesamowitą atrakcję i to, że Twoja impreza będzie zapamiętana na długi czas!

> Dzięki licznym gadżetom, perukom i okularom, napisom każdy kto staje przed obiektywem naszej fotobudki ma możliwość wcielenia się w całkowicie nową postać! Wspólna zabawa integruje oraz pozwala zażyć sporo szaleństwa.

> Zdjęcia profesjonalnej jakości wykonywane przez lustrzankę cyfrową Canon. Zdjęcie w formacie 10 x 15 cm, bądź dwa zdjęcia w formacie 5 x 15 cm drukuje specjalna drukarka fotograficzna w technice druku termosublimacyjnego. Trwa to zaledwie kilkanaście sekund a zdjęcia są trwałe i odporne na zniszczenia.

> Wspaniałą zabawę i wiele wrażeń, które można zabrać ze sobą do domu!
Wykonujemy zdjęcia w technologii Green Screen, w którego miejsce możemy wstawić praktycznie każde tło. Tylko z nami możesz być gdzie tylko chcesz - na plaży, w dżungli, a nawet na księżycu!

> Tylko uczestnicy zabawy wraz z pamiątkowym zdjęciem otrzymają wizytówkę z hasłem do galerii internetowej, gdzie będą mogli zobaczyć wszystkie zdjęcia z imprezy!

> Wraz z Fotobudką Śmiechu otrzymujecie pomoc technika oraz animatora.


Za dodatkową opłatą możliwe jest stworzenie pamiątkowego, personalizowanego albumu zdjęć wraz z życzeniami gości! Zatrzymaj radosne chwile na zawsze!

W naszej ofercie znajdziecie również podziękowania dla gości w formie etui! - N O W O Ś ĆMacie pytania? Chcecie się czegoś dowiedzieć odnośnie naszej fotobudki? Napiszcie do nas! :)

Cennik

Orientacyjna cena: 599 PLN / Wypożyczenie

Zakres cen już od 450 zł.

Dwie godziny pracy fotobudki 600 zł
Trzy godziny pracy fotobudki 750 zł
Cztery godziny pracy fotobudki 900 zł

Personalizowany, ręcznie robiony pamiątkowy album 120 zł
Podziękowania dla gości - wycena indywidualna

Zapraszamy do śledzenia nas na portalu społecznościowym! Organizujemy konkursy, promocje i rozdania rabatowe :)

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

607-158...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja!
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Władysławowo
Kod:84-120
Data dodania: 09-02-2015
Liczba odwiedzin: 736

Polecamy

Nowe ogłoszenia