Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja!, Władysławowo - zdjęcie 1
Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja!, Władysławowo - zdjęcie 2 Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja!, Władysławowo - zdjęcie 3 Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja!, Władysławowo - zdjęcie 4 Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja!, Władysławowo - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja! id:14079

Władysławowo, pomorskie

O nas

Koniec z niecierpliwym wyczekiwaniem zdjęć z imprezy! Nasza fotobudka sprawi, że Ty i Twoi goście z każdej imprezy wrócicie z co najmniej z kilkoma fotkami.

Jesteśmy na rynku od 2015 roku, za nami prawie setka imprez!

Fotoudka Śmiechu ma nowoczesny i estetyczny wygląd. Dodatkowo posiada własne, ozdobne podświetlenie, co sprawia, że wygląda wyjątkowo atrakcyjnie - również przy zgaszonym świetle. Nasza Fotobudka mieni się wszystkimi kolorami tęczy, jeden z nich możemy dopasować do klimatu Waszej imprezy!

To generator dobrej zabawy. Jest to automat fotograficzny z natychmiastowym wydrukiem zdjęć. Fotobudka Śmiechu sterowana jest za pomocą dotyku. Jej sercem jest lustrzanka cyfrowa i drukarka fotograficzna, która drukuje zdjęcia w 15 sekund!

Fotobudka jest wynajmowana przez organizatora imprezy na określony czas. Goście korzystają z niej bezpłatnie i bez limitu wykonywanych zdjęć! Doskonale sprawdzi się na wszystkich imprezach, na których chcesz zaskoczyć swoich gości oryginalną formą zabawy. Nikt nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji, spontaniczności oraz szaleństwa.


Co zapewnia FOTOBUDKA ŚMIECHU?

> Niesamowitą atrakcję i to, że Twoja impreza będzie zapamiętana na długi czas!

> Dzięki licznym gadżetom, perukom i okularom, napisom każdy kto staje przed obiektywem naszej fotobudki ma możliwość wcielenia się w całkowicie nową postać! Wspólna zabawa integruje oraz pozwala zażyć sporo szaleństwa.

> Zdjęcia profesjonalnej jakości wykonywane przez lustrzankę cyfrową Canon. Zdjęcie w formacie 10 x 15 cm, bądź dwa zdjęcia w formacie 5 x 15 cm drukuje specjalna drukarka fotograficzna w technice druku termosublimacyjnego. Trwa to zaledwie kilkanaście sekund a zdjęcia są trwałe i odporne na zniszczenia.

> Wspaniałą zabawę i wiele wrażeń, które można zabrać ze sobą do domu!
Wykonujemy zdjęcia w technologii Green Screen, w którego miejsce możemy wstawić praktycznie każde tło. Tylko z nami możesz być gdzie tylko chcesz - na plaży, w dżungli, a nawet na księżycu!

> Tylko uczestnicy zabawy wraz z pamiątkowym zdjęciem otrzymają wizytówkę z hasłem do galerii internetowej, gdzie będą mogli zobaczyć wszystkie zdjęcia z imprezy!

> Wraz z Fotobudką Śmiechu otrzymujecie pomoc technika oraz animatora.


Za dodatkową opłatą możliwe jest stworzenie pamiątkowego, personalizowanego albumu zdjęć wraz z życzeniami gości! Zatrzymaj radosne chwile na zawsze!

W naszej ofercie znajdziecie również podziękowania dla gości w formie etui! - N O W O Ś ĆMacie pytania? Chcecie się czegoś dowiedzieć odnośnie naszej fotobudki? Napiszcie do nas! :)

Opinie Fotobudka Śmiechu (1)

Fotobudka Śmiechu - najlepsza atrakcja! id:14079
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2017
Władysławowo
Data dodania: 25-05-2017

Fotobudka Śmiechu rozkręci każdą imprezę!
Dziękujemy ślicznym Paniom z obsługi, za stworzenie na naszym weselu pięknej pamiątki jaką jest księga wpisów ze zdjęciami (oczywiście foto-budkowymi)! <3

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na atrakcję w dniu Waszego święta (bez różnicy jaka to okazja), nie czekajcie dłużej, tylko rezerwujcie termin! <333

Magda&Piotrek

liczba odwiedzin: 2495

Wyjątkowe sale weselne w mieście Władysławowo

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie