Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka Uśmiech! , Warszawa - zdjęcie 1
Fotobudka Uśmiech! , Warszawa - zdjęcie 2 Fotobudka Uśmiech! , Warszawa - zdjęcie 3 Fotobudka Uśmiech! , Warszawa - zdjęcie 4 Fotobudka Uśmiech! , Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka Uśmiech! id:32568

Warszawa, mazowieckie

O nas

Fotobudka Uśmiech to gwarancja świetnej zabawy na każdej imprezie. Lepsza niż szachy w osiedlowym domu kultury, czy potańcówka w remizie na Dzień Strażaka. Na imprezie z Fotobudką Uśmiech śmiałby się nawet sam Tywin Lannister. Nie wierzysz? Sprawdź!

Mamy tuziny zabawnych gadżetów do zdjęć. Z takimi rekwizytami nawet najsztywniejszy kuzyn zamieni się w rodzinnego śmieszka i niczym Charlie Chaplin będzie wyginał się w nietypowych pozach przed obiektywem aparatu.

Spersonalizowane napisy przeniosą zabawę na wyższy poziom. Tak wysoko, że gdyby Luis de Funes jeszcze żył, w następnym filmie grałby u boku Fotobudki Uśmiech [suchar].

Wysokiej jakości zdjęcia i świetna zabawa – trudno o lepszą pamiątkę z ważnego wydarzenia. Wszystko to zapewnia Fotobudka Uśmiech! Dlatego nie czekaj! Zadzwoń, zarezerwuj termin i podaruj sobie Uśmiech na imprezie!

Sprawdź nas na Facebooku.

liczba odwiedzin: 880

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie