Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka w przyczepie inna niż 360! Fotoprzyczepa, Łódź - zdjęcie 1
Fotobudka w przyczepie inna niż 360! Fotoprzyczepa, Łódź - zdjęcie 2 Fotobudka w przyczepie inna niż 360! Fotoprzyczepa, Łódź - zdjęcie 3 Fotobudka w przyczepie inna niż 360! Fotoprzyczepa, Łódź - zdjęcie 4 Fotobudka w przyczepie inna niż 360! Fotoprzyczepa, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka w przyczepie inna niż 360! Fotoprzyczepa id:54991

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Planujesz organizację swojej imprezy i zastanawiasz się nad atrakcją dla Gości która ich zaskoczy i sprawi, że zapadnie im na długo w pamięci?
Jeśli tak to zapraszamy do naszej oferty fotobudki w przyczepie - Snap Camp!

Fotoprzyczepa posiada przygotowane w środku miejsce w klimatycznym rustykalnym stylu, które sprawi, że wykonane zdjęcia będą jeszcze bardziej zjawiskowe i zachwycające. Przyczepa to nie tylko pamiątka dla uczestników wydarzenia, ale stanowi ona również wyjątkowy element dekoracyjny przyciągający uwagę gości oraz wprowadza niepowtarzalny klimat.
Dodatkowo posiada ona również z tyłu bar z instalajcą keg z którego serwować można alkohol typu wino musujące lub lane piwo.
W pakiecie dostajecie nielimitowane wydruki z fotobudki, dekorację całej fotoprzyczepy, dojazd do klienta do 40km od granic Łodzi oraz strefę relaksu, która w połączeniu z fotobudką i barkiem sprawi, że atrakcja ta stanie się niezapomnianą pamiątką dla Waszych Gości!
Dojeżdżamy również dalej niż województwo łodzkie, ale wycena jest już indywidualna.

Posiadamy 3 pakiety różniące się od siebie godzinami wynajmu fotoprzyczepy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 137

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie