Fotobudka z Fabryką Imprezy niesamowita atrakcja! id:14942

Oferta
Dodaj do plannera

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atrakcji, która rozkręci każdą imprezę niezależnie czy jest to integracja firmy, wesele, urodziny lub inne party. Fotobudka to właśnie to czego potrzebujesz.

Szalone zdjęcia z fotobudki sprawią, że Wasze wydarzenie będzie kojarzone z niesamowitą zabawą, a każdy z gości dostanie wyjątkowy upominek.
Czym jest fotobudka? To wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, samoobsługowy ekran dotykowy i profesjonalną drukarkę do zdjęć przenośne foto-studio. Wystarczy stanąć przed obiektywem włączyć odliczanie i pozować, a już po chwili otrzymasz profesjonalne zdjęcie na doskonałej jakości papierze fotograficznym.

Fotobudka i zapas rekwizytów przeniesie uczestników zabawy na tropikalne wyspy, w kosmos, pozwoli zamienić się w piratów, kowbojów i całą masę niecodziennych postaci. Ta ogromna ilość możliwości sprawia, że obecność fotobudki na Twojej imprezie dodatkowo podkreśli temat przewodni całego przyjęcia.

Nasza fotobudka jest prosta w obsłudze, a szablony do zdjęć przygotowujemy specjalnie na każdą okazję. Duża ilość rekwizytów pozwala gościom na pełną swobodę przy kreacji swojej postaci, a zaraz po sesji zdjęciowej drukowane są gotowe zdjęcia. Jeśli w pobliżu jest dostęp do sieci bezprzewodowej zdjęcia można wstawić na Facebooka lub wysłać na maila. Urządzenie potrafi również nagrać krótki film np. z podziękowaniami dla gości lub młodej pary.

Proponujemy również elegancki pamiątkowy album, w którym zostaną wklejone zabawne zdjęcia gości wraz z dedykacjami. Nasz album oprawiony w eco-skóre będzie gotowy zaraz po zakończeniu imprezy, a nasi animatorzy pomogą przy wklejaniu zdjęć i dopilnują aby wszyscy Wasi goście wypełnili go po brzegi dedykacjami.

Fotobudka będzie absolutnym hitem na Twojej imprezie, obojętnie czy organizujesz firmowy event, imprezę dziecka czy dyskotekę w klubie.

W naszej ofercie otrzymacie:

Nielimitowaną ilość zdjęć
Personalizację wydruków z nazwą imprezy, dowolną grafiką (logo) itp.
Ogromną ilość śmiesznych gadżetów (kapelusze, okulary, peruki i wiele innych)
Galerię internetową zabezpieczoną hasłem
Zdjęcia w wersji cyfrowej na pen drive
Tła do wyboru
Przesyłanie zdjęć na mail lub Facebook
Opiekę animatora
Dojazd do 40 km gratis

Nie czekaj na ostatnią chwilę rezerwuj termin już dziś:
Działamy na terenie całego kraju

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 650 PLN / Impreza

Cena 650 zł / 2 godziny z fotobudką
Każda kolejna godzina 200 zł.

Opcje dodatkowe:
Pamiątkowy album 100 zł
Dodatkowy wydruk wszystkich zdjęć 100 zł
Indywidualne tło 200 zł

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

696-302...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Fabryka Imprezy
Imię:Marcin
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Data dodania: 19-05-2015
Liczba odwiedzin: 2319

Nowe ogłoszenia