Zdjęcia | Oferta | Opinie 4

FotoDuecik - Fotografia ślubna i nie tylko... id:1210

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (4)
Stargard, zachodniopomorskie
Data dodania: 18-05-2009
Liczba odwiedzin: 3074

Oferta

Fotografia to nasza pasja, której poświęcamy się bez reszty. Fotografujemy zawodowo na potrzeby prasy i reklamy, a dla siebie z powodu czystej przyjemności. Od kilku lat szczególną uwagę poświęcamy fotografii ślubnej. Staramy się, aby nasze zdjęcia z każdym sezonem ślubnym były coraz lepsze, coraz bardzie urozmaicone. Dysponujemy zawodowym sprzętem gwarantującym wysoką jakość techniczną, mamy jeszcze sporo zwariowanych pomysłów do zrealizowania, a barierą jest tu tylko wyobraźnia nasza i świeżo upieczonych małżonków. Nasze niektóre zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie internetowej, wystarczy wpisać w wyszukiwarce fotoduecik. Zapraszam do ich przeglądania i korzystania z naszej oferty.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa

Opinie

Ocena dla: FotoDuecik - Fotografia ślubna i nie tylko... id:1210
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 4,00 / 5
ania
ania
(1)
Dodano: 26-11-2010
zdjęcia kiepskie, poprzerabiane na maksa. Pikniki z szampanem i wklejanie w tło zamków to kicz niesamowity ale może to się komuś podoba .
Basia
Basia
(5)
Dodano: 13-06-2010
Na fotografa z Milicza dostaliśmy namiary od mojej koleżanki, która brała ślub kilka miesięcy przed nami. Początkowo sądziliśmy, że będziemy mieli do czynienia z jedną z tych osób, które mając aparat fotograficzny są przekonane, że mogą fotografować wszystko i wszystkich. Nasze obawy rozwiały się z chwilą obejrzenia zdjęć z wesela znajomej, a później po przejrzeniu portfolio fotografa. Mimo, że nie prowadzi stacjonarnego zakładu foto, opanował swój fach w stopniu bardzo dobrym, a zrobionym przez niego ujęciom niczego nie można zarzucić - były dokładnie takie, jakich oczekiwaliśmy, bez udziwnień, krzywych kadrów, tak modnego ostatnio taplania się w błocie czy łażenia po obskurnych ruderach. Zamiast tego otrzymaliśmy pogodne, pełne ciepła zdjęcia, które dobrze oddały nastrój tamtego dnia. I o to nam chodziło, za to zapłaciliśmy bez szemrania. Polecamy innym.
Kamil
Kamil
(5)
Dodano: 25-04-2010
Polecam tego fotografa wszystkim, którzy w fotografii ślubnej szukają czegoś więcej niż tylko sztampowych ujęć robionych w ciasnym studiu i liczonych "od pozycji". Na moim weselu zrobił więcej zdjęć niż przewidywała umowa i nawet nie wspomniał, że należy mu się wyższa stawka. A i same zdjęcia, szczególnie te plenerowe, także nas zaskoczyły, bo tzw. plener mieliśmy miejscu, w którym sami nie widzieliśmy nic nadzwyczajnego, więc i niewiele sobie po tej sesji obiecywaliśmy. Ale foty rzuciły nas dosłownie na kolana - stylizacja była bez zarzutu. Jednym słowem warto było wydać pieniądze.
Waldek
Waldek
(5)
Dodano: 23-03-2010
Świetne ujęcia, doskonała atmosfera podczas sesji plenerowej, w ogóle świetny kontakt z fotografem. Polecam tego fotografa, bo zdjęcia ślubne otrzymaliśmy doskonałej jakości, a co najważniejsze, cena nie była zabójcza. Kto orientował się już w cenach takich zdjęć, będzie wiedział, o czym mówię...

Dane kontaktowe

FotoDuecik - Fotografia ślubna i nie tylko...
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Stargard
Kod:73-110

Nowe ogłoszenia