Zobacz zdjęcia (50)
Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 1
Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 1 Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 2 Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 3 Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 4 Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 5 Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 6 Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 7
Kacper Salamon Fotografia, Stargard - zdjęcie 8
1 / 50

Kacper Salamon Fotografia id:23499

od 3000 do 5000 zł / całość
Stargard, zachodniopomorskie
(20)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
792-177...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

🙋‍♂️ Cześć!

📸 Jestem fotografem pełnym pasji i zaangażowania, który realizuje się głównie w branży ślubnej. Zamiłowanie do aparatu i wiążących się z nim nieograniczonych możliwości artystycznych odziedziczyłem w genach. Odkąd pamiętam fotografia była nieodłącznym elementem mojego życia. Dzięki temu moje prace wyróżnia kreatywne i nieszablonowe podejście, oraz masa pomysłów na ciekawe ujęcia.

🥰 Uwieczniam Wasze niepowtarzalne historie w sposób niebanalny i ze szczególną starannością. Moim przepisem na realizacje tych założeń jest dbałość o Wasze poczucie komfortu i swobody w mojej obecności. Uśmiech i pozytywna atmosfera to podstawa! Podczas sesji podążam waszym tempem, asystując i udzielając cennych wskazówek które przekładają się później na zdjęcia na najwyższym artystycznie poziomie.

🖼 Fotografie to nasze najwspanialsze pamiątki, które w dzisiejszych czasach nabrały znaczenia o szczególnej wartości. Dlatego właśnie przywiązuję ogromną wagę do ich jakości. Są to ulotne chwile zatrzymane w czasie, które niosą dalej swój walor sentymentalny przekazywany z pokolenia na pokolenie.

🤝 Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, w jaki sposób uwiecznimy wasz przepiękny ślub i wesele! Razem sprawimy, że zdjęcia z tego dnia będą wyjątkowe!

💌 Zapraszam do kontaktu! :)

Kacper Salamon Fotografia - film 1 Kacper Salamon Fotografia - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Kacper Salamon Fotografia

Pakiety Ślubne 2020/21

od 3000 do 5000zł/ całość

Przedstawiam dostępne pakiety na Sezon 2021/22.

1. Pakiet Diamentowy
2. Pakiet Złoty
3. Pakiet Srebrny
4. Brązowy


PAKIET DIAMENTOWY

- Teledysk z całego dnia i sesji plenerowej!
- Przygotowania Przedślubne (u Pani Młodej i Pana Młodego)
- Ceremonia Zaślubin
- Wesele, aż do zabaw oczepinowych
- Sesja Plenerowa
- Czas 12h
—————————

PAKIET ZŁOTY

- Przygotowania Przedślubne (u Pani Młodej i Pana Młodego)
- Ceremonia Zaślubin
- Wesele, aż do zabaw oczepinowych
- Sesja Plenerowa
- Czas 12h
—————————

PAKIET SREBRNY

- Przygotowania Przedślubne
- Ceremonia Zaślubin
- Wesele, aż do zabaw oczepinowych
- Czas 12h
—————————

PAKIET BRĄZOWY

- Ceremonia Zaślubin
- Wesele
- Czas 6h

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią profesjonalnie zajmuje się od ok 2014 roku. Wcześniej (od kiedy pamiętam) „oswajałem się” z lustrzanką mojej Mamy podczas rodzinnych wyjazdów, aż w końcu przywłaszczyłem sobie, swój pierwszy aparat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Tą niesamowitą magię która unosi się w powietrzu w dni ślubu!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Od początku mojej przygody jestem związany z aparatami Canona i tak też zostało do dziś.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Nie wyobrażam sobie pojechać na Wesele z jednym aparatem, jedną kartą pamięci i jedną lampą błyskową. Zawsze trzeba mieć zabezpieczenie w postaci drugiego aparatu etc.

Jak ubieramy się na wesele?

Nie martwcie się! Nie przyjdziemy w dresach. Dress Code = Business Casual

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia, zaraz po starannej obróbce, otrzymacie drogą elektroniczną. Link do galerii online możecie przekazać rodzinie i znajomym.
Zależnie od pakietu przygotowujemy też ręcznie robione albumy i odbitki.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Materiały zawsze staram się obrobić jak naszybciej. Czasami gotowe zdjęcia trafiają do par młodych nawet w tym samym miesiącu!

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, że Tak! Szkolenie zaliczone. Legitymacja otrzymana! :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Mój ukochany aparat! - Canona 5D Mark IV + Obiektyw 35mm

Nasze pasje.

Sport (głównie Koszykówka), Muzyka, Grafika. No i najważniejsze - Fotografia.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2019

Opinie Kacper Salamon Fotografia (20)

Kacper Salamon Fotografia id:23499
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agata
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 10-08-2022
Słodkówko
Data dodania: 27-11-2022

Kacper jest nie tylko fotografem, ale także stuprocentowym pasjonatą. Dzięki temu jest pełen energii i pomysłów. Nie boi się nowych wyzwań, tylko podchodzi do nich z pełnym zaangażowaniem. Każde jego zdjęcie jest wyjątkowe i oddaje emocje, które towarzyszyły w tym momencie. Zdjęcia ze ślubu, wesela i sesji poślubnej dostaliśmy bardzo szybko, na długo przed datą wyznaczoną w umowie. Ku naszemu zaskoczeniu, kilka ujęć otrzymaliśmy już podczas wesela! Oglądaliśmy je razem z rodziną i znajomymi, którzy podzielają nasze zdanie o Kacprze. A w zdjęciach z sesji poślubnej to jesteśmy wprost zakochani! Dzięki pełnemu profesjonalizmowi Kacper pomógł nam rozluźnić się w tym stresującym dla nas dniu. Polecam!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Stargard
Data dodania: 29-10-2022

Kacper to nie tylko profesjonalny fotograf, któremu możesz śmiało powierzyć zrobienie zdjęć w niesamowicie ważnym dla Ciebie dniu. Prócz oczywistych cech charakteryzujących dobrego fotografa, ten konkretny wyróżnia się ogromnym wyczuciem chwili i emocji. Potrafi złapać ją w taki sposób, że ma się wrażenie, że te zdjęcia po prostu żyją. Zdjęcia dostaliśmy w ekspresowym tempie - miesiąc po ślubie, a miał na to 70dni! Podobają nam się dosłownie wszystkie! Obróbka nie jest przesadzona, kolorystyka dopasowana do klimatu wesela i nas samych. Kacper intuicyjnie dostosowuje się do charakteru pary i zrobił zdjęcia dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy, a nie umieliśmy mu tego opisać przed ich zrobieniem. Z całego serca polecamy wraz z mężem tego bardzo utalentowanego fotografa! Dziękujemy Kacper ❤️

Kacper Salamon
29-10-2022

Dziękuję Wam bardzo! To był zaszczyt z Wami pracować!!!

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2022
Ińsko
Data dodania: 06-08-2022

Z całego serca polecam współpracę z przemiłym Kacprem. Od samego początku czuliśmy się swobodnie w jego towarzystwie. Jest to człowiek z pasją oraz bardzo dużym doświadczeniem. Jesteśmy zachwyceni efektami jego pracy. Polecam!!

Kacper Salamon
29-10-2022

Bardzo dziękuję!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Wolin
Data dodania: 07-07-2022

Kacper jest genialnym fotografem, z ogromnym doświadczeniem, wyczuciem chwili i indywidualnym podejściem. Na ślubie i weselu Kacper był wszędzie i wtapiał się w tło. Uchwycił każdą sekundę tego dnia! My, niedoświadczeni modele ze wzruszeniem oglądaliśmy zdjęcia z ceremonii. Czuć było emocje każdego kadru. Kacper bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i można mu ufać w 100%. Zdjęcia cudowne, naturalne i niebanalne! Polecamy serdecznie!!
Justyna i Marcin "Fuksiaki"

Kacper Salamon
29-10-2022

Dziękuję!!!!!! Super się z Wami pracowało :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Swarzędz
Data dodania: 26-05-2022

Bardzo polecamy Kacpra jako fotografa na Wasze wydarzenie! Focił nam ślub 30.04 - zdjęcia są przepiękne! Ujęcia są genialne, złapał najpiękniejsze momenty wesela, a we wszelakim kontakcie był bardzo konkretny, sympatyczny i bezproblemowy! Wyrozumiały, zdolny fotograf - czego chcieć więcej? 🙂

Kacper Salamon
21-06-2022

Bardzo się cieszę i już nie mogę doczekać sesji plenerowej!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Stargard
Data dodania: 02-12-2021

Niesamowicie profesjonalny i serdeczny fotograf, bardzo się cieszymy, że skorzystaliśmy z jego usług 😀 Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego upamiętnienia 😍 Ogromne wrażenie zrobiło również to, że mimo stałej obecności i wychwytywania cudownych ujęć, pozostawał dyskretny tak, że przez większość czasu nawet zapominaliśmy, że jesteśmy obfotografowywani i po prostu cieszyliśmy się uroczystością, a to było dla nas bardzo ważne i dzięki temu też zdjęcia są takie swobodne, naturalne i piękne ❤️ Kacper ma po prostu doskonałe wyczucie i podejście 😀 tak samo przy sesji w plenerze poprowadził nas tak znakomicie, że przebiegło to jak najnaturalniejsza i najprostsza rzecz pod słońcem 😊 Bardzo, bardzo dziękujemy ❤️

Kacper Salamon
04-12-2021

Bardzo się cieszę, że mogłem uwiecznić najważniejszy dzień w Waszym życiu! 🥰

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Stargard
Data dodania: 12-08-2021

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ! Jego pasja i talent widoczne są na każdych zdjęciach. Nasz najpiękniejszy dzień w życiu będziemy mogli oglądać codziennie, będziemy mogli wspominać wraz z znajomymi rodziną a także sami dzięki zdjęciom które zrobił nam Kacper. Polecam gorąco ! 🔥

Kacper Salamon
13-08-2021

Dziękuję!!! Cieszę się, że byłem Waszym Fotografem! 🤍🤍🤍

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Stargard
Data dodania: 08-08-2021

Cieszę się że to właśnie Kacper był fotografem na naszym weselu, 🖤na zdjęciach uchwycone wszystkie emocje i piękne momenty które często trwają tylko chwilę a dzieki zdjęciom robionym przez Kacpra ta chwila będzie z nami na długie lata💖Z czystym sumieniem baaardzo polecam Kacpra i jego pasję do fotografii. 🕊️🤵👰

Kacper Salamon
13-08-2021

Bardzo Dziękuję! To był Piękny dzień!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Kacper Salamon Fotografia

Nazwa firmy: Kacper Salamon Fotografia
NIP: 8542425763
Imię i nazwisko: Kacper Salamon
Adres: Stargard, ul. Kleeberga 2A/5, 73-110, woj. zachodniopomorskie
792-177...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6910
Zadzwoń
792-177...
Napisz

Popularne miasta w okolicy