FOTOGRAF & KAMERZYSTA ♥ Wolne Terminy ♥ 4K ♥ Full HD id:33222

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Opole, opolskie
Data dodania: 14-01-2018
Liczba odwiedzin: 330

Oferta Fotograf ślubny Opole

Fotografia ślubna oraz filmowanie są naszą wielką pasją i czerpiemy z niej wiele radości. Zatrzymamy w kadrze Wasze niepowtarzalne chwile - pełne emocji, szczęścia, uśmiechu i łez wzruszenia. Te wszystkie magiczne momenty ślubu uwiecznimy na zawsze na fotografiach i filmach, by przypominać o Waszym wyjątkowym dniu.

Posiadamy także duże doświadczenie w fotografowaniu oraz filmowaniu.

Oferta 2018 :
● zdjęcia z wykorzystaniem dwóch aparatów i kilku obiektywów
● od 300 do 400 zdjęć obrobionych cyfrowo
Tyle standardowo umieszczamy w zapisach umowy, ale jeżeli będziemy mieć więcej ujęć wartych przekazania otrzymają je Państwo bez żadnych opłat. Często jest to prawie 500 zdjęć.
● zdjęcia bez znaków wodnych
● filmowanie aparatami (obraz typu lustrzanka/bezlusterkowiec)
Podczas filmowania wykorzystujemy między innymi model aparatu z jesieni 2017 roku, który łączy zalety kamery (błyskawiczne ustawienie ostrości w średnim czasie 5 setnych sekundy) oraz aparatu fotograficznego (efekt gładkości obrazu, znany z filmów kinowych).
● urządzenia zapasowe na wypadek awarii
Każde urządzenie może odmówić pracy - jesteśmy na to przygotowani i w razie awarii możemy kontynuować pracę z kolejnym.
● mechaniczna stabilizacja obrazu kamizelką z amortyzatorem i pełnym Full HD/4K
Zestaw kamizelka z amortyzatorem to jedyne rozwiązanie niewymagające zastosowania komputerowych programów do stabilizacji obrazu. W odróżnieniu od powszechnie stosowanych przez inne firmy szelek i filmowania z ręki nie trzeba ucinać marginesów obrazu i rozciągać (skalować) go do pseudo Full HD lub pseudo 4K, przez co traci się nie tylko pixele, ale też fragmenty kadrów. U nas otrzymają Państwo płynny obraz w pełnej rozdzielczości z oryginalnymi kadrami, z których nie zniknie żaden szczegół.
● prestiż
Filmowanie kamizelką robi duże wrażenie na gościach weselnych, który tego typu sprzęt widzieli jedynie w telewizji podczas koncertów lub ważnych wydarzeń sportowych. Zaawansowany sprzęt do filmowania, podobnie jak sala, piękna suknia ślubna, samochód pary młodej czy tort też może wyglądać efektownie.
● propozycja filmu z licznikiem zanim otrzymają Państwo ostateczny film
Nie muszą się Państwo obawiać, że w ostatecznym filmie znajdą się jakiekolwiek fragmenty, które się Państwu nie spodobają. Wcześniej prześlemy propozycję filmu z licznikiem, na podstawie którego będzie można określić, które fragmenty mają być usunięte. Dzięki temu powstanie film, spełniający Państwa oczekiwania.
● dźwięk do filmu opracowywany jest w profesjonalnym studio nagrań
Proces poprawiający czytelność oraz wyrównujący głośność na całej długości materiału (tzw. mastering) o wartości 800 zł dla Klientów korzystających usługi wideo i foto-wideo jest gratis.
● płynne połączenia pomiędzy kolejnymi utworami w materiale zawierającym tańce
Każdy film zawiera rozdziały zawierające z tańcami wykonywanymi do różnych utworów. Połączenie pomiędzy nimi tworzymy w możliwie najbardziej płynny sposób, od lat wykorzystywany prze dj'ów - utwory łączymy w taki sposób, aby rytm kończącej się piosenki dopasowany był do kolejnej. Nie ważne czy korzystają Państwo z usług dj'a czy zespołu - z zarejestrowanych przez nas efektów ich pracy powstanie płynny blok muzyczny, który w połączeniu ze stabilnym obrazem stworzy przyjemny do oglądania film, który dla widzów nie będzie męczący.
● szybki czas przedstawienia propozycji filmu z licznikiem
W wielu firmach, opartych na jednym komputerze, czas potrzebny na przeliczanie gotowych filmów wymusza realizację usługi w odległym, nawet rocznym, terminie. Posiadamy aż trzy mocne komputery, przeznaczone do pracy nad filmami, w tym jeden z ośmiordzeniowym procesorem. Dzięki temu propozycję filmu przedstawiamy do miesiąca od dnia Ślubu.
● dowolny czas długości filmu
Od Państwa zależy, czy film będzie miał kilkanaście minut czy może 3 godziny. Różne są potrzeby Klientów i my wychodzimy im na przeciw dając całkowitą swobodę pod tym względem. Z deklaracją czasu filmu nie muszą się Państwo śpieszyć - można to zrobić już po Ślubie.
● materiały bez zabezpieczeń przed kopiowaniem
● rzetelne podejście do pracy

Zapraszamy do kontaktu :)

Specjalizacja:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o FOTOGRAF & KAMERZYSTA ♥ Wolne Terminy ♥ 4K ♥ Full HD Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

FOTOGRAF & KAMERZYSTA ♥ Wolne Terminy ♥ 4K ♥ Full HD
Województwo:opolskie
Miejscowość:Opole
Kod:45-035

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.