Zobacz zdjęcia (5)
fotograf na ślub, naturalne sesje ślubne, sesje rodzinne, inne eventy, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
fotograf na ślub, naturalne sesje ślubne, sesje rodzinne, inne eventy, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 fotograf na ślub, naturalne sesje ślubne, sesje rodzinne, inne eventy, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 fotograf na ślub, naturalne sesje ślubne, sesje rodzinne, inne eventy, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 fotograf na ślub, naturalne sesje ślubne, sesje rodzinne, inne eventy, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

fotograf na ślub, naturalne sesje ślubne, sesje rodzinne, inne eventy id:51892

Bielsko-Biała, śląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
793-752...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

FOTOREPORTAŻ
Najczęściej wybieracie fotoreportaż ślubny obejmujący ok. 12 godzin pracy fotograf lub fotografów: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię, przyjęcie (do oczepin, nie dłużej niż do 1:00). Otrzymujecie: min. 350 zdjęć na pendrive oraz 100 wysokiej jakości odbitek w formacie 15x23 cm, galerię internetową zabezpieczoną hasłem. Napiszcie do nas, a przygotujemy dla Was indywidualną ofertę.

SESJA PLENEROWA
Jeśli zdecydujecie się na fotoreportaż, sesję plenerową zrobimy Wam w dobrej cenie:) Na sesję umawiamy się w innym dniu. Zdjęcia trwają nie dłużej niż 3 godziny. Szukamy ciekawych, ładnych miejsc, nie boimy się odległości. Stawiamy na naturalne zdjęcia, bez niepotrzebnego stresu i pozowania.


FOTOALBUMY, FOTOBRAZY, PLAKATY
W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór fotoalbumów. Polecamy fotoalbumy z drukowanymi, grubymi kartami. Tradycyjny zestaw to trzy albumy 30x30. Zdjęcia można również zamówić na pendrive w ozdobnym opakowaniu.

Zapytaj nas o szczegóły.

Opinie (2)

fotograf na ślub, naturalne sesje ślubne, sesje rodzinne, inne eventy id:51892
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
I
Izabella
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Kraków
Data dodania: 19-01-2023

Idealny wybór. Świetna komunikacja, świetne zdjęcia, świetna atmosfera. Zdjęcia naturalne, pokazują rzeczywisty obraz z naszego dnia; ujęte emocje mówią same za siebie. Gdybyśmy mieli wybrać jeszcze raz, wybralibyśmy ponownie Zieloną Kropkę.

Zielona Kropka
24-01-2023

Miło słyszeć takie słowa! Często wspominamy te nasze zdjęciowe spacery i spotkania. Bardzo dziękujemy!

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2022
Kraków
Data dodania: 06-01-2023

Dziękujemy za utrwalenie najważniejszych momentów ceremonii i wesela. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane bardzo naturalnie. Żadne z nich nie było pozowane. Nie lubimy pozować do zdjęć i wśród tych które otrzymaliśmy takich nie ujawniliśmy. Współpraca z fotografem przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pani fotograf pod każdym względem jest profesjonalistką.

Zielona Kropka
09-01-2023

Dzięki Łukasz. Miło mi bardzo, że zdjęcia Wam się spodobały. Klimatyczne wnętrza stodoły, wspaniali goście no i Wy! Dużo się działo i praca dla Was to była sama przyjemność. Rzeczywiście, prócz tych zdjęć z rodziną i przyjaciółmi obyło się bez pozowania ;)
Było super!

Kontakt

Adres: Bielsko-Biała, , 34-120, woj. śląskie
793-752...
liczba odwiedzin: 1000
Zadzwoń
793-752...
Napisz

Popularne miasta w okolicy