Fotosiudak

od 1900 do 4000 zł
Bielsko-Biała, śląskie
(41)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
501-656...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

FOTOBUDKA Z WIELKIMI ZDJĘCIAMI ZA 300 ZŁ ! Niespotykana, najbogatsza oferta, atrakcje weselne, prezenty na weselu dla gości i dla Młodej Pary. Kreatywne, naturalne zdjęcia, najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie. Gwarancja zadowolenia. W fotoreportażu najważniejsze są piękne zdjęcia i cudowna pamiątka do końca życia a taką mogę Państwu zagwarantować o czym proponuję się przekonać samemu oglądając moje portfolio oraz czytając opinie Młodych Par, których uroczystość miałem przyjemność fotografować.

Oprócz wspaniałej pamiątki na całe życie można ode mnie otrzymać między innymi:
-DYSKRETNE CZUWANIE NAD WSZYSTKIM, W RAZIE POTRZEBY DYSKRETNĄ POMOC PODCZAS ŚLUBU I WESELA NIE TYLKO DOTYCZĄCĄ ZDJĘĆ ( zaczynając od podstaw o których zapominają kosmetyczki, po której stronie ma siedzieć Pani Młoda w kościele, przez dyskretne przypominanie o uśmiechu do zdjęć a kończąc na życzliwych, wesołych radach dla gości przy zdjęciach grupowym i mini grupowych itd. a nawet co zrobić kiedy nie ma organisty :) )
- WIELE INNYCH NIESPOTYKANYCH ATRAKCJI I MOŻLIWOŚCI DLA GOŚCI WESELNYCH I MŁODEJ PARY JUŻ W DNIU WESELA ! ( proszę dzwonić lub pisać chętnie opowiem )

AKTUALNA OFERTA na rok 2024 i 2025:

Istnieje również możliwość filmu z wesela z teledyskiem w cenie, najwyższa jakość filmu - 4K, w cenie pendrive, dron, filmowanie z 3 kamer, długość filmu wybiera Młoda Para, szczegóły do ustalenia - cena 2500zł, można wybrać również oczywiście innego kamerzystę

FOTOREPORTAŻ NA ROK 2024 I 2025:

I PAKIET: od przygotowań do oczepin + sesja plenerowa w inny dzień - 3900zł:
W CENIE:
- NIESPOTYKANE PREZENTY I ATRAKCJE dla Młodej Pary i Gości weselnych PODCZAS WESELA! - PROSZĘ PISAĆ LUB DZWONIĆ CHĘTNIE OPOWIEM
- w razie chęci przesyłanie zdjęć prosto z aparatu na telefon Państwa Młodych
- zdjęcia wykonywane aparatem najwyższej klasy z doskonałą jakością zdjęć, zapis zdjęć jednocześnie na dwóch kartach SD
- ekskluzywna Foto-księga ze sztywnymi kartami
- pendrive okolicznościowy
- 3 albumiki
- pokaz zdjęć (niezwykle wyglądające zdjęcia z efektami z podkł. muzycznym)
- gwarancja zadowolenia (100% bardzo zadowolonych klientów)
- moje dojazdy
- kreatywne, nowoczesne zdjęcia z zaawansowaną obróbką graficzną w photoshop'ie
- potrzebny i miły gratis dla Pani Młodej :)
- foto-budka z wielkimi zdjęciami, najwyższej jakości, najlepsza na rynku weselnym - 300zł

II PAKIET : od przygotowań do oczepin + sesja plenerowa w ten sam dzień: ( w cenie foto-książka A4 ) - 3300 zł ( bez foto-książki i pendrive'a oraz albumików - 2900 zł )

- NIESPOTYKANE PREZENTY I ATRAKCJE dla Młodej Pary i Gości weselnych PODCZAS WESELA! - PROSZĘ PISAĆ LUB DZWONIĆ CHĘTNIE OPOWIEM
- zdjęcia wykonywane aparatem najwyższej klasy
- foto-książka A4
- pendrive
- 3 albumiki
- pokaz zdjęć
- gwarancja zadowolenia
- moje dojazdy
- kreatywne, nowoczesne zdjęcia z zaawansowaną obróbką graficzną w photoshop'ie
- foto-budka (w tym pakiecie) z wielkimi zdjęciami najwyższej jakości za jedyne 400zł

III PAKIET : od ceremonii ślubnej do 21:00 + sesja plenerowa w ten sam dzień - 2500 zł (lub do g. 18:00 - 1900zł)

Dodatkowo można zamówić:
-DRON w czasie sesji plenerowej 350 zł
- Foto-księga gości - 450zł

Oferta

od 1900 do 4000zł/ całość
01.06.2024 (sobota)
+ gratis
15.06.2024 (sobota)
+ gratis
17.08.2024 (sobota)
20% rabatu
31.08.2024 (sobota)
20% rabatu

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Na pewno nasza oferta wyróżnia się:

-niezwykle efektownym, wzruszającym pokazem zdjęć ( obszerny skrót z całego dnia, trwający 2-3 piosenki ) z podkładem muzycznym,
-pięknymi albumami i foto-książkami,
-indywidualnym podejściem do klienta ( mam mnóstwo pomysłów ale też umiem się dostosować do Waszych propozycji ),
-niezwykłymi sesjami plenerowymi z rekwizytami ( posiadam wiele propozycji miejsc plenerowych, lub możemy wybrać Wasze miejsce )
-gwarancją zadowolenia ze współpracy podczas tworzenia zdjęć ( przyjazna, wesoła atmosfera ) oraz zadowolenia z przekazanych zdjęć.
-przede wszystkim nasza oferta wyróżnia się pięknymi zdjęciami ( ich jakością, pomysłowością, przemyślanymi kadrami podczas tworzenia zdjęć oraz dokładną, pracochłonną obróbką zdjęć )

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Myślę, że największym osiągnięciem i wyróżnieniem w fotografii ślubnej są opinie i podziękowania zawsze zadowolonych u mnie Młodych Par za otrzymane zdjęcia oraz stwierdzenie, że są tak bardzo zadowoleni, że będą mnie wszystkim polecać - to dla mnie największe wyróżnienia i radość.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin usługi omawiany jest indywidualnie w zależności od oczekiwań i potrzeb Młodej Pary - zawsze się dostosowuję.
Najczęściej jednak jest to kilkanaście godzin - od przygotowań do oczepin + sesja w inny dzień + kilkadziesiąt godzin na obróbkę zdjęć i przygotowanie wszystkich rzeczy dla Młodej Pary.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta czyli to co mogę zaoferować przede wszystkim ( podstawowo ) to całkowite moje zaangażowanie i wielkie chęci przekazania jak najpiękniejszych tylko się da zdjęć dla Państwa młodych. Jeśli chodzi natomiast o rzeczy materialne to podstawowa oferta zawsze zawiera 3 mini albumiki, 3 płytki, efektowny pokaz zdjęć a w pakiecie do oczepin zawsze foto książkę lub duży album do wyboru.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się odkąd tylko sięgam pamięcią czyli od najmłodszych lat.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od siedmiu lat - przez ten czas udało mi się przekazać zdjęcia kilkuset młodym parom, które były zawsze zadowolone na widok przekazanych zdjęć ;)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnych aparatach pełnoklatkowych Canona, takie same też mam zapasowe. W przypadku awarii sprzętu (chociaż mi się taka nie zdażyła) mam do dyspozycji kolejny aparat pełnoklatkowy takiej samej klasy.

Jak ubieramy się na wesele?

Na ślub i wesele fotograf powinien się ubrać elegancko ( ale też bez przesady ) na czarno - aby być jak najmniej widoczny. Oczywiście czarna koszula, marynarka, czarne spodnie i buty. Niektórzy fotografowie zauważyłem celowo zwracają na siebie uwagę ubierając białe lub czerwone koszule, czerwone krawaty czy muchy ale nie powinno się tak robić bo fotograf nie jest gwiazdą na weselu ani gościem, powinien wykonywać swoją pracę będąc przy tym jak najmniej widocznym.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele, w dodatku zawsze przy sobie. Raz widziałem jak ksiądz zażądał okazania uprawnień a ''fotograf'' ich nie posiadał i ksiądz nie pozwolił na wykonywanie zdjęć, innym razem ktoś nie miał przy sobie i też nie było pozwolenia na zdjęcia. To jest podstawa pracy w kościele - mieć uprawnienia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie po pierwsze musi zawierać interesujący kadr i być dobrze wykadrowane.
Żeby stworzyć takie zdjęcie oczywiście muszą być idealnie dobrane oczywiście parametry aparatu.
Idealne zdjęcie musi być poddane właściwej obróbce graficznej.
Idealne zdjęcie musi ukazywać emocje - zwłaszcza w fotografii ślubnej...

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

W razie ochoty sesji zagranicznej - możemy wyjechać w wybrane przez Was miejsce :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Oczywiście dla fotografa przebywanie zarówno w kościele/urzędzie jak i na weselu jest pracą w postaci tworzenia zdjęć a nie zabawą... Na weselu bawią się goście oczywiście wraz z Młodą Parą a przepis na znakomitą zabawę dla nich powinien znać DJ lub zespół.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Temat spersonalizowania usługi omawiam zawsze indywidualnie w zależności od Waszych oczekiwań i potrzeb ale najczęściej usługa jest spersonalizowana dla Pary Młodej.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Światło ( dobre ) jest pomocnikiem fotografa ale nie wszystkie zdjęcia powinny być oświetlone i naświetlone, np na weselu często można zrobić piękne zdjęcia z efektami świetlnymi DJ'a podczas zabawy gości przy zgaszonym oświetleniu sali - często go wyłączam bo wtedy zdjęcia są efektowniejsze a poza tym goście się lepiej bawią.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

książka -Pan Tadeusz, Ojciec Chrzestny, film - Braveheart, serial - dr House :)

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017
Fotosiudak
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 41 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
E
Eliza
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Niepołomice
Data dodania: 30-10-2023

Po naszym "królewskim" weselu przyszła pora na wystawienie pozytywnej opinii Bartkowi. Byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług i otrzymanego materiału.

Przede wszystkim, fotoksiążka w twardej oprawie, pokaz slajdów i mini albumik były przepiękne. Widać było, że fotograf zadbał o każdy szczegół i starannie wyselekcjonował najlepsze ujęcia. Fotoksiążka była wykonana z dbałością o jakość i estetykę, co pozwoliło nam na zachowanie tych pięknych chwil na wiele lat. Pokaz slajdów był fantastycznym dodatkiem, który umożliwił nam przeżycie tych emocji raz jeszcze w towarzystwie najbliższych. Mini albumik to uroczy detal, który stanowił miły upominek od fotografa.

Co do samego fotografa, to jego komunikatywność i kreatywność były znakomite. Był bardzo otwarty na nasze pomysły i sugestie, jednocześnie oferując własne cenne wskazówki. Stworzył przyjazną atmosferę, co było szczególnie ważne w dniu ślubu, kiedy to emocje sięgały zenitu. Potrafił uchwycić te unikalne momenty, które nie zawsze da się opisać słowami.

Dodatkowo, przystępna cena była miłym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jakość usług i materiałów, które otrzymaliśmy.

Podsumowując, jesteśmy niezwykle zadowoleni z wyboru tego fotografa na nasz ślub. Jego praca przerosła nasze oczekiwania, a dzięki niemu mamy piękne wspomnienia utrwalone na zawsze. Gorąco polecamy jego usługi każdemu, kto poszukuje utalentowanego i komunikatywnego fotografa na ważne wydarzenia życiowe.

Bartłomiej
15-11-2023

Dziękuję bardzo za piękną opinię :) ! Cała przyjemność była i jest po mojej stronie :) Wszystkiego dobrego!

W
Wojciech Kulawik
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 26-09-2022

Bardzo dobry fotograf. Komunikatywny i kreatywny. Można spokojnie dogadać szczegóły. Zdjęcia bardzo ładne a Fotoalbum w postaci książki rewelacyjny. Twarda solidna okładka z pięknym zdjęciem oraz piękne zdjęcia wewnątrz albumu. Dobra opcja z mini albumami tj. 3 fotkami w postaci rozkładanego albumiku, który można podarować rodzicom aby postawili sobie np. na komodzie. Cenowo także konkurencyjnie w porównaniu z innymi fotografami. Polecam serdecznie bo warto.

Bartłomiej
12-01-2023

Dziękuję, było mi niezwykle miło stworzyć dla Was fotoreportaż, pozdrawiam!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Szczyrk
Data dodania: 24-09-2022

Piękne zdjęcia z ceremonii ślubnej w plenerze oraz z naszego kameralnego przyjęcia ślubnego. Bartek bardzo przyjazny, profesjonalny i zdecydowanie uzdolniony

Bartłomiej
12-01-2023

Dziękuję, cała przyjemność po mojej stronie, pozdrowionka !

W
Weronika&Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 21-09-2022

Fotograf pierwsza klasa: radosny, pełen pasji i energii, niesamowicie kreatywny. Najwyższa jakość usług za super cenę. Pełen profesjonalizm i końcowy efekt WOW. Przepiękne kadry, które rodziły się w cudownej atmosferze. Pamiątka na całe życie. Gorąco polecamy i pozdrawiamy serdecznie.

Bartłomiej
12-01-2023

Dziękuję, cieszę się bardzo, że zwróciliście uwagę na jakość zdjęć i samej usługi - najwyższa jakość to dla mnie podstawa :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Jaworze
Data dodania: 06-09-2022

Piękne zdjęcia, wszystkie najważniejsze momenty zostały uchwycone, fotograf bardzo skupiony na swojej pracy, podejście bardzo profesjonalne. Pan Bartłomiej wkłada wiele serca i zaangażowania w to co robi. Współpraca była bardzo dobra, dzięki niemu mamy piękną pamiątkę. Polecam :)

Bartłomiej
12-01-2023

Dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie !

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2022
Szczyrk
Data dodania: 04-09-2022

Polecam Bartka! Jesteśmy zachwyceni wykonanymi zdjęciami! Bartek jest po prostu profesjonalistą. Z wielką pasją, uśmiechem i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Polecam wszystkim z całego serca!

Bartłomiej
12-01-2023

Dziękuję serdecznie za przemiłą współpracę, pozdrawiam!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielsko-Biała
Data dodania: 21-08-2022

Z czystym sumieniem polecam Bartka. Od samego początku mieliśmy świetny kontakt, sprawnie odpowiadał na wszystkie nasze zapytania i wątpliwości. Bartek jest osobą bardzo życzliwą, kompetentną oraz kreatywną. Potrafi zrobić świetne zdjęcia nawet w trudnych warunkach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego w postaci otrzymanych zdjęć i albumu ślubnego. Zdjęcia z sesji w plenerze zachwycają całą rodzinę! Nigdy tak pięknego reportażu do tej pory nie widziałam. Fotograf na 5+ ! Dziękujemy ! :)

Bartłomiej
27-08-2022

Dziękuję bardzo za opinię, za super atmosferę, było mi niezwykle miło dla Was wykonywać zdjęcia :)

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Zabłocie
Data dodania: 20-09-2021

Wybór Bartka na naszego fotografa ślubnego był strzałem w dziesiątkę! Przepiękne zdjęcia wykonane profesjonalnie i z pasją. W dodatku tworzy miłą atmosferę przy sesji i ma mnóstwo ciekawych pomysłów, co owocuje niezwykłymi i nietuzinkowymi zdjęciami. Zdecydowanie polecam!

Bartłomiej
28-09-2021

Dziękuję serdecznie za opinię, Pozdrawiam, wszystkiego dobrego !

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Fotosiudak
Imię i nazwisko: Bartłomiej Siudak
Adres: Bielsko-Biała, 43-512, woj. śląskie
501-656...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 15406
Zadzwoń
501-656...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bielsko-Biała

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy