Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 1 Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 5 Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 6 Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 7
Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy..., Bielsko-Biała - zdjęcie 8
1 / 51

Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy... id:17888

od 1800 do 3500 zł / całość
Bielsko-Biała, śląskie
(34)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
501-656...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Witam :) W fotoreportażu najważniejsze są piękne zdjęcia i cudowna pamiątka do końca życia a taką mogę Państwu zagwarantować o czym proponuję się przekonać samemu oglądając moje portfolio - fotosiudak pl , oraz czytając opinie Młodych Par, których uroczystość miałem przyjemność fotografować.


Z okazji jubileuszu naszej firmy mogą Państwo skorzystać z następujących rzadko spotykanych atrakcji w połowie ceny lub gratis:
Na umowy podpisane do końca maja - ulepszona foto-budka z wielkimi zdjęciami z rabatem jedyne- za 350zł ! Goście weselni są zawsze zachwyceni...
UMOWY PODPISANE DO 31 MAJA - DRUKOWANIE ZDJĘĆ NA WESELU GRATIS ( W I LUB II PAKIECIE )


W zdjęciach najważniejsza dla mnie jest jakość, na którą się składa nie tylko jakość zdjęć ( choć przede wszystkim ) ale również kreatywność, zaangażowanie, doświadczenie, szybkość oraz spostrzegawczość zatem zapraszam Państwa do obejrzenia efektów mojej pracy w portfolio...

Fotografuję jednym z najnowszych aparatów na świecie i obiektywem RF 24-70 2,8 (których nie ma w sprzedaży w Polsce)

Mój aparat oprócz tego, że jest najnowocześniejszy posiada wejścia na dwie karty SD więc u mnie jesteście Państwo zabezpieczeni na wypadek zepsucia się jednej karty a znam takie przypadki z opowieści klientów, że ich znajomi stracili swoje zdjęcia ślubne przez fotografa...

Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego/televideo/sms albo tutaj przez wesele z klasą lub na darmowe spotkanie pokazowe, na którym prezentuję co mogą otrzymać ode mnie Państwo Młodzi a jest w czym wybierać! :)

FOTO:

W cenie W KAŻDYM Z PAKIETÓW zawsze są: spersonalizowany pendrive z grawerem z nagranymi zdjęciami i pokazem zdjęć (prezentacją multimedialną) oraz 3 mini albumiki.
W pakiecie do oczepin zawsze jest w cenie duża foto-książka A4 w poziomie, 10 zdjęć drukowanych podczas wesela dla Młodej Pary i foto-obraz na płótnie.

Zamiast foto-książki można zamówić ekskluzywną Foto-księgę 30cm x 30cm ( po otworzeniu 60cm x 30cm) w twardej oprawie ze sztywnymi stronami

Oferta:

I PAKIET : od przygotowań do oczepin + sesja plenerowa w inny dzień ( w cenie foto książka ) - 3000zł

II PAKIET : od przygotowań do oczepin + sesja plenerowa w ten sam dzień ( w cenie foto książka ) - 2450 zł ( bez foto książki - 2200 zł )

III PAKIET : od przygotowań do 21:00 + sesja plenerowa w ten sam dzień - 1950 zł (lub do g. 18:00 - 1750zł)

W MOJEJ OFERCIE SĄ RÓWNIEŻ DODATKOWE USŁUGI I MOŻLIWOŚCI W DNIU WESELA - NP. ATRAKCJE WESELNE - Drukowanie na weselu zdjęć dla gości weselnych, popularna obecnie na prawie każdym weselu księga gości, która może stać się foto księgą gości, drukowanie na weselu zdjęć dla Młodej Pary z ceremonii i wesela, foto-budka ulepszonej jakości itd !!

DLA MŁODYCH PAR 50 % RABATU NA SESJĘ CIĄŻOWĄ/NOWORODKOWĄ/ RODZINNĄ W STUDIO !

POPRAWINY - 700 zł
SESJA NARZECZEŃSKA - 400 zł


VIDEO: mam współpracujących ze mną kamerzystów w bardzo przystępnych cenach

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub możemy się umówić na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie a na nim przedstawię Wam moją ofertę, pokażę co możecie ode mnie otrzymać, powiem o moich propozycjach oraz jeśli macie swoje, uważnie ich wysłucham oraz odpowiem na wszelkie pytania – także na to : dlaczego właśnie mnie wziąć na Waszą uroczystość lub Waszą sesję.

Pozdrawiam,
Bartłomiej Siudak
fotograf Bielsko, Śląsk i Małopolska

PS.Oferuję również fotoreportaże z każdej innej dziedziny i uroczystości np. komunii, chrztu świętego, studniówki itp.

ORAZ SESJE W STUDIO !!!

Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy... - film 1 Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy... - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Fotosiudak

Oferta

od 1800 do 3500zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Na pewno nasza oferta wyróżnia się:

-niezwykle efektownym, wzruszającym pokazem zdjęć ( obszerny skrót z całego dnia, trwający 2-3 piosenki ) z podkładem muzycznym,
-pięknymi albumami i foto-książkami,
-indywidualnym podejściem do klienta ( mam mnóstwo pomysłów ale też umiem się dostosować do Waszych propozycji ),
-niezwykłymi sesjami plenerowymi z rekwizytami ( posiadam wiele propozycji miejsc plenerowych, lub możemy wybrać Wasze miejsce )
-gwarancją zadowolenia ze współpracy podczas tworzenia zdjęć ( przyjazna, wesoła atmosfera ) oraz zadowolenia z przekazanych zdjęć.
-przede wszystkim nasza oferta wyróżnia się pięknymi zdjęciami ( ich jakością, pomysłowością, przemyślanymi kadrami podczas tworzenia zdjęć oraz dokładną, pracochłonną obróbką zdjęć )

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Myślę, że największym osiągnięciem i wyróżnieniem w fotografii ślubnej są opinie i podziękowania zawsze zadowolonych u mnie Młodych Par za otrzymane zdjęcia oraz stwierdzenie, że są tak bardzo zadowoleni, że będą mnie wszystkim polecać - to dla mnie największe wyróżnienia i radość.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin usługi omawiany jest indywidualnie w zależności od oczekiwań i potrzeb Młodej Pary - zawsze się dostosowuję.
Najczęściej jednak jest to kilkanaście godzin - od przygotowań do oczepin + sesja w inny dzień + kilkadziesiąt godzin na obróbkę zdjęć i przygotowanie wszystkich rzeczy dla Młodej Pary.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta czyli to co mogę zaoferować przede wszystkim ( podstawowo ) to całkowite moje zaangażowanie i wielkie chęci przekazania jak najpiękniejszych tylko się da zdjęć dla Państwa młodych. Jeśli chodzi natomiast o rzeczy materialne to podstawowa oferta zawsze zawiera 3 mini albumiki, 3 płytki, efektowny pokaz zdjęć a w pakiecie do oczepin zawsze foto książkę lub duży album do wyboru.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się odkąd tylko sięgam pamięcią czyli od najmłodszych lat.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od siedmiu lat - przez ten czas udało mi się przekazać zdjęcia kilkuset młodym parom, które były zawsze zadowolone na widok przekazanych zdjęć ;)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnych aparatach pełnoklatkowych Canona, takie same też mam zapasowe. W przypadku awarii sprzętu (chociaż mi się taka nie zdażyła) mam do dyspozycji kolejny aparat pełnoklatkowy takiej samej klasy.

Jak ubieramy się na wesele?

Na ślub i wesele fotograf powinien się ubrać elegancko ( ale też bez przesady ) na czarno - aby być jak najmniej widoczny. Oczywiście czarna koszula, marynarka, czarne spodnie i buty. Niektórzy fotografowie zauważyłem celowo zwracają na siebie uwagę ubierając białe lub czerwone koszule, czerwone krawaty czy muchy ale nie powinno się tak robić bo fotograf nie jest gwiazdą na weselu ani gościem, powinien wykonywać swoją pracę będąc przy tym jak najmniej widocznym.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele, w dodatku zawsze przy sobie. Raz widziałem jak ksiądz zażądał okazania uprawnień a ''fotograf'' ich nie posiadał i ksiądz nie pozwolił na wykonywanie zdjęć, innym razem ktoś nie miał przy sobie i też nie było pozwolenia na zdjęcia. To jest podstawa pracy w kościele - mieć uprawnienia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie po pierwsze musi zawierać interesujący kadr i być dobrze wykadrowane.
Żeby stworzyć takie zdjęcie oczywiście muszą być idealnie dobrane oczywiście parametry aparatu.
Idealne zdjęcie musi być poddane właściwej obróbce graficznej.
Idealne zdjęcie musi ukazywać emocje - zwłaszcza w fotografii ślubnej...

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

W razie ochoty sesji zagranicznej - możemy wyjechać w wybrane przez Was miejsce :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Oczywiście dla fotografa przebywanie zarówno w kościele/urzędzie jak i na weselu jest pracą w postaci tworzenia zdjęć a nie zabawą... Na weselu bawią się goście oczywiście wraz z Młodą Parą a przepis na znakomitą zabawę dla nich powinien znać DJ lub zespół.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Temat spersonalizowania usługi omawiam zawsze indywidualnie w zależności od Waszych oczekiwań i potrzeb ale najczęściej usługa jest spersonalizowana dla Pary Młodej.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Światło ( dobre ) jest pomocnikiem fotografa ale nie wszystkie zdjęcia powinny być oświetlone i naświetlone, np na weselu często można zrobić piękne zdjęcia z efektami świetlnymi DJ'a podczas zabawy gości przy zgaszonym oświetleniu sali - często go wyłączam bo wtedy zdjęcia są efektowniejsze a poza tym goście się lepiej bawią.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

książka -Pan Tadeusz, Ojciec Chrzestny, film - Braveheart, serial - dr House :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Fotosiudak (34)

Dodaj opinię
Fotograf ślubny-Fotosiudak-kreatywnie, naturalnie, atrakcje,gratisy... id:17888
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 34 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Zabłocie
Data dodania: 20-09-2021

Wybór Bartka na naszego fotografa ślubnego był strzałem w dziesiątkę! Przepiękne zdjęcia wykonane profesjonalnie i z pasją. W dodatku tworzy miłą atmosferę przy sesji i ma mnóstwo ciekawych pomysłów, co owocuje niezwykłymi i nietuzinkowymi zdjęciami. Zdecydowanie polecam!

Bartłomiej
28-09-2021

Dziękuję serdecznie za opinię, Pozdrawiam, wszystkiego dobrego !

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Bielsko-Biała
Data dodania: 18-09-2021

Polecam Pana Bartka. Zdjęcia ze ślubu/wesela bardzo dobrej jakości! Korzystaliśmy ponownie z usług Pana Bartka podczas sesji noworodkowej syna oraz podczas Chrztu. Jeśli będzie kolejna okazja to ponownie będziemy korzystać!

Profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Szczerze polecam!

Bartłomiej
28-09-2021

Dziękuję pięknie za opinię, Pozdrowienia i pewnie do zobaczenia ;) !

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Zabrzeg
Data dodania: 07-09-2021

Z całego serca polecam, zdjęcia świetne, dostaliśmy bardzo szybko, dodatkowa opcja fotoksiegi rewelacja, warto, opcja drukowania zdjęć na miejscu dla gości tez fajnie się sprawdziła. Ogólnie z czystym sercem mogę polecić.

Bartłomiej
28-09-2021

Dziękuję bardzo za dodanie opinii, Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego !

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 07-09-2021

Super robota, polecam z całego serca

Bartłomiej
28-09-2021

Dziękuję za dodanie opinii, Pozdrawiam !

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 04-08-2021

Pełen profesjonalizm i piękne zdjecia! Jesteśmy zachwyceni!

Bartłomiej
05-08-2021

Dziękuję pięknie za opinię, pozdrawiam serdecznie :) !

H
Hania
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2021
Chorzów
Data dodania: 01-07-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Bartłomiejem :) Spełniał on wszystkie nasze prośby, był otwarty na sugestie i sam proponował różne możliwości. Zdjęcia wyszły pięknie, szczególnie podoba się nam fotoksięga-robi wrażenie, więc polecam zainteresować się tą opcją ;)
Dodatkowo mieliśmy na weselu możliwość wydruku zdjęć na miejscu i podarowania ich gościom. To było miłe zaskoczenie dla naszych bliskich.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie! Hania i Marcin :)

Bartłomiej
02-07-2021

Dziękuję za opinię, było mi bardzo miło wykonywać dla Was fotoreportaż, pozdrawiam serdecznie!

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2020
Grajów
Data dodania: 09-10-2020

Bardzo kompetentny i mobilny fotograf! Bardzo szybko dostaliśmy zdjęcia. Polecam każdemu! :)

Bartłomiej
11-10-2020

Dziękuję serdecznie za opinię :) Pozdrawiam :) !

K
Klaudia i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Bielsko-Biała
Data dodania: 29-09-2020

Każdemu serdecznie polecamy! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i co najważniejsze piękne zdjęcia, zarówno z dnia uroczystosci jaki i z sesji plenerowej. Pamiątka na całe życie!

Bartłomiej
03-10-2020

Dziękuje ślicznie za opinię ! Życzę Wam wszystkiego dobrego !

Pokaż więcej opinii

Kontakt Fotosiudak

Nazwa firmy: Fotosiudak
Imię i nazwisko: Bartłomiej Siudak
Adres: Bielsko-Biała, , 43-512, woj. śląskie
501-656...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11609
Zadzwoń
501-656...
Napisz

Popularne miasta w okolicy