Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf Ślubny Marcin Balcerzak, Szczecin - zdjęcie 1
Fotograf Ślubny Marcin Balcerzak, Szczecin - zdjęcie 2 Fotograf Ślubny Marcin Balcerzak, Szczecin - zdjęcie 3 Fotograf Ślubny Marcin Balcerzak, Szczecin - zdjęcie 4 Fotograf Ślubny Marcin Balcerzak, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf Ślubny Marcin Balcerzak id:30262

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Najbardziej magiczną pamiątką są zdjęcia. Można przechowywać je przez wiele lat i wracać do nich tak często, jak się tego chce. Zdjęcia zachowują nasze najpiękniejsze chwile. Dokumentują wydarzenia z życia, codzienną radość, dni spędzane razem, szczęście. Wystarczy sekunda, aby zatrzymać na zawsze wyjątkowe momenty, do których będziemy chcieli wracać.

Fotografia ślubna to nie jest stos odbitek, czy gigabajty zdjęć
To przede wszystkim wspomnienia, momenty, grymasy na twarzy , łzy , czy emocje, które towarzyszą wam w tym jednym jedynym niepowtarzalnym dniu.

Nazywam się Marcin Balcerzak.
Fotografia jest obecnie moją największą pasją, a od momentu gdy założyłem firmę fotograficzną zaliczam się do tych, dla których praca jest przyjemnym wyzwaniem i wielką przyjemnością.
Robienie zdjęć to dla mnie próba uchwycenia tych chwil, które szybko przemijają; to zatrzymanie w obiektywie różnych momentów i uczuć pożądanych przez każdego z nas, a zarazem jakże ulotnych.
Fotografia jest dla mnie swego rodzaju sztuką, a ja staram się wydobyć piękno, które kryje się w każdym z nas i ukazać je właśnie na zdjęciach.

Zapraszam do skorzystania z usług:
-Fotografii ślubnej,
-Fotografii Okolicznościowej,
-Sesje plenerowe,
-Sesje ciążowe i inne.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 1445

Popularne miasta w okolicy