Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf Ślubny - Piotr Dynarski - Prawdziwe emocje - Zdjęcia Ślubne, Szczecin - zdjęcie 1
Fotograf Ślubny - Piotr Dynarski - Prawdziwe emocje - Zdjęcia Ślubne, Szczecin - zdjęcie 2 Fotograf Ślubny - Piotr Dynarski - Prawdziwe emocje - Zdjęcia Ślubne, Szczecin - zdjęcie 3 Fotograf Ślubny - Piotr Dynarski - Prawdziwe emocje - Zdjęcia Ślubne, Szczecin - zdjęcie 4 Fotograf Ślubny - Piotr Dynarski - Prawdziwe emocje - Zdjęcia Ślubne, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf Ślubny - Piotr Dynarski - Prawdziwe emocje - Zdjęcia Ślubne id:40010

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Inspirują mnie szczere emocje i decydujące momenty w Waszym życiu. Wierzę w to, że dobra fotografia przetrwa całe życie. Dlatego zostałem fotografem opowiadającym historie miłosne.
Lubię dobrą kawę, muzykę jazzową, bliskie i dalekie podróże. Fotografując śluby doskonale widzę, jak ważne w Waszym życiu są chwile i emocje, które tego dnia przeżywacie. Reportaż ślubny jest dla mnie najważniejszy. Chcę udokumentować go w taki sposób, żeby po latach dalej wzbudzał emocje. Sesja plenerowa jest pięknym uzupełnieniem Waszej historii miłosnej. Lubię wykonywać ją w miejscu, które Wam się podoba i wzbudza miłe wspomnienia. Sesja narzeczeńska z kolei jest świetnym zapoznaniem z pracą ze mną i jak to sobie nazywam – rozruszaniem się przed obiektywem.

Nie interesuje mnie bycie przeciętnym, dlatego nieustannie się rozwijam jeżdżąc na warsztaty z fotografii ślubnej.

Opinie (5)

Fotograf Ślubny - Piotr Dynarski - Prawdziwe emocje - Zdjęcia Ślubne id:40010
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2018
Szczecin
Data dodania: 19-02-2019

Pełen profesjonalizm. Zdjęcia przeszły nasze oczekiwania. Za każdym razem oglądamy je z zachwytem. Na ślubie i weselu nie było widać, że jest fotograf, a Piotr ujął najlepsze momenty. W plenerze potrafi rozluźnić atmosferę kiedy powstaje spięcie przed obiektywem. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-12-2018
Szczecin
Data dodania: 04-02-2019

Dwukrotnie korzystaliśmy z usług Piotra i z pewnością na tym się nie skończy :) Jest osobą pełną zrozumienia, cierpliwości i przede wszystkim pasji. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem pięknych ujęć uzyskanych w zwyczajnym z pozoru otoczeniu. Atmosfera na sesji - jak gronie starych znajomych - bez skrępowania i z uśmiechem. W swoją pracę wkłada mnóstwo serca i zaangażowania, co widoczne jest na każdym zdjęciu. Jeżeli jeszcze się wahacie nad wyborem fotografa, to gorąco polecam - jestem pewna, że nie będziecie zawiedzeni :)

R
Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2018
Szczecin
Data dodania: 22-01-2019

Fotograf pełen pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę. Reportaż wypełniony wzruszającymi momentami i wspaniałymi ujęciami. Sesja poślubna to już majstersztyk ślubnej fotografii. Piotr był skłonny do wielu poświęceń by wykonać niezapomniane zdjęcia a jego profesjonalizm podczas pracy, intuicja i oko do kadrów przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
By tego było mało, zaproponowane fotoksiążki były najlepszej jakości a takie zdjęcia zasługują na najlepszą oprawę.
Serdecznie wszystkim polecam, jestem pewien, że nie pożałujecie :)

Piotr
22-01-2019

Dziękuję, bardzo mi miło, że tak uważasz :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Szczecin
Data dodania: 22-01-2019

Nigdy nie spotkaliśmy tak utalentowanego i zarazem normalnego, uśmiechniętego i z pasją fotografa. Zaczęło się od sesji narzeczeńskiej (na którą zabraliśmy również naszego psa) i byliśmy pod ogromnym wrażeniem już w trakcie jak pokazywał nam kilka ujęć. Każde z nich było po prostu wspaniałe, pełne miłości i radości jaka z nas płynęła. Czuliśmy się bardzo naturalnie i komfortowo (mimo niektórych 'odważniejszych' ujęć-poprosilismy o kilka zdjęć w samej bieliźnie). Niedługo planujemy chrzciny dziecka i nie wyobrażamy sobie żeby ktoś inny mógł uwiecznić ten wyjątkowy dzień. Żałujemy tylko że tak późno się poznaliśmy bo z pewnością Piotr byłby (a teraz to już będzie) naszym jedynym wyborem do sesji oraz reportażu najważniejszych chwil naszego życia. Pasja oraz zaangażowanie z jaką Piotr pracuje to tylko kilka cech które Go charakteryzują ale niesamowite wyczucie i ogromne serce które ma do swojej pracy to chyba urzekło nas najbardziej.

Piotr
22-01-2019

Dziękuję za piękną opinię :)

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2018
Poznań
Data dodania: 22-01-2019

Piotr to świetny fotograf i przede wszystkim fantastyczny człowiek. Jeżeli szukacie kogoś kto z uśmiechem na twarzy, głową pełną pomysłów i wysokimi umiejętnościami uwieczni wasze wydarzenie to trafiliście pod dobry adres. Profesjonalizm, terminowość (zdjęcia dostaliśmy zdecydowanie najszybciej spośród znajomych biorących ślub w podobnym czasie) - słowem mistrz w swoim fachu. Pozdrawiam i polecam.

Piotr
22-01-2019

Dziękuję, bardzo mi miło :)

liczba odwiedzin: 1430

Popularne miasta w okolicy