Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

fotografia i film ślubu,komunii,plene r itp id:5195

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Ostrów Mazowiecka, mazowieckie
Data dodania: 10-02-2011
Liczba odwiedzin: 3266

Oferta

Zapraszam
Do zabawy w tworzeniu własnego filmu i zdjęć.
Szczególnie bogata oferta dla Młodych Par
Posiadając zaawansowany technologicznie sprzęt i doświadczonych fotografów, operatorów kamer i montażystów możemy sobie pozwolić aby pracą się bawić. To zapewnia zadowolenie klientów i doskonałą z nimi współpracę. Nie jest to nasze dodatkowe zajęcie ale zawód i do pracy przygotowujemy się z całą odpowiedzialnością.
Posiadając własną maszynę cyfrową do naświetlania zdjęć ubogacamy ofertę o zdjęcia już w cenie 39 gr za szt. Zapraszamy

Sprzęt wideo:
Pracujemy kamerami  SONY HVR-Z5E  ktore dają możliwośc zapisu także HD . Dodakowo uzupełniamy ścieżkę dżwiękową w oparciu o osprzęt  sennheiser -a  który umożliwia nam podpinanie się pod wyjście audio kapeli czy kościoła,umożliwia nagrywanie w trakcie uroczystości wywiadów itp o dobrej jakości, z tłem z sali weselnej
Operatorzy kamer i aparatów fotograficznych są między sobą w łączności radiowej co daje nam możliwość wzajemnej współpracy i pomocy. Kamery są wyposażone w system oświetlenia z płynną regulacją mocy co jest bardzo istotne dla zachowania atmosfery jaka jest na sali bez rozświetlania które psuje zamiary kapel dających wlasne efekty świetlne. Operatorzy i fotografowie to nie są osoby przypadkowe a pracownicy do tego przygotowani i wykonujące tą pracę jako swój zawód a nie dodatkowe zajęcie. My pracą się bawimy a dopuki tak jest daje to dobre efekty. Zwracana też jest uwaga na relację z Parą Młodą i jej

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: fotografia i film ślubu,komunii,plene r itp id:5195
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 2,00 / 5
Karol
Karol
(3)
Dodano: 27-03-2012
Jestem właścicielem studia którego Pan Andrzej nie poleca.
No cóż,każdy ma prawo do swojego zdania,Pan Andrzej też.. W moin studio podpisuje się umowę w której jest, precyzyjnie zawarte, co i za ile .Notatka jest złośliwością,bez potwierdzenia w faktach . Na weselu miał miejsce incydent wobec którego słusznym by było ,ze strony Pana Andrzeja, słowo ,,przepraszxam,,. a nie tego rodzaju złośliwości. Jest mi niezmiernir przykro.
Karol Niesłuchowski
Andrzej
Andrzej
(1)
Dodano: 19-11-2011
GORĄCO NIE POLECAM ! Beznadziejna robota, obiecuje co innego a oddaje co innego, dodatkowo naciąga na pieniądze ze mu koszty wzrosły ! bo jak nie to nagrania nie odda, Oszust który musi się reklamować bo we własnym mieście jest spalony !!

Dane kontaktowe

fotografia i film ślubu,komunii,plene r itp
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Ostrów Mazowiecka
Kod:07-300

Nowe ogłoszenia