U Pana Fotografa - Fotografia & Film + Dron id:21980

Warszawa, mazowieckie
(64)
Dodaj opinię
602-573...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Fotograf, który wie, w jaki sposób uchwycić magię chwili, to najlepszy wybór dla Ciebie!

W swojej karierze zawodowej wykonałem około tysiąca reportaży ślubnych i sesji plenerowych. Wychowałem się na fotografii analogowej, gdzie trzeba było włączyć myślenie bo negatyw miał przecież tylko 36 klatek i tani nie był.

Cenię sobie swobodę tworzenia i realizowania sesji zdjęciowych. Coraz więcej wiem i umiem, lecz przede wszystkim wraz z upływem czasu, więcej potrafię dostrzec.

Zapraszam do świata mojej fotografii która jest dla mnie jak powietrze i woda bez których żyć się przecież nie da. Jeżeli spodobało się Wam moje portfolio to zapraszam do współpracy, a na pewno się nie zawiedziecie.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (64)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
U Pana Fotografa - Fotografia & Film + Dron id:21980
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 64 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Paweł i Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Skierniewice
Data dodania: 06-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Zdjęcia robione prze Roberta mają coś magicznego w sobie. Nie umiemy tego nazwać ale naprawdę są fantastyczne. Ale poza niesamowitymi zdjęciami jest jeszcze niesamowity człowiek który je robi. Już po kilku chwilach jest sympatycznie i wesoło. Bardzo pozytywny człowiek. A zdjęcia w plenerze to była świetna przygoda pełna humoru i innowacyjnych pomysłów na coraz to nowsze ujęcia. Szczerze polecamy.
Robert
06-04-2019
Dziękuję Wam bardzo za tak miłe słowa i myślę że kiedyś się jeszcze spotkamy :)
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Warszawa
Data dodania: 04-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Gorąco polecam. Pan Robert to profesjonalista, który wkłada serce w wykonywaną pracę. Mieliśmy przyjemność współpracy zarówno podczas ślubu jak i chrzcin Córki. Absolutnie się nie zawiedliśmy. Bardzo miły kontakt i poczucie humoru pozwala na rozładowanie napięcia, stresu. A zdjęcia... są po prostu magiczne. Zamówiliśmy również obraz na płótnie i fotoksiążki - totalny sztos :))) pozdrawiamy!
Robert
05-03-2019
Bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość :)
I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Biała Rawska
Data dodania: 23-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Fotograf, który w fantastyczny sposób rozładowywuje stres i emocje i dodaje dużo pozytywnej energii. Ma masę pomysłów oraz dodadatkowo jest bardzo dobrze zorganizowany a kontakt z Nim jest szybki larwy i przyjemny. A najlepszym tego dowodem jest piękna pamiątka z Naszego dnia. Serdecznie polecamy!
Robert
23-02-2019
Dziękuję również za współpracę, która była dla mnie wielką przyjemnością.
M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Kobyłka
Data dodania: 15-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Super profesjonalista. Czlowiek z pomyslem, wie co chce zrobic. Wspolpracujący i potrafiacy słychać. Nie przeszkadzający, umiejętnie i dyskretnie wykonywał swoją pracę:) zdjęcia przepiekne.
Robert
21-02-2019
Bardzo dziękuję za opinię i super współpracę.
Pozdrawiam serdecznie.
J
Julita i Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Warszawa
Data dodania: 09-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Zdecydowaliśmy się na usługi Pana Roberta po bodajże dwóch spotkaniach z parami fotografów. Spodobała nam się wizja uroczystości, przyjęcia weselnego i sesji ślubnej odzwierciedlona na przykładowych zdjęciach innych nowożeńców. Nie było przypadkowych ujęć, bezsensownych - niby artystycznych zdjęć z odbicia w szybie czy kałuży tylko konkretne ujęcia z tego co ważne z ładnym wykadrowaniem i późniejszą obróbką. Pan Robert jako osoba z dużą charyzmą rzeczowo określił co i jak, a my się dostosowaliśmy. Sesję plenerową zrobiliśmy dosłownie dwa dni po ślubie więc gotowe albumy ze zdjęciami mieliśmy w ciągu 3 miesięcy i jesteśmy z nich zadowoleni, stanowią fajną pamiątkę dla całej rodziny, a ich wykonanie jest naprawdę bardzo dobre.
Polecamy szczególnie tym, którzy chcieliby mieć uchwycone najważniejsze chwile takimi jakimi były, bez fałszywej artystycznej przesady lub filozoficznych metafor.
Robert
10-01-2019
Cieszę się że wszystko się podobało.
Bardzo dziękuję za konkretny i odzwierciedlający rzeczywistość komentarz.
Bardzo dziękuję za tak rzeczową opinię.
Pozdrawiam serdecznie
Robert
R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Mogielnica
Data dodania: 09-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Zaangażowanie oraz pelen profesjonalizm, który odzwierciedlony jest na każdej fotografii. Miła współpraca atmosfera luźna z poczuciem humoru. Polecamy w 100%
Robert
10-01-2019
Dziękuję za super współpracę i super sesję nad polskim Bałtykiem :)
E
Ewa i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Piaseczno
Data dodania: 09-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Najlepszy fotograf jakiego mogliśmy wybrać. Wspaniała współpraca podczas pleneru i potem podczas wyboru zdjęć. Profesjonalizm pana Roberta można zauważyć już po pierwszym zrobionym zdjęciu :) każdy kto ogląda naszą fotoksiążkę jest zachwycony jakością zdjęć. Dziękujemy bardzo za wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia i wszystkim przyszłym Parom Młodym polecamy pana Roberta :) mamy nadzieję że będziemy mieli jeszcze okazję skorzystać z usług Pana fotografa :)
Robert
10-01-2019
Ewo i Tomku, pracować dla Was to jak wyjechać na urlop, po prostu super jesteście :)
Dziękuję za miłe słowa.
Pozdrawiam
S
Szymon i Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Warszawa
Data dodania: 07-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Do współpracy z Panem Robertem zachęciło nas jego bogate portfolio oraz zmysł artystyczny w nim zawarty. Jest to rzetelny fotograf który w swoją pracę wkłada dużo serca i wysiłku (także w dalekie podróże), co widać po efektach w postaci cudownego albumu z naszego ślubu. Pan Robert jest człowiekiem zdecydowanym i zaradnym, a do tego bardzo kreatywnym. Zachęcamy do szybkiego decydowania się na współpracę z nim, gdyż z doświadczenia wiemy, że terminy w jego kalendarzu rozchodzą się bardzo szybko.

Pozdrawiamy i dziękujemy,
Aneta i Szymon, data ślubu 4.08.2018.
Robert
07-01-2019
Aneto i Szymonie, dziękuje Wam z tak miłe słowa, praca dla Was była dla mnie wielką przyjemnością :)
Pozdrawiam serdecznie
Pokaż więcej opinii
Robert

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:U Pana Fotografa Robert Ziemka
Imię i nazwisko:Robert Ziemka
Adres:Warszawaul. Jastrzębie, Polnych Traw 3
05-500woj. mazowieckie
602-573...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 07-07-2016, liczba odwiedzin: 7681
Telefon
602-573...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie