U Pana Fotografa-Fotografia Ślubna-Foto-Video-Fotograf-Kamerzysta id:21980

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
U Pana Fotografa-Fotografia Ślubna-Foto-Video-Fotograf-Kamerzysta

Robert Ostatnio widziany dzisiaj
602-573...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (41)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 07-07-2016
Liczba odwiedzin: 4968

Oferta

Fotografia ślubna to dla mnie przede wszystkim umiejętność wybrania i uchwycenia momentu, który pokazuje wszystkie emocje towarzyszące ceremonii ślubnej. Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu i poznaniu preferencji pary małżeńskiej – mogę swobodniej pracować z pełną odpowiedzialnością za wybrane przeze mnie ujęcia.

W moim portfolio: U Pana Fotografa znajdą Państwo zdjęcia z przygotowań, ceremonii, wesela oraz z pleneru. W pracy cenię sobie swobodę tworzenia zgodnie z zamysłem, dlatego tez lubię pracować z osobami, które mają podobne upodobania.

Fotografią zajmuję się od wielu lat, a z każdą zrealizowaną sesją coraz więcej potrafię dostrzec.Przeniesienie świata na zdjęcia to dla mnie czysta formalność, którą jednak wciąż zgłębiam, by robić to z dnia na dzień coraz lepiej.

Najlepszą rekomendacją są jednak słowa osób z którymi współpracowałem- mogą je Państwo znaleźć na mojej stronie.

Specjalizacja:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: U Pana Fotografa-Fotografia Ślubna-Foto-Video-Fotograf-Kamerzysta id:21980
Ilość głosów: 41
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Sylwia i Robert
Sylwia i Robert
(5)
Dodano: 08-03-2018
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Garwolin
Gorąco polecamy Roberta, bezproblemowa współpraca, świetna bezstresowa atmosfera w dniu ślubu i na sesji - pozbawiona sztucznego ustawiania, ciekawe ujęcia. Fotoksiążka to istny cud! Taka współpraca to czysta przyjemność. :)
Martyna
Martyna
(5)
Dodano: 08-03-2018
Data imprezy: 03-02-2018
Miejscowość: Zielonka
Przepiękna pamiątka na całe życie, jaką są zdjęcia ślubne w wykonaniu Roberta to najlepszy komentarz. Praca z tym fotografem to czysta przyjemność. W tym najważniejszym dniu był zawsze tam, gdzie powinien się znaleźć, dzięki czemu zdjęcia to nie tylko obraz ale również towarzyszące nam emocje.
Kasia&Tomek;
Kasia&Tomek;
(5)
Dodano: 03-03-2018
Data imprezy: 21-05-2017
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Sympatyczna sesja ślubna- plenerowa, pełna różnych pomysłów. Elastyczne i rzetelne podejście do Klienta.Pan Robert bardzo sympatyczny i profesjonalny w swoim zawodzie - Dziękujemy, a jednocześnie serdecznie polecamy!
Agnieszka i Łukasz
Agnieszka i Łukasz
(5)
Dodano: 01-03-2018
Data imprezy: 15-07-2017
Miejscowość: Olszewnica Nowa
Z całego serca polecamy Pana Roberta jako fotografa ślubnego i nie tylko. Przesympatyczny, roześmiany człowiek z mnóstwem rewelacyjnych pomysłów na ujęcia. Zdjęcia z naszego wesela oraz sesji bardzo nam się podobają zresztą jak wszystkim gościom. Z czystym sumieniem rekomendujemy usługi UPANAFOTOGRAFA :). Agnieszka i Łukasz
Aleksandra i Bartosz
Aleksandra i Bartosz
(5)
Dodano: 01-03-2018
Data imprezy: 01-03-2018
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Dzię­ku­je­my za wspa­nia­łe pa­miąt­ki z na­sze­go ślu­bu oraz we­se­la. Pięk­ny al­bum z ro­bią­cą wra­że­nie se­sją ple­ne­ro­wą – Robert wy­ko­na­łeś ka­wał do­brej ro­bo­ty. Zdję­cia w Two­im wy­ko­na­niu są per­fek­cyj­ne. Al­bum wy­ko­na­ny na 6 z du­żym +. Robert by­łeś na­szym świet­nym i niezastąpionym fo­to­gra­fem za co jesz­cze raz ser­decz­nie dzię­ku­je­my bo pew­nie du­żo cza­su oraz pra­cy Cię to kosz­to­wa­ło. Sesja plenerowa wyszła rewelacyjna !!! :D
Dzię­ku­je­my i go­rą­co po­zdra­wia­my ca­łą eki­pę z Robertem na cze­le a wszyst­kim wa­ha­ją­cym się z czy­stym su­mie­niem po­le­ca­my tyl­ko "U Pana Fotografa" a na pew­no nie bę­dzie­cie ża­ło­wać!!!:)
Je­śli pla­nu­je­cie we­se­le to tyl­ko z ni­mi su­per at­mos­fe­ra, peł­ny pro­fe­sjo­na­lizm oraz wspa­nia­ła pa­miąt­ka do koń­ca ży­cia. Ser­decz­nie po­le­ca­my !!!
Dzięki Robert !
Aleksandra i Bartosz
Martyna
Martyna
(5)
Dodano: 01-03-2018
Data imprezy: 03-02-2018
Miejscowość: Otwock
Najlepszy fotograf ślubny w okolicy ;-) fantastyczna współpraca, profesjonalne podejście do tematu, niesamowita atmosfera podczas sesji, wysokiej jakości albumy ze zdjęciami. Polecamy Pana Roberta. Jeśli szukacie profesjonalisty z pasją i awangardowymi pomysłami- to tylko On! Gdybym jeszcze raz szukała fotografa, bez wahania wybrałabym Pana Roberta. P.S. ślub brałam 25.09.2010, ale serwis nie akceptuje tej daty, bo jest starsza niż miniony rok
Dorota
Dorota
(5)
Dodano: 01-03-2018
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Góra Kalwaria
Dziękujemy za świetne zdjęcia z naszego jak na razie najważniejszego dnia życia :)sesja wyszła perfekcyjnie. Nie trzeba nigdzie daleko jechać, żeby mieć świetne zdjęcia, a wręcz przeciwnie. Robert pokazał, że na zdjęciach my jesteśmy najważniejsi, a tło to tylko świetny dodatek Dzięki Robertowi atmosfera na przygotowaniach, ślubie, weselu i sesji była luźna, a zarazem bardzo radosna Nie mogliśmy trafić lepiej zdjęcia to świetna pamiątka, do której będziemy na pewno często wracać Jeszcze raz wielki szacunek DZIĘKUJEMY
Natalia
Natalia
(5)
Dodano: 01-03-2018
Data imprezy: 20-07-2017
Miejscowość: Warszawa
Cieżko nam znaleźć odpowiednie słowa żeby wyrazić, jak bardzo cieszymy się, że trafiliśmy akurat na Roberta i to właśnie on uwiecznił na zdjęciach najpiękniejszy dzień naszego życia.
Nie możemy wyobrazic sobie bardziej odpowiedniej osoby za obiektywem!
Profesjonalizm od samego początku to jedna kwestia, ale umiejetność zbudowania miłej atmosfery (zwłaszcza w dniu ślubu, kiedy wszyscy odczuwają w mniejszy lub większy stres) to bardzo cenna umiejetność!

Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia, nie mogliśmy uwierzyć- są przepiękne, a te z sesji plenerowej... dosłownie zaparło nam dech!

Dziękujemy, a dla wszystkich par, które swojego fotografa jeszcze szukają: GORĄCO POLECAMY!

Natalia & Paweł
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:U Pana Fotografa Robert Ziemka
Imię:Robert
Nazwisko:Ziemka
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:05-500
Adres:Jastrzębie, Polnych Traw 3

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.