Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (24)
Zobacz zdjęcia (24)
U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 1
U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 1 U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 2 U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 3 U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 4 U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 5 U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 6 U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 7
U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 24

U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON id:21980

od 4400 do 10800 zł / całość
Warszawa, mazowieckie
(84)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
602-573...

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Fotografia ślubna i wideofilmowanie to możliwość pokazania wybranych chwil i zatrzymania czasu w postaci prostego obrazka. ​Jednak tylko kreatywny fotograf ślubny posiadający duże doświadczenie jest w stanie uchwycić te wyjątkowe momenty i wykonać piękne zdjęcia ślubne, które będą stanowić prawdziwą pamiątkę na długie lata. Robert Ziemka to fotograf ślubny, z którego usług skorzystało już wiele par młodych z Warszawy, Otwocka, Grójca, Warki i okolic. Plenerowe sesje odbywają się zawsze w najbardziej atrakcyjnych miejscach - wykorzystanie walorów otoczenia pozwala na wykonanie prawdziwie efektywnych zdjęć. Fotograf, który wie, w jaki sposób uchwycić magię chwili, to najlepszy wybór dla Ciebie.

Ceremonia ślubna to czas pełen takich właśnie momentów. Dla mnie to ciąg setek wyjątkowych chwil, z których muszę wybrać właśnie te, które są warte uchwycenia i zatrzymania na zawsze.

Fotograf ślubny Warszawa
poznając pary, dla których pracuję – poznaję ich oczekiwania i pracuję tak, żeby efektem jego pracy było ich szczęście zatrzymane na zawsze.

Fotografia ślubna to wyjątkowy rodzaj tworzenia zapisu zdjęciowego. Wymaga nie tylko umiejętności wyczucia chwili, ale przede wszystkim umiejętności odpowiedniego kadrowania i dostosowywania wszelkich elementów składowych zdjęcia. Wybierając fotografa na swoją ceremonię ślubną należy przede wszystkim dokładnie zapoznać się z bazą zdjęć fotografów dostępnych w naszej okolicy. Jeżeli jednak w swoim mieście nie znajdziesz fotografa ślubnego, który mógłby sprostać twoim oczekiwaniom – odważ się i poszukaj w innych miastach. Wiele polskich miast, takich jak Warszawa – skupia bardzo dobrych fotografów, którzy mają za sobą bogate historie i ciekawe dokonania.

Fotograf ślubny – to nie człowiek od robienia zdjęć
Bardzo często wybór fotografa ślubnego jest bagatelizowany co zazwyczaj powoduje sytuację, że trzeb dokonać wyboru na podstawie fotografów, którzy dysponują wolnymi terminami, a nie na podstawie fotografów, którzy w subiektywnej ocenie – robią najlepsze zdjęcia.

Żaden fotograf ślubny nie stworzy ciekawego i wartościowego zapisu zdjęciowego z ceremonii, bez wcześniejszego przygotowania – co jest oczywiście elementem jego pracy. Poznając parę małżeńską zyskuje przede wszystkim dostęp do ich preferencji i oczekiwań względem zdjęć ślubnych. Każdy fotograf ślubny powinien dobrze wykorzystać taką możliwość i starać się dobrze poznać preferencje przyszłych małżonków.

Przeprowadzona przez fotografa ślubnego sesja zdjęciowa to przede wszystkim propozycja dla małżonków. Już w niepamięć odeszły czasy, gdy zapis obrazu pozwalał na wykonanie maksymalnie kilkunastu zdjęć. W dzisiejszych czasach, dzięki cyfrowemu zapisowi zdjęć – możliwe jest wykonanie setek zdjęć co daje możliwość wyboru najbardziej właściwego ujęcia. Dla niektórych osób – taki rodzaj zapisu jest raczej zapisem o niskich walorach artystycznych, ale przecież nigdy sprzęt nie decydował o tym, jak wykonane jest ujęcie. Chociaż to aparat odpowiada za rejestrację obrazu to jednak zawsze – wszystko pozostaje w rękach fotografa.

Fotograf ślubny - dzięki niemu na zawsze zapamiętasz swoje szczęście
Pary małżeńskie z różnych powodów decydują się na fotografa ślubnego. Niektórzy rezygnują z niego na rzecz operatora wideo, a niektórzy starają się załatwić to we własnym zakresie. Bardzo często w rodzinie znajduje się ktoś, kto potrafi robić świetnie zdjęcia. Jednak wykorzystywanie członka rodziny lub innego uczestnika zaproszonego na uroczystość – zdecydowanie nie leży w dobrym tonie. Aby zapewnić komfort sobie i swoim gościom – najlepiej jest skorzystać z usług, jakie oferuje fotograf ślubny. Tego rodzaju usługa jest konkretnie przygotowana, aby spełnić w najwyższym stopniu oczekiwania pary małżeńskiej.

U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON - film 1 U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta U Pana Fotografa

OFERTA FOTO-VIDEO

od 4400 do 10800 zł / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie U Pana Fotografa (84)

Dodaj opinię
U PANA FOTOGRAFA - FOTO - VIDEO - DRON id:21980
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 84 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Nadarzyn
Data dodania: 28-12-2020

Jak najbardziej polecamy współpracę z Panem Robertem ( nasza rodzina korzystała z usług tego fotografa kilka razy :) ). Zdjęcia ze ślubu oraz z sesji zdjeciowej sa bardzo ładne, klimatyczne.Ze wszystkim można się dogadać. Wszystko przebiegło tak jak powinno być! Jesteśmy zadowoleni i jak najbardziej polecamy :)

Robert
29-12-2020

Dziękuję za opinię i pozdrawiam.

K
Kajetan
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Konstancin-Jeziorna
Data dodania: 21-12-2020

Świetnie zrobione zdjęcia oraz video z wesela. Bardzo dobry kontakt i profesjonalizm na każdym etapie: podpisanie umowy, ustalenie szczegółów, dzień wesela i przygotowanie materiału po weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu i serdecznie polecamy wybór Pana Fotografa.

Robert
21-12-2020

Dziękuje i Pozdrawiam

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Pabianice
Data dodania: 14-12-2020

Świetny fotograf, przepiękna sesja, niesamowite kadry i profesjonalne podejście. Tutaj znaleźliśmy wszystko na czym nam zależało. A długo szukaliśmy! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i ze szczerego serca polecamy wszystkim młodym parom:)

Robert
14-12-2020

Dziękuję za przemiłą współpracę.

K
Kerim kaynak
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Poznań
Data dodania: 03-12-2020

Super zdjęcia i sesja. Bardzo polecam. Dziękujemy

Robert
14-12-2020

Dziękuję bardzo za miłe słowa.

N
Norbert
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2020
Radzymin
Data dodania: 16-11-2020

Pomimo ślubu oraz sesji w trakcie pandemii i konieczności przekładania terminów Pan Robert nie robił nigdy żadnych problemów. Na miejscu był zawsze o czasie a zdjęcia wyszły świetne.

Robert
14-12-2020

Dziękuję bardzo za miłą współpracę.

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-05-2020
Radziejowice
Data dodania: 03-06-2020

Bardzo polecamy Pana Roberta! Długo zastanawialiśmy się nad dobrym fotografem i kiedy zobaczyliśmy portfolio Pana Roberta od razu podjęliśmy decyzje. Braliśmy ślub w czasie pandemii, Pan Robert był z nami w stałym kontakcie. Przy sesji zdjęciowej panowała wyluzowana atmosfera bez pozowania. Polecamy i pozdrawiamy Agnieszka i Adam

Robert
05-06-2020

Dziękuję za miłą współpracę.

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2019
Warszawa
Data dodania: 25-05-2020

Wybraliśmy pana Roberta ponieważ jego zdjęcia wyraźnie odróżniały się na tle konkurencji. Jest to osoba, dla której robienie zdjęć to nie tylko praca a wręcz pasja, przez to czas mija w świetnej atmosferze z dużą dozą humoru bez niepotrzebnego stresu. Efekt pracy całej ekipy przerósł nasze oczekiwania - jesteśmy pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu i fantastycznych ujęć. Zdjęcia i film są rewelacyjne dzięki czemu z miłą chęcią do nich wracamy. Szczerze polecamy!

Robert
27-05-2020

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa.
Pozdrawiamy Serdecznie

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Warszawa
Data dodania: 19-05-2020

Robert zajął się naszym ślubem razem ze swoją Ekipą i to był doskonały wybór! Pełen profesjonalizm, świetne podejście, otwartość - to z pewnością wysuwa się na pierwszy plan przy pracy z Robertem.
Do umowy dodaliśmy spontanicznie przed ślubem film z podziękowaniem dla rodziców i to był strzał w dziesiątkę! Odczuwaliśmy lekki stres czy sobie poradzimy, czy wyjdzie naturalnie itp., ale niepotrzebnie. Robert i jego Zespół tak się nami zaopiekował, że nagrywało się samo :) Rodzice i rodzina są zachwyceni i wzruszeni efektami. Pamiątka rodzinna bezcenna.
Sesja przed ślubem, gdzie stres sięga już zenitu, również bardzo profesjonalna. Na weselu Panowie byli wręcz niewidzialni i bezszelestni, na czym bardzo nam zależało, bo chcieliśmy złapać naturalne, niepozowane kadry.
Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy nowożeńcom!

Robert
22-05-2020

Dziękujemy bardzo.

Pokaż więcej opinii

Kontakt U Pana Fotografa

Nazwa firmy: U Pana Fotografa
NIP: 5221486883
Imię i nazwisko: Robert Ziemka
Adres: Warszawa, ul. Jastrzębie, Polnych Traw 3, 05-500, woj. mazowieckie
602-573...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 14361
Telefon
602-573...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy