Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia i fotobudka - elegancko i w najwyższej jakości!, Poznań - zdjęcie 1
Fotografia i fotobudka - elegancko i w najwyższej jakości!, Poznań - zdjęcie 2 Fotografia i fotobudka - elegancko i w najwyższej jakości!, Poznań - zdjęcie 3 Fotografia i fotobudka - elegancko i w najwyższej jakości!, Poznań - zdjęcie 4 Fotografia i fotobudka - elegancko i w najwyższej jakości!, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia i fotobudka - elegancko i w najwyższej jakości! id:28772

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zajmujemy się fotografią ślubną oraz wynajmem fotobudki. Oferujemy usługi dla wymagających klientów - dla nas zawsze liczy się jakość. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Uwielbiamy klimatyczne zdjęcia ślubne w czarno - białej scenerii ale inne formy fotografii również nie są nam obce:)
Fotografia ślubna dostępna formie personalizowanych pakietów. Proponujemy również wynajem fotobudki mobilnej w eleganckim namiocie dmuchanym LED jako atrakcji na wszelkiego rodzaju imprezy. Posiadamy dużą ilość oryginalnych gadżetów fotograficznych a nasze zdjęcia zawsze wykonywane są w najwyższej jakości - doświetlone a wydruki pełne kolorów. Podczas zdjęć w fotobudce obsługujemy technologię Green Screen w cenie pakietu. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu mailowego - odpowiemy na Wasze pytania :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, , 60-689, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1349

Popularne miasta w okolicy