Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia - Michał Kostrzewski, Włocławek - zdjęcie 1
Fotografia - Michał Kostrzewski, Włocławek - zdjęcie 2 Fotografia - Michał Kostrzewski, Włocławek - zdjęcie 3 Fotografia - Michał Kostrzewski, Włocławek - zdjęcie 4 Fotografia - Michał Kostrzewski, Włocławek - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia - Michał Kostrzewski id:53064

Włocławek, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Hej!
Nazywam się Michał i oferuję profesjonalną obsługę fotograficzną waszego ślubu :) Mogę zapewnić bardzo wysoką jakość zdjęć, od detali i portretów po dynamiczne, pełne kolorów zdjęcia na weselu.
Mój styl pracy opiera się głównie na fotografowaniu prawdziwych emocji w taki sposób aby być mało widocznym. Dzięki temu główna uwaga jest skierowana cały czas na Was. Dokładam dużą wagę aby sfotografować wszystkie nie tylko ważne ale i ciekawe momenty podczas całego dnia. Moje kadry są przemyślane, dbam o kompozycję i szczegóły a całość poddaję dokładnej obróbce. Kolorystyka na moich zdjęciach jest nieprzypadkowa, nadaję im przyjemnego klimatu i wyciągam to co najlepsze, pilnuję jednak aby zachować prawdziwe barwy. Biała suknia ślubna będzie na zdjęciach nadal biała, a skóra nie stanie się pomarańczowa lub niebieska jak u zombie :) Korzystam ze sprzętu wysokiej klasy, nawet bardzo ciemne kościoły czy energiczny taniec to żaden problem, a w razie usterki mam pod ręką zapas i kopię zdjęć w czasie rzeczywistym. Jeśli szukacie fotografa z doświadczeniem, dobrze opanowaną obróbką i gwarantującego bezpieczeństwo to trafiliście idealnie! Oferty ustalam indywidualnie by wszystko było dopasowane dla Was. Ponadto współpracuję ze sprawdzonymi kamerzystami, dekoratorami i dj/zespołami które sprawią że wasze wesele będzie wspaniałe! Zapraszam!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8883153998
Adres: Włocławek, , 87-811, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 159

Popularne miasta w okolicy