Zobacz zdjęcia (5)
Slubny Kadr | Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
Slubny Kadr | Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 Slubny Kadr | Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 Slubny Kadr | Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 Slubny Kadr | Fotografia Ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Slubny Kadr | Fotografia Ślubna id:39744

Warszawa, mazowieckie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Zapraszam do współpracy.

Podczas tworzenia reportażu ślubnego, przyświeca mi cel by jak najlepiej uwiecznić Państwa wyjątkowe uczucie, więź oraz wyjątkową miłość. Moja praca nastawiona jest na jakość zdjęć. Do każdego ujęcia podchodzę indywidualnie. Efektem końcowym jest wysokiej jakości album, który opowiada wyjątkową historię i porusza dzisiaj jak i po wielu latach.

Ślub to jedno z najważniejszych i najszczęśliwszych wydarzeń w życiu.
Dlatego też wykonuję fotografie pełne uczuć i emocji.
Chwytam magię tej pięknej chwili, radość, zaskoczenie jak i wzruszenie.

W razie pytań lub dodatkowych ustaleń służę dostępnością i kontaktem.

Opinie (3)

Slubny Kadr | Fotografia Ślubna id:39744
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Warszawa
Data dodania: 22-03-2019

Rozmawiałam z wieloma osobami zanim wybrałam fotografa, ale tylko Wojtek potrafił mnie oczarować swoją osobowością i profesjonalizmem, aby zgodzić się na współpracę już podczas pierwszej rozmowy. Na żywo spotkaliśmy się dopiero w dniu ślubu, byłam zestresowana, ale on wiedział co robić, kilka "hahahaha" i było lepiej, potrafił sprawić, żebyśmy czuli się swobodnie i uśmiech nie znikał z naszych twarzy. Ci którzy współpracowali z Wojtkiem wiedzą o co chodzi, innych zachęcam do sprawdzenia umiejętności Wojtka w rozweselaniu zdenerwowanych par młodych :) Poza tym potrafi wybawiać z opresji i przypomina o rzeczach, o których zapomina się w natłoku wydarzeń. Z Wojtkiem mieliśmy także plener w Edynburgu i jesteśmy zachwyceni jego gościnnością i cudowną atmosferą podczas pobytu :) Dzięki niemu zobaczyliśmy piękno Edynburga, a przy tym uwiecznił nas w tych zachwycających miejscach. Zdjęcia, które wykonuje Wojtek są niepowtarzalne i ukazują piękno danej sytuacji. Nie tylko są wspaniałą pamiątką, ale także niesamowitą historią z życia, do której lubimy powracać, przeglądając kartki w albumie. Zdjęcia są perfekcyjne, profesjonalnie wykonane i zatrzymują magię uczuć i emocji. Po prostu oczarowują i pozwalają spojrzeć na ten dzień z innej perspektywy, dzięki czemu dostrzegamy szczegóły, których nie uchwyciliśmy podczas uroczystości. Polecamy Wojtka, ponieważ dba o każdy szczegół, angażuje się w swoje zadania, wywiązuje się z obietnic, dotrzymuje terminów i wykonuje fantastyczne zdjęcia :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Warszawa
Data dodania: 27-01-2019

Chcieliśmy bardzo podziękować Wojtkowi i Marcinowi za przepiękne zdjęcia ze ślubu, wesela i sesji plenerowej! Polecamy ich z całego serca. Zdjęcia są nas zachwyciły i dzięki Wojtkowi i Marcinowi mamy cudowną pamiątkę do końca życia! Mieliśmy tak dużo cudownych zdjęć, że aż nie wiedzieliśmy które wybrać do albumu. Bardzo polecamy!
Pozdrawiamy,
Kasia & Piotrek

Wojtek Z
27-01-2019

Z ogromną przyjemnością z Wami współpracowaliśmy, od samego początku z Wami był świetny kontakt :)
Dziękujemy za tą szczerą opinię :)

E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Garwolin
Data dodania: 10-01-2019

Pięknie, wesoło, profesjonalnie, terminowo!

Świetny fotograf :) Poza pięknymi zdjęciami spodobało nam się również wesołe podejście do klienta i rozładowywanie napięcia. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy - choć pierwszy raz z Wojtkiem widzieliśmy się dopiero w dniu ślubu, wcześniej odbyliśmy więcej niż jedną rozmowę telefoniczną, podczas której otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek. Wykazał się prawdziwą troską o klienta. Nie idzie na łatwiznę ;) Pomógł nam nie tylko dobrze wypaść na zdjęciach, ale również zwrócił uwagę na elementy przyjęcia, o których wcześniej nie myśleliśmy.

Będziemy polecać na pewno! :)

Wojtek Z
17-01-2019

Dziękuję za tę opinię, moja oraz praca mojego zespołu to nie tylko zdjęcia lecz Wasze przygotowanie. Wszystkie te czynności maja ogromny wpływ na późniejsza Wasza pamiątkę jaką sa zdjęcia czy piękny album. Bardzo dziękuję za zaufanie oraz za docenienie wkładu pracy.
W.

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1735

Popularne miasta w okolicy