Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Fotografia Ślubna Bartosz Górecki id:18570

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
662-661...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Płońsk, mazowieckie
Data dodania: 25-01-2016
Liczba odwiedzin: 505

Oferta

Swoją ofertę kieruję do osób, które oczekują dobrych fotografii przepełnionych emocjami, uczuciami oraz uśmiechem. Jestem osobą otwartą i opanowaną, dzięki czemu w tym szczególnym dniu jestem w stanie zagwarantować, że będziecie czuć się w pełni naturalnie. Działam dyskretnie i nie wywołuję niepotrzebnego zamieszania, co jest bardzo istotne, gdyż dzięki temu mogę rejestrować Was i Waszych bliskich praktycznie niezauważalnie. Mój styl fotografowania to głównie portret oraz klasyczny fotoreportaż. Wasze zdjęcia ślubne w tym szczególnym dniu są dla mnie najważniejsze, dlatego możecie być pewni, że dołożę wszelkich starań, abyście otrzymali wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Zawsze jestem do Waszej dyspozycji i służę Wam swoim doświadczeniem oraz wiedzą, dzieląc się metodami działania oraz chętnie pokazując swoje wcześniejsze dokonania.

Na chwilę przed ślubem otrzymacie ode mnie poradnik, w którym znajdziecie wiele cennych porad dotyczących tego szczególnego dla Was dnia. Dzięki temu będziecie przygotowani na różnego rodzaju sytuacje jakie mogą zastać każdego.

Jako doświadczony fotograf ślubny mogę Wam zagwarantować, że Wasze wspomnienia z tego szczególnego dnia zostaną na zawsze zapisane niczym Cyfrowe Wspomnienia w formie odbitek wklejonych do pięknego albumu, jak również na płytach oraz w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Fotografia Ślubna Bartosz Górecki id:18570
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Sylwia Barszczewska
Sylwia Barszczewska
(5)
Dodano: 22-02-2016
Data imprezy: 27-06-2015
Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia! Bartku, jesteś profesjonalistą w każdym calu z niesamowitym wyczuciem chwili

Cudowne zdjęcia w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy. Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:)

Pozdrawiamy Sylwia i Łukasz

Dane kontaktowe

Fotografia Ślubna Bartosz Górecki
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Płońsk
Kod:09-100

Nowe ogłoszenia