Misty Hills - Fotografia ślubna id:20599

2500 zł / całość
Wałbrzych, dolnośląskie
(15)
Dodaj opinię
514-156...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Fotografia to moje życie, pasja i sposób wyrażania emocji poprzez obrazy. Nie wyznaję szablonowości i do każdego podchodzę indywidualnie., Biorę pod uwagę wszystkie Wasze sugestie i potrzeby. Podczas reportażu skupiam się na uwiecznianiu ważnych dla Was chwil w sposób niebanalny.
Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami, a jeżeli Wam przypadną do gustu to do kontaktu.

Kategoria:

Fotograf ślubny Wałbrzych

Oferta

Oferta nr 1
2500 / całość
W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, abym mógł Państwu przesłać szczegółową ofertę.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2017
Certyfikat 2016

Opinie (15)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Misty Hills - Fotografia ślubna id:20599
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
M
Martyna i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Głuchołazy
Data dodania: 18-12-2017
Polecamy Bartka bardzo serdecznie. Otwarty, profesjonalny, konkretny, elastyczny. Zdjęcia piękne. Zrobilismy sesję ślubną nocą podczas wesela. Zachęcam do takiego rozwiązania, bo fotki mają wtedy duszę, widać emocje tego dnia, zdjęcia są bardzo prawdziwe i naturalne. Co więcej Bartek potrafi uwiecznić na fotografiach szczególne momenty wzruszenia, cały wachlarz emocji. Wydaje się niewidzialny podczas akcji a potem okazuje się że jest wszędzie Cały reportaż ślubny jest spójny, opowiada historię i zamyka klamrą kompozycją. Nie ma co się zastanawiać! Polecamy!
J
Justyna i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Świebodzice
Data dodania: 28-11-2017
Serdecznie polecam Bartka. Fotograf pełen pasji,humoru,kreatywności i cierpliwości. Bartek towarzyszył mi już od samego rana w przygotowaniach (w salonie kosmetycznym) w najważniejszym dniu. Atmosfera podczas zdjęć bardzo swobodna i pełna humoru. Sesja plenerowa magiczna i pełna pomysłu. Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania. Raz jeszcze dziękujemy za uwiecznienie uroczystości. Pozdrawiamy serdecznie!
M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Wałbrzych
Data dodania: 27-11-2017
Z całego serca polecam tego fotografa. Zdjęcia wyszły przepiękne. Cieszymy się, że to właśnie Bartek uwiecznił na zdjęciach TEN wyjątkowy dzień.
M
Monika i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Struga
Data dodania: 06-11-2017
Powiemy szczerze, że wybór Bartka na fotografa, w tym szczególnym dla nas dniu, okazał się bardzo trafny. Jego charyzma, poczucie humoru oraz doświadczenie sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z materiału w postaci zdjęć, jak i prezentacji multimedialnej. Zdjęcia są wyraziste, wesołe a zarazem romantyczne co w połączeniu sprawia, że nie są nudne.
Wielkim uznaniem i zachwytem cieszą się wśród naszych gości i znajomych zarówno zdjęcia w plenerze jaki i te z zabawy weselnej.
Gdybyśmy jednym słowem mieli go opisać powiedzielibyśmy: zajeeee... fajny !
Jeśli pyta nas ktoś o dobrego fotografa, odpowiadamy jednym słowem BARTEK . :)


Dziękujemy za udaną współpracę. 
Pozdrawiamy 
Monika i Artur
M
Monika i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2017
Świebodzice
Data dodania: 10-07-2017
Z całego "tabunu" zdjęć przeróżnych fotografów przejrzanych w Internecie doszliśmy do wniosku, że zdjęcia Bartka są najlepsze. I nie pomyliliśmy się :)
Absolutnie fantastyczny fotograf. Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym. Zdjęcia są naprawdę świetnej jakości, uchwycone są genialne momenty imprezy.
Dodatkowo do pełnego profesjonalizmu dodany jest szczery uśmiech i wrodzony czar Bartka ;) Nawet smutasy chciały uśmiechać się do zdjęć :)
Sesja ślubna również utrzymana w standardach ponadprzeciętnych, nie ma się do czego przyczepić. W skali 10/10 Bartek dostaje 11+ :)
W 100% wart swojej ceny :) Polecamy wszystkim, nie będziecie żałować!
K
Kamila i Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2016
Dziećmorowice
Data dodania: 03-02-2017
Gorąco polecamy, profesjonalizm i zaangażowanie :) Super fotograf i asystentka fotografa. Drugi raz napewno byśmy wybrali Bartosza. Pozdrawiamy i dużo uśmiechu
K
Kasia i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2016
Wałbrzych
Data dodania: 02-02-2017
W pełni profesjonalny, jednocześnie bardzo sympatyczny i otwarty facet, który potrafi uchwycić najciekawsze chwile. Piękne zdjęcia wysokiej jakości bez wiejskiej "artystycznej nadinterpretacji", która potrafi zepsuć najlepsze ujęcie. Szczerze polecam!
D
Dorota i Krzysiek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2015
Data dodania: 30-05-2016
W 100% Fotograf godny polecenia. Pełen zaangażowania w swoją pracę, twórczych pomysłów na każde zdjęcie oraz doświadczenia które wykorzystuje na każdym kroku. Całość wieńczy swobodna i miła atmosfera którą tworzy pomiędzy sobą i gośćmi weselnymi oraz oczywiście parą młodą, zarówno podczas ślubu, wesela jak i zdjęć plenerowych. ;)
Pokaż więcej opinii
Misty Hills

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Adres:Wałbrzych
58-300woj. dolnośląskie
514-156...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 24-04-2016, liczba odwiedzin: 4003
Telefon
514-156...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie