Zdjęcia
od 1500 do 3500 zł / całość

Fotografia Ślubna - Zdjęcia i film realizowane dronem id:6890

od 1500 do 3500 zł / całość
Łódź, łódzkie
(5)
Dodaj opinię
660-149...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dron
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Witam serdecznie.

Pragnę Państwu przedstawić ofertę w zakresie wykonywania:

* ślubnych reportaży i sesji fotograficznych,
* reportaży i sesji fotograficznych dotyczących tematu mody i reklamy,
* zdjęć i filmów z powietrza, realizowanych dronami DJI Mavic 2 Pro i Zoom.

Zajmuję się kompletną produkcją praktycznie każdego projektu... w razie potrzeby współpracuję z kamerzystami, wizażystką oraz stylistką.
Gwarantuję wysoki poziom realizacji reportaży, sesji zdjęciowych oraz filmowych na terenie całego kraju, jak i również poza granicą.
W dziale oferty na mojej stronie autorskiej są ceny pakietów sugerowanych, niemniej ze względu na dowolną konfigurację poszczególnych elementów reportażu ślubnego lub dołączenie nowego (jak na przykład sesja narzeczeńska), aktualnie ceny są ustalane indywidualnie z każdą Parą.
Ponadto kwestie organizacyjne całości reportażu oraz sesji plenerowej to dość obszerny temat i przede wszystkim indywidualna sprawa każdej pary, według ich preferencji. W związku z tym najlepiej jest omówić szczegóły na spotkaniu ze mną lub telefonicznie.
Współpracuję z kamerzystami, wizażystami, stylistami i w razie potrzeby zapewniamy pełną organizację przygotowującą do sesji zdjęciowych na terenie całego kraju.
W zależności od zakresu reportażu, materiał zdjęciowy jak najbardziej możemy realizować również przy udziale 2 fotografów.

Całość materiału fotograficznego jest realizowana przy użyciu w pełni profesjonalnych aparatów i obiektywów marki Canon oraz wszystkich niezbędnych urządzeń i akcesoriów.
Natomiast realizacja zdjęć i filmów z powietrza bezzałogowymi statkami powietrznymi DJI Mavic 2 Pro i Zoom. Posiadam Świadectwo Kwalifikacji niezbędne do wykonywania tego rodzaju zleceń.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt i zapraszam do współpracy.

Kategoria:

Fotograf ślubny Łódź

Oferta

Oferta nr 1
od 1500 do 3500 / całość
Naturalnie możliwa jest dowolna konfiguracja poszczególnych elementów reportażu ślubnego lub dołączenie nowego, dlatego ceny ustalamy indywidualnie.

Niemniej przykładowy pakiet TOP prezentuje się następująco:

- przygotowania
- ceremonia ślubna w kościele lub USC
- przyjęcie weselne do godziny 1.00
- sesja w plenerze 4-5 h *
- min. 350 zdjęć (poddanych pełnej obróbce) przekazanych na Pendrive

Cena: 2500 zł.

Bez względu na wybór wersji, nie ma górnego limitu ilości wykonanych zdjęć. Jest to uwarunkowane od wielkości i dynamiki imprezy czy ilości zdjęć plenerowych.

W cenie każdego pakietu wliczona jest pełna obróbka wszystkich przekazywanych Państwu zdjęć.

Opinie (5)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Fotografia Ślubna - Zdjęcia i film realizowane dronem id:6890
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
P
Paula
5
 / 5
Data ślubu: 20-08-2016
Opoczno
Data dodania: 19-12-2016
Miałam niesamowitą przyjemność poznać tego człowieka. Jest profesjonalistą w każdym calu, potrafi czas spędzony na zdjęciach ubrać w taki sposób, że nawet nie wiesz kiedy powstały tak cudowne fotografie - pełne światła, uczuć i kolorów. Jeśli miałabym opisać go trzema słowami.... to na pewno powiedziałabym Kreatywność, talent i klasa. Piotrek zaskakuje na każdym kroku swoją energią, pomysłami oraz dbałością o szczegóły. Jak zawsze jest przygotowany, punktualny i zaangażowany w to co robi. Doskonale wie czego chce oraz jaki efekt pragnie uzyskać.
Z fotografiami robi istne cuda. Za Nami piękny ślub, wesele, sesja małżeńska, ale również piękne portrety. Jestem zadowolona z efektów współpracy i mam nadzieję, że nigdy o mnie nie zapomni.... Ale jego fotografie bronią się same sobą :) Dla mnie jest mistrzem i dlatego to właśnie Jego wybrałam. Polecam !!!
M
Maja & Michał
5
 / 5
Data ślubu: 11-04-2015
Data dodania: 13-08-2015
Polecamy jak najbardziej!!! Atmosfera podczas zdjęć z przygotowań i pleneru wspaniała, zero stresu a tego się obawialiśmy, bo żadni z Nas "modele" wszystko zabawnie i na luzie. Piotr podchodzi bardzo profesjonalnie do zadania, spełni każde wymagania :) Zdjęcia wyszły super i o to chodziło!
M
Magda&Tomek
5
 / 5
Data dodania: 26-10-2011
My również mieliśmy okazję współpracować z Piotrem, oczywiście najmilej wspominamy plener, świetna zabawa, a przy tym przepiękne zdjęcia. Slub i wesele mamy uwietrznione przez Piotrka na dziesiątkach zdjęć, każde jest inne, pełne ekspresji, oddające klimat tego szczególnego dla Nas dnia. Jeśli ktoś szuka fotografa z pasją, doświadczeniem i dobrym humorem- to musi być Piotr Cich :) polecamy.
D
Dorota & Maciej
5
 / 5
Data dodania: 26-10-2011
Gorąco polecamy Piotra jako fotografa. Nam towarzyszył w dniu ślubu, jak i podczas sesji w plenerze. Bardzo chwalimy sobie współpracę, a szczególnie ciepło wspominamy plener, który miał miejsce w Pradze - niesamowita sesja i super zdjecia! Piotrowi nie brakowało pomysłów na ujęcia, zawsze służył dobrą radą, tworzył przyjazną, swobodną atmosferę przez co pozowanie do zdjęć było dla nas czystą przyjemnością. Ponadto Piotr wykazywał się mega cierpliwością do nas choć głównie do mojego męża, który bardzo często przez swoje wygłupy psuł nam ujęcia:-)
A co do jakości i wykonania zdjęć, to nawet znajomi profesjonalni fotografowie są pod dużym wrażeniem zdjęc Piotra.
K
Kasia
5
 / 5
Data dodania: 07-10-2011
Miałam okazję współpracować z Panem Piotrem rok temu oczywiście z okazji mojego ślubu :) Powiem krótko - po prostu polecam - profesjonalizm a zarazem niezwykła życzliwość i umiejętność "rozluźnienia" młodych :)
Piotr Cichy
(5)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Piotr Cichy
Adres:Łódź
woj. łódzkie
660-149...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 20-09-2011, liczba odwiedzin: 2753
Telefon
660-149...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie