Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotografia ślubna. FotoEmocje. 1400 pln! FILM FULL HD ZE ŚLUBU GRATIS! id:30410

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotografia ślubna. FotoEmocje. 1400 pln! FILM FULL HD ZE ŚLUBU GRATIS!

Ostatnio widziany wczoraj
506-433...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 29-08-2017
Liczba odwiedzin: 273

Oferta

Malujemy światłem emocje które towarzyszą Wam w najważniejszym dniu Waszego życia aby zapisane obrazy przywoływały radość i wzruszenia chwil dla których warto żyć.
Zawsze. Każdego dnia.

I) Filmowania całego wesela w technologii FULL HD za jedyne 300 pln!!
II) DYSPONUJĘ LICENCJĄ UMOŻLIWIAJĄCĄ FOTOGRAFOWANIE UROCZYSTOŚCI LITURGICZNYCH!!!
III) Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie Nikona. Zawsze używam 2 zestawów aparatów i obiektywów a zdjęcia zapisywane są dla bezpieczeństwa jednocześnie na 2 kartach pamięci dla każdego aparatu!


Szanowni Państwo.
Mam przyjemność zaproponować Państwu swój udział w utrwaleniu wspomnień z najważniejszych chwil Waszego życia.
Wykonuję zdjęcia w formie żywego, dynamicznego reportażu z zachowaniem kadru stosownego do sytuacji i nastroju uważając, iż każdy z nich musi być częścią opowieści do której zechcecie wracać i które będą przywoływać uśmiech lub wzruszenie. Jednak to Wy decydujecie o charakterze mojej pracy dla Was. Dlatego zapraszam Państwa na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, podczas którego będziecie mogli obejrzeć tysiące zdjęć z pełnych reportaży jakie dotychczas wykonałem i zasypać mnie pytaniami oraz swoimi pomysłami, które zawsze przyjmuję z radością.

Proponuję Państwu następujące warianty współpracy:
1) Pakiet weselny: towarzyszę Państwu poczynając od spotkania w domu Panny Młodej ( najczęściej ok 2h przed ślubem) aż do godziny 1-2 w nocy. W tym czasie tradycyjnie wykonuję zdjęcia wszystkich ważnych chwil podczas przygotowań, błogosławieństwa, przyjmowania sakramentu małżeństwa, składanych przez gości życzeń, powitania w domu weselnym, pierwszy taniec, zabawę Waszą i zaproszonych gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, zdjęcia gości i każdą interesującą chwilę jaka się wydarzy…
Dodatkowo dla chętnych w innym terminie zorganizujemy kilkugodzinną sesję plenerową w wybranym przez Państwa miejscu. Koszt to 400 pln netto niezależnie od czasu i ilości miejsc jakie wybierzecie. Jednoczenie w trakcie wesela możemy zorganizować mini sesję plenerową np: w ogrodzie obok sali weselnej. Film FULL HD ze ślubu otrzymacie Państwo gratis!!!
Cena: 1400 pln netto(do negocjacji). Otrzymujecie Państwo minimum 300 fotografii po obróbce graficznej w formie elektronicznej, tworzących zwartą opowieść. Dodatkowo otrzymacie Państwo nawet 200 wysokiej jakości fotografii bez obróbki graficznej, będących doskonałym uzupełnieniem reportażu i szczegółową pamiątką każdej chwili z tego wspaniałego wydarzenia.
Istnieje możliwość przedłużenia czasu w którym Państwu towarzyszę np: spotkanie od godzin porannych lub do zakończenia wesela.
2) Plener ślubny lub narzeczeński w innym terminie - koszt 400 pln lub 700 pln netto za obydwa.
Do zleceń poza Warszawą doliczana jest opłata za paliwo wg. realnego zużycia.

WSPÓŁPRACUJĘ TAKŻE Z KOSMETYCZKĄ W ZAKRESIE MAKIJAŻU ŚLUBNEGO DLA PANNY MŁODEJ, ŚWIADKOWEJ CZY MAMY, MOŻLIWEGO DO WYKONANIA TAKŻE W DOMU PANNY MŁODEJ W DNIU ŚLUBU.

Zapraszam Serdecznie!!!
FotoEmocje
Arkadiusz

Specjalizacja:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Od przygotowań do oczepin
1400 / całość
Propozycja obejmuje przygotowania w domu, ślub oraz wesele do oczepin.(1-2 w nocy)
Otrzymacie Państwo 300 perfekcyjnie przygotowanych zdjęć oraz dodatkowo ok. 200 będących doskonałym uzupełnieniem reportażu.
FILM FULL HD ZE ŚLUBU GRATIS!!!
Filmowanie FULL HD
300 / całość
To propozycja dla wszystkich którzy pragną zachować ten dzień nie tylko we wspomnieniach i na fotografii a jednocześnie nie chcą ponosić ogromnych dodatkowych kosztów. Proponuję Państwu filmowanie całej uroczystości w technologii FULL HD. Materiał prosto z kamery jest idealnym uzupełnieniem reportażu fotograficznego i pamiątką do domowego archiwum a dostępny będzie dla Państwa nawet dzień po weselu.
RABAT i PROMOCJE !!!
1) Jeśli zdecydujecie się Państwo na zdjęcia, film, plener ślubny i narzeczeński od całej kwoty odliczymy 10% . Jeśli wybierzecie zdjęcia, film i jeden plener otrzymacie 5% rabatu.
Oferta ważna na zlecenia przyjęte do 30 czerwca 2018 roku

2) Staramy się elastycznie podchodzić do swojej pasji i Państwa możliwości. Dlatego wszystkie podane ceny podlegają negocjacji przy dobrej kawie na którą Państwa serdecznie zapraszamy :)
Zapraszam.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:FotoEmocje
Imię:Arkadiusz
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Adres:Syrokomli

Godziny pracy

Pn:08:30 - 22:00
Wt:08:30 - 22:00
Śr:08:30 - 22:00
Cz:08:30 - 22:00
Pt:08:30 - 22:00
Sb:08:30 - 22:00
Nd:08:30 - 22:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.