Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotografia ślubna. Cena 1100 pln! FILM ZE ŚLUBU GRATIS!!! id:30410

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotografia ślubna. Cena 1100 pln! FILM ZE ŚLUBU GRATIS!!!

Ostatnio widziany 18-01-2018
506-433...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 29-08-2017
Liczba odwiedzin: 123

Oferta

Malujemy światłem emocje które towarzyszą Wam w najważniejszym dniu Waszego życia aby zapisane obrazy przywoływały radość i wzruszenia chwil dla których warto żyć.
Zawsze. Każdego dnia.

I) DYSPONUJĘ LICENCJĄ UMOŻLIWIAJĄCĄ FOTOGRAFOWANIE UROCZYSTOŚCI LITURGICZNYCH!!!
II) Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie Nikona. Zawsze używam 2 zestawów aparatów i obiektywów a zdjęcia zapisywane są dla bezpieczeństwa jednocześnie na 2 kartach pamięci dla każdego aparatu!
III) Istnieje możliwość filmowania całego wesela w technologii FULL HD za jedyne 250 pln!!

Szanowni Państwo.
Mam przyjemność zaproponować Państwu swój udział w utrwaleniu wspomnień z najważniejszych chwil Waszego życia.
Wykonuję zdjęcia w formie żywego, dynamicznego reportażu z zachowaniem kadru stosownego do sytuacji i nastroju uważając, iż każdy z nich musi być częścią opowieści do której zechcecie wracać i które będą przywoływać uśmiech lub wzruszenie.
Mam głębokie przekonanie, że Wasza satysfakcja jest także dla mnie bezcennym doświadczeniem i szansą na powtórne spotkanie z Państwem przy kolejnych godnych utrwalenia uroczystościach. Dlatego zapraszam Państwa na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, podczas którego będziecie mogli obejrzeć tysiące zdjęć z pełnych reportaży jakie dotychczas wykonałem.

Proponuję Państwu następujące warianty współpracy:
1) Pakiet weselny: towarzyszę Państwu poczynając od spotkania w domu Panny Młodej ( najczęściej ok 2h przed ślubem) aż do godziny 1-2 w nocy. W tym czasie tradycyjnie wykonuję zdjęcia wszystkich podniosłych chwil podczas przygotowań, błogosławieństwa, przyjmowania sakramentu małżeństwa, składanych przez gości życzeń, powitania w domu weselnym, pierwszy taniec, zabawę Waszą i zaproszonych gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, zdjęcia gości i każdą interesującą chwilę jaka się wydarzy…
Dodatkowo dla chętnych w innym terminie zorganizujemy kilkugodzinną sesję plenerową w wybranym przez Państwa miejscu. Koszt 300-500pln w zależności od czasu i ilości miejsc jakie wybierzecie.
Cena: 1100 pln netto. Otrzymujecie Państwo minimum 350 fotografii po obróbce graficznej w formie elektronicznej, tworzących zwartą opowieść. Dodatkowo można zamówić nawet kilkaset wysokiej jakości fotografii bez obróbki graficznej, będących doskonałym uzupełnieniem reportażu i szczegółową pamiątką każdej chwili z tego wspaniałego wydarzenia.
Istnieje możliwość przedłużenia czasu w którym Państwu towarzyszę np: spotkanie od godzin porannych lub do zakończenia wesela.

WSPÓŁPRACUJĘ TAKŻE Z KOSMETYCZKĄ W ZAKRESIE MAKIJAŻU ŚLUBNEGO DLA PANNY MŁODEJ, ŚWIADKOWEJ CZY MAMY, MOŻLIWEGO DO WYKONANIA TAKŻE W DOMU PANNY MŁODEJ W DNIU ŚLUBU.

Zapraszam Serdecznie!!!

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Od przygotowań do oczepin
1100 / całość
Propozycja obejmuje przygotowania w domu, ślub, wesele do oczepin.(1-2 w nocy)
Możliwe także filmowanie FULL HD jako dodatek do zdjęć całego wesela za jedyne 250 pln!!!
Plener w innym terminie 300-500 pln (2-3 miejsca, 2-5 godzin)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:FotoEmocje
Imię:Arkadiusz
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Adres:Kondratowicza

Godziny pracy

Pn:08:30 - 22:00
Wt:08:30 - 22:00
Śr:08:30 - 22:00
Cz:08:30 - 22:00
Pt:08:30 - 22:00
Sb:08:30 - 22:00
Nd:08:30 - 22:00

Nowe ogłoszenia