Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna - Esencjakadru, Chorzów - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna - Esencjakadru, Chorzów - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna - Esencjakadru, Chorzów - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna - Esencjakadru, Chorzów - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna - Esencjakadru, Chorzów - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna - Esencjakadru id:39882

Chorzów, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografując od kilku lat podejmowałem fotografię o różnej tematyce realizując wiele udanych sesji co ostatecznie ukierunkowało i doprowadziło mnie do fotografii ślubnej, rodzaju fotografii który sprawia mi największą radość i poczucie satysfakcji. W pracy staram się podążać za Wami, wczuć się w klimat Waszej relacji, poznać Waszą rodzinę i zobaczyć jak czujecie się z Waszymi przyjaciółmi, to pozwala mi opowiedzieć osobistą historię każdej pary, każdej miłości i każdej chwili. Korzystam z profesjonalnych aparatów, obiektywów i oświetlenia, dzięki czemu niestraszne są mi każde warunki, w których przychodzi mi pracować.
Moja oferta skierowana jest do par o wyszukanym smaku estetycznym, które cenią wysoką jakość oraz wierzą, że o wyjątkowości reportażu nie decyduje ilość zdjęć, a ich zawartość.
Pakiety zaczynające się od krótkich fotoreportaży, obejmujących ceremonię zaślubin z życzeniami gości; aż po pełne fotoreportaże oraz sesje plenerowe realizowane w innym dniu niż ślub.

liczba odwiedzin: 806

Popularne miasta w okolicy