Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna - Foto Studio, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 1
Fotografia ślubna - Foto Studio, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 2 Fotografia ślubna - Foto Studio, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 3 Fotografia ślubna - Foto Studio, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 4 Fotografia ślubna - Foto Studio, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna - Foto Studio id:14274

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa
  • studio

Drodzy Narzeczeni! Jeżeli interesują Was amatorskie, przeciętne zdjęcia bez wyrazu: TO NIE JEST TO OFERTA DLA WAS! Ale... Skoro trafiliście na tę stronę i zainteresowaliście się moją ofertą oznacza to, że cenicie sobie wysoką jakość i profesjonalizm, jaką daje jedynie połączenie wieloletniego doświadczenia z życiową pasją.
Zapewne w tym momencie zastanawiacie się nad wyborem najlepszego fotografa. Przeglądacie i porównujecie kolejne oferty.
Tylko którego wybrać? Jest ich całe mnóstwo!
Chcielibyście, aby ten magiczny dla Was dzień był wyjątkowy i został powierzony w ręce kogoś, na kogo możecie liczyć.
Czy już sobie uświadamiacie, jak wielką odpowiedzialność komuś oddajecie? To jest przecież WASZ DZIEŃ! Dlatego już teraz zadbajcie o swoją przyszłość.
Ponieważ zależy mi, żebyście byli w pełni przekonani, że usługa jaką Wam oferuję jest dla Was odpowiednia, proszę... NIE SPIESZCIE SIĘ z podjęciem decyzji do czasu, gdy zrozumiecie, że jest to najlepszy wybór w Waszym życiu.
Nie sądźcie też, że oferty innych fotografów są dużo gorsze. Być może one są też bardzo dobre. Dlatego proszę.. porównajcie oferty innych i spróbujcie wybrać coś co będzie Wam odpowiadało, zanim zdecydujecie się na moją ofertę. Pamiętajcie! To tylko jeden dzień, ale wspomnienia zostają na całe życie.
Pytajcie o CENNIK i WOLNE TERMINY

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Mińsk Mazowiecki, , 05-300, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 18:00 Wt: 10:00 - 18:00 Śr: 10:00 - 18:00 Cz: 10:00 - 18:00 Pt: 10:00 - 18:00 Sb: 10:00 - 14:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 812

Popularne miasta w okolicy