Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (26)
Zobacz zdjęcia (26)
Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 1
Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 1 Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 2 Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 3 Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 4 Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 5 Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 6 Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 7
Pozytywnie Obiektywni, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 8
1 / 26

Pozytywnie Obiektywni id:45426

od 2500 do 3000 zł / całość
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
698-208...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witam serdecznie, tak ten termin mamy na tą chwilę wolny. Dziękujemy za zainteresowanie naszą wizją fotografii. Podczas współpracy z Młodą Parą przede wszystkim stawiamy na wzajemne zrozumienie i dobrą atmosferę. Zależy nam żebyście czuli się swobodnie, naturalnie i komfortowo w naszym towarzystwie. Zawsze uwieczniamy to, co najpiękniejsze, wzruszające i szczere w Waszym dniu. Zrobimy wszystko żeby powstałą pamiątka przywołująca te najpiękniejsze emocje nawet po wielu latach.

Do każdego z was podchodzimy indywidualnie, gdyż żaden ślub nie jest taki sam i różne są wasze oczekiwania względem nas. Napiszcie do nas o swoich planach, a my stworzymy ofertę ,,szytą na miarę". Chciałbym się z Wami spotkać. Chcę Was poznać, porozmawiać o tym jak się poznaliście, co lubicie (lub za czym nie przepadacie), czego oczekujecie, czego ja oczekuję od Was. Dzięki temu Wy również będziecie mieć pewność czy warto zaprosić tego człowieka na swój ślub. Żebyśmy mogli się spotkać zapraszam Was do kontaktu ze mną, odpowiem na wszystkie pytania.

Oferta Pozytywnie Obiektywni

Pakiet Maksymalny

od 2500 do 3000zł/ całość

Oferujemy pełen reportaż zaczynający się od waszych przygotowań poprzez ceremonię a kończąc na przyjęciu. Plener realizujemy w innym dniu, zazwyczaj jest to cały dzień zdjęciowy. Oczywiście plener możemy wykonać w trakcie wesela. Otrzymują Państwo od nas minimum 600 zdjęć w pełni obrobionych i przygotowanych do prezentacji w mediach społecznościowych jak i gotowych do druku. Zdjęcia zapisane są na nośniku-pendrive w eleganckim opakowaniu oraz są udostępnione w galerii internetowej. Cena pełnego pakietu wynosi 3000 zł. W cenie oferujemy Foto książkę 25x25 12 stron. Gotowy materiał oddajemy w ciągu 60 dni od dnia pleneru.

Opinie Pozytywnie Obiektywni (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Pozytywnie Obiektywni

Nazwa firmy: Pozytywnie Obiektywni
Imię i nazwisko: Wiktor Składanek
Adres: Mińsk Mazowiecki, , 05-300, woj. mazowieckie
698-208...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1236
Zadzwoń
698-208...
Napisz

Popularne miasta w okolicy