Fotografia ślubna, fotografia artystyczna id:5537

Kielce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa
  • studio

Fotografią zajmujemy się od 6 lat, a oficjalnie z pełna ofertą od trzech. Przy tworzeniu materiałów foto-video pracujemy codziennie 7 dni w tygodniu. Wykonujemy zdjęcia podczas uroczystości ślubu, komunii, urodzin, zdjęcia w szkołach, przedszkolach. Posiadamy sprzęt FOTO, Video, nagłośnienie i Rekordery! Pracujemy wyłącznie na swoim sprzęcie.

Co nas wyróżnia?
Pracę Foto -Video realizujemy codziennie dlatego nie proponujemy jak większość zwłaszcza prywatne osoby, jednej stałej ceny której w dodatku nie można zmienić. Pracujemy na własnym sprzęcie w zależności od potrzeb - amatorskim i profesjonalnym, posiadamy własne lab do druku zdjęć, a dzięki pracy grafików wywołane zdjęcia mogą być do odbioru już 5 dni po imprezie. Ten termin nie dotyczy wideofilmowania.

...i najważniejsze - cena:

W zależności od potrzeb usługę można wykupić zarówno na całą noc jak i na godzinę. Można zamówić zarówno surowy materiał jak i obrobiony. Znamy rynek i wiemy, że ceny oferowane przez niektórych usługodawców są poza granicami osiągalności konsumenta, dlatego oferujemy różne warianty, pozostając przy maksymalnie wysokiej jakości.

Działamy na terenie regionu kieleckiego i Krakowa.
Jesteśmy legalnie działającą firmą, na życzenie wystawiamy faktury VAT.

liczba odwiedzin: 1751

Popularne miasta w okolicy