Fotografia Ślubna Łukasz Hus id:4696

Oferta
Dodaj do plannera

Radość, szczęście, miłość, są to emocję towarzyszące wam podczas tego najważniejszego dnia, jakim jest wasz ślub. Za pomocą zdjęć staram się zapamiętuję wasze emocję, łzy szczecina, chwile szczerego śmiechu. To sprawia, że po latach sięgamy po nie i możemy na nowo przeżyć, te najwspanialsze momenty, przypomnieć sobie detale, które uleciały z naszej pamięci. Po niżej znajdziecie moją ofertę ślubną w skład, której wchodzą.

1. Sesja narzeczeńska - darmowa

2. Zdjęcia z przygotowań

3. Zdjęcia z ceremonii

4. Zdjęcia z zabawy weselnej do oczepin

5. Plener ślubny

6. Płyta DVD obrobionymi zdjęciami nie mniej niż 300, gotowymi do wywołania, istnieje możliwość zamówienia większej ilości zdjęć. Jak wiadomo każde wesele jest inne nieraz wystarcza 300 zdjęć a przy innym 500 to za mało. Wartość 300 Jest to wartość minimalna.

7. Płyta DVD z prezentacją multimedialną - jest pokazem wyselekcjonowanych zdjęć z waszego wesela. Pokaz nagrany jest na płycie DVD, przygotowanej pod stacjonarne odtwarzacze DVD.


8. Galeria strony – Jest to indywidualna galeria internetowa z najlepszymi zdjęciami ślubnymi. Korzyści wynikające z posiadania galerii jest to dostęp no niej z dowolnego miejsca na ziemi, w którym macie dostęp do Internetu.


9. Klasyczny foto album z wklejanymi zdjęciami o wielkości 15x21 czyli 50% formatu A4 (około 80-100 zdjęć) papier: Kodak endura jedwab.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotografia Ślubna Łukasz Hus
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:35-117
Data dodania: 30-12-2010
Liczba odwiedzin: 1312

Polecamy

Nowe ogłoszenia