Zdjęcia | Oferta

Fotografia Ślubna Łukasz Siemaszko id:16328

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zielona Góra, lubuskie
Data dodania: 17-09-2015
Liczba odwiedzin: 417

Oferta

Fotografią zajmuję się od blisko 10 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale radzę sobie w każdej sytuacji. Zdjęcia Wykonuję na terenie całego kraju nie tylko w moim rodzinnymi mieście Zielonej Górze.

Dysponuje wysokiej jakości sprzętem. Obiektywy, które wykorzystuje pozwalają mi na wykonywanie zdjęć bez potrzeby używania lampy błyskowej. Dzięki nim potrafię oddać klimat panujący np w Kościele podczas Ceremonii Ślubnej, czy też Waszego Wesela.

Zdjęcia wykonuje w najwyższej jakości plików "RAW" jaką oferuje moja lustrzanka cyfrowa. Bezstratny format RAW to znacznie większa jakość zdjęć i paleta kolorów. Biegle poruszam się po programach graficznych dzięki nim potrafię "wyciągnąć" z nich coś więcej. Wywoływałem odbitki nawet 70x100 cm przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

Wykonuje zdjęcia nie tylko w studiu, ale i w plenerze. Możliwy jest również dojazd do klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę śmiało pytać. Nie boje się wyzwań i unikalnych wymagań odnośnie wykonania oraz ostatecznej prezentacji zdjęć. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Zależy mi na tym, aby klienci byli bardzo zadowoleni z moich usług i dostali to co chcą a nie to co mogą dostać.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac. Fotograf na Ślub Łukasz Siemaszko.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Dane kontaktowe

Fotografia Ślubna Łukasz Siemaszko
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Zielona Góra
Kod:65-269

Nowe ogłoszenia