Fotografia ślubna PIONA Studio

od 3200 do 6700 zł
Siedlce, mazowieckie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
668-609...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu człowieka, czas pełen emocji dla Pary Młodej i rodziny. Lata przygotowań, dbania o każdy szczegół, wszystko po to, żeby ten dzień był wyjątkowy i został jak najlepiej zapamiętany.

Jako fotografowi ślubnemu zależy mi na nawiązaniu bliższej więzi z każdą parą jeszcze przed uroczystością. Pozwoli mi to, w tych nerwowych momentach, złagodzić atmosferę i wprowadzić trochę luzu, przejść przez ten stresujący dzień, złapać dystans i wprawić Was w pozytywny nastrój. Tego dnia nie jestem wyłącznie fotografem, ale również świadkiem, dlatego wzruszam się podczas przysięgi, trzymam kciuki za pierwszy taniec, a kiedy zapadnie zmrok bawię się ze wszystkimi gośćmi. Wasza otwartość i swoboda pozwala mi wyłapać dużo bardzo fajnych kadrów, o których możemy zapomnieć jeżeli nie wpuścicie mnie do swojego świata.

Sesja narzeczeńska
Klucz do sukcesu. Uważam, że dzięki temu spotkaniu zależy powodzenie całej naszej współpracy. To właśnie podczas sesji narzeczeńskiej mamy czas się poznać, polubić, podyskutować, omówić przebieg ślubu, ale najważniejsze: pomagam Wam przyzwyczaić się do obecności aparatu. Zupełnie inaczej będziecie się przy mnie czuć podczas przygotowań, ograniczymy dodatkowy stres.

Reportaż z dnia ślubu
Wychodzę z założenia, że nie jestem po to, żeby ingerować w przebieg tego dnia, lecz uwiecznić go takim jaki był. Reportaż zaczynam od przygotowań i kończę około godziny 1, czyli tuż po oczepinach.
Decydując się na mnie macie pewność, że jestem skupiony tylko na Was i Waszych najbliższych. Zrobię wszystko, żeby stworzyć najlepszy możliwy materiał.

Sesja poślubna plenerowa
To czas, kiedy nie jesteśmy już w emocjach ślubnych i możemy skupić się na Waszym uczuciu. Wspólnie wybieramy bliskie lub urokliwe dla Was miejsce i poświęcamy trochę czasu, żeby zrobić najpiękniejsze zdjęcia ukazujące Wasze uczucia, delikatność i przypieczętowaną miłość.
Potraktujmy to jako wyjątkową przygodę, wycieczkę w piękne krajobrazy i oderwanie się od codzienności.

Fotoalbum
Idealnym zwieńczeniem naszej współpracy jest stworzenie fotoalbumu w eleganckiej oprawie o wymiarach 30cm x 30cm. Po obrobieniu zdjęć przesyłam Wam projekt, na który możecie wprowadzić poprawki. Istnieje możliwość powiększenia albumu, ale o tym będziemy decydować przy tworzeniu projektu.
Jestem przekonany, że wspólnie stworzymy idealną pamiątkę.

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracę rozpoczynam od przygotowań, godziny ustalamy z Parą Młodą około 2 tygodnie przed ślubem oraz potwierdzam w ostatnim tygodniu. Fotografuję mniej więcej do 1 w nocy, czyli do końca oczepin.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwszy aparat fotograficzny kupiłem po swoich osiemnastych urodzinach. Zaczynałem od trybu automatycznego, a z czasem dowiadywałem się coraz więcej i tak mój rozwój trwa do dzisiaj.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwsze wesele sfotografowałem w 2013 roku. To był przełomowy dzień w moim życiu, bo gdyby nie to zlecenie prawdopodobnie dziś nie byłbym fotografem ślubnym.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na aparatach bezlusterkowych Sony z obiektywami Sigma oraz Tamron.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Reportaże ślubne wykonuję osobiście. Jeśli Para Młoda zdecyduje się na dwóch fotografów, wtedy zabieram ze sobą osobę z którą bardzo dobrze mi się pracuje oraz wykonuje świetne zdjęcia.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Po obrobieniu zdjęć Para Młoda otrzymuje ode mnie dostęp do galerii online oraz pendrive ze zdjęciami.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienia do wykonywania zdjęć podczas uroczystości liturgicznych wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie.

Fotografia ślubna PIONA Studio
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Siedlce
Data dodania: 22-11-2022

Polecam każdej przyszłej parze młodej i nie tylko. W tak ważnym dniu pełnym stresu dobrze mieć blisko człowieka, który doradzi, podpowie i w przypadku konieczności rozbawi i rozładuje atmosferę. Piotra polecam z czystym sumieniem, począwszy od sesji narzeczeńskiej, na która wyciągnęliśmy go z obiektywem prawie 2 godz drogi od Siedlec. To był strzał w dziesiątkę, dzięki temu poznaliśmy się bliżej, oswoiliśmy z obecnością aparatu i nasz zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a na takim efekcie nam zależało. Piotr pomagał nam nawet w rozstawieniu winietek, poświęcając swój wolny czas. Jeśli szukacie człowieka, który będzie Wam towarzyszył w tak ważnym dniu, a zarazem będziecie go traktować jął starego znajomego to wybierzcie Piotra, najlepiej z pakietem sesji narzeczeńskiej, której efekt skradł moje serducho.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Warszawa
Data dodania: 02-02-2022

Bardzo polecam! Super kontakt, pełen profesjonalizm, piękne zdjęcia, pełno pomysłów i mega duże wsparcie dla nas w dniu naszego ślubu.

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Siedlce
Data dodania: 26-12-2021

Fotograf z pasją i głową pełną pomysłów.
W pełni zaangażowany, dba o każdy szczegół. Uważnie słucha oczekiwań Klienta, ale też podpowiada w wielu kwestiach. Bardzo otwarty i kontaktowy, co rozluźnia atmosferę podczas sesji :) Do tego szybki czas realizacji.

Dzięki PionaStudio mamy piękną pamiątkę w postaci sesji narzeczeńskiej, reporatażu ślubnego oraz sesji plenerowej - efekty przeszły nasze oczekiwania ❤

Polecamy wszystkim PionaStudio!
Ewelina i Krzysiek

Nazwa firmy: PIONA Studio Piotr Nawrocki
NIP: 8212663270
Imię i nazwisko: Piotr Nawrocki
Adres: Siedlce, Świrskiego 11/5, 08-110, woj. mazowieckie
668-609...
liczba odwiedzin: 1753
Zadzwoń
668-609...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Siedlce

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy