Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna Rafał Nawojski, Rzeszów - zdjęcie 1
Fotografia ślubna Rafał Nawojski, Rzeszów - zdjęcie 2 Fotografia ślubna Rafał Nawojski, Rzeszów - zdjęcie 3 Fotografia ślubna Rafał Nawojski, Rzeszów - zdjęcie 4 Fotografia ślubna Rafał Nawojski, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna Rafał Nawojski id:19422

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Moja oferta skierowana jest do par wymagających, którzy cenią sobie jakość, kreatywność oraz oryginalność. Podczas pracy tworzę reportaż w którym to właśnie zdjęcia opowiadają historię. Znajdziecie w niej wspaniałe chwile, dużo emocji, uczuć, łzy szczęścia oraz Waszą miłość. Moje reportaże wzbogacam również o detale oraz portrety które są dopełnieniem całości. Podczas reportażu staram się być jak najmniej widoczny abyście czuli się nieskrępowani a zdjęcia były naturalne i niepozowane a zarazem uchwycone w decydującym i niepowtarzalnym momencie. Moje zdjęcia poddaje delikatnej i naturalnej obróbce która jest odporna na przemijającą modę.
Serdecznie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie na którym będziemy mogli się bliżej poznać, obejrzycie pokazowe albumy. Będziemy mieli również okazję porozmawiać o Waszym ślubie i Waszych oczekiwaniach.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeszów, , 35-064, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 1668

Popularne miasta w okolicy