Fotografia ślubna Redwedding

od 3700 do 4200 zł
Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dron
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Ślub to ten radosny moment życia, do którego wracamy pamięcią ze wzruszeniem. Aby umieć oddać na zdjęciu to, co w sercach nowożeńców, trzeba samemu umieć patrzeć nie tylko obiektywem, ale i sercem. Fotografia to nie tylko światło i kadr. Fotografia to też umiejętność dostrzeżenia uczucia.

Patrzę na zakochane pary, odkąd jako młody człowiek zainteresowałem się fotografią. Każda jest inna, ale oczekiwanie to samo: chcą, aby zdjęcia oddawały ten nastrój, jakim same go zapamiętały.

Moja praca to składowa zarówno predyspozycji, jak i doświadczenia, ale przede wszystkim dbałości o porozumienie z drugim człowiekiem oraz zaopatrzenia w dobry sprzęt. Te jakże ważne podstawy, wzajemnie się uzupełniające, gwarantują sukces.

Piękne kadry to wynik zaangażowania, solidności, elastyczności. Jestem cichym obserwatorem zdarzeń, wtapiającym się w tłum gości, aby to między sobą mogli być i doświadczać radości, która ja, jako postronny obserwator widzę, nie tylko jako fotograf, a przede wszystkim, jako człowiek.


Pakiety :
300 zdjęć
400 zdjęć

Ofertę przesyłam w formie PDF gdzie oprócz reportażu ślubnego znajdziecie także sesje plenerowe, rodzinne i narzeczeńskie

Zapraszam na moją stronę - Piotr Połoczański Fotograf

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Piotr Połoczański Fotogorafia
NIP: 5832531408
Imię i nazwisko: Piotr Połoczański Piotr Połoczański
Adres: Gdańsk, Marynarki Polskiej 5/5, 80557, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 628

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gdańsk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy