Zobacz zdjęcia (5)
Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 1
Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 2 Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 3 Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 4 Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Na zawsze piękne, naturalne fotografie ślubne - Arton Studio id:37813

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witajcie,
chcę zaoferować Wam swoją fotograficzną wrażliwość i wyczucie. Chcę pokazać Was z jak najlepszej, strony zachowując w tym umiar i dużą dozę naturalności. W reportażu jestem uważnym i wrażliwym obserwatorem, starającym się zachować to co ulotne, ale potrafię też zaaranżować piękne sesje ślubne w ciekawych miejscach. Jestem otwarty na różne fotograficzne pomysły, czy miejsca w których chcielibyście się sfotografować. Styl i kolorystykę zdjęć jestem w stanie dopasować do Waszych oczekiwań.
Jeśli chcecie zobaczyć się w dobrym świetle i mieć piękną pamiątkę z dnia swojego ślubu, to zapraszam do skorzystania z moich usług.

MÓJ STYL PRACY
Określibym jako nieinwazyjny, ale pomocny. Zawsze przed ślubem dzielę się w Wami swoim doświadczeniem i udzielam wskazówek, aby zarówno zdjęcia jak i Wasza impreza wypadły jak najlepiej. Podczas zdjęć staram się jak najmniej rzucać w oczy, co nie znaczy, że widzę mniej. Jest właśnie odwrotnie :) Na sesjach ślubnych próbuję wyzwolić Waszą spontaniczność i naturalność, tak abyście czuli się swobodnie i mieli przyjemność ze spędzenia razem tego czasu.
Pracuję zawsze z dwoma aparatami, więc możecie czuć się bezpieczni, że nic nie umknie z tego co się dzieje. Jeśli macie konkretne oczekiwania odnośnie stylu obróbki to zawsze staram się je uwzględniać w swojej pracy tak żebyście dostali właśnie to czego oczekujecie.

CO ZAWIERA OFERTA
Oferta jest zawsze dostosowana do zakresu usługi jakiego oczekujecie. Płacicie tylko za to co Was interesuje.
Pełny pakiet (przygotowania, ślub, wesele, plener) to najczęściej około 500 zdjęć wybranych z większej ilości, korygowanych kolorystycznie i jeśli trzeba, również z retuszem. Pracuję najczęściej do godz. 1.00-1.30 w zależności od rozwoju sytuacji. Zdjęcia przekazuję na płycie DVD lub pendrive. W cenę wliczona jest również fotoksiążka na usztywnionym papierze.
Mniejsze pakiety będą miały odpowiednio mniejszą ilość zdjęć.
Zapraszam do zapoznania się z cennikami aby wybrać optymalną ofertę dla siebie.

Opinie Arton Studio (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Arton Studio

Nazwa firmy: Arton Studio
Imię i nazwisko: Rafał Ciupa
Adres: Łódź, ul. Bolesława Krzywoustego 6, 92-416, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2039

Popularne miasta w okolicy