Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 16

NIESZABLONOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:13682

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
NIESZABLONOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ostatnio widziany dzisiaj
515-640...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (16)
Kraków, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 15-12-2014
Liczba odwiedzin: 4829

Oferta

Fotografia ślubna to coś więcej niż tylko zdjęcia. To historia, emocję i wydarzenia które już nigdy się nie powtórzą. Uchwycone w kadry pozwolą pozostać niezapomniane. Grunt to uchwycić je tak, by jeszcze długo oddawały atmosferę tego ważnego dla Was dnia ...i ja to potrafię.

Fotografią zajmuję się z pasji i zamiłowania, zawsze elastycznie dopasowując się do życzeń klienta. Dbam by fotografie wykonane na Państwa ślubie były nieszablonowe, niekiedy z przymrużeniem oka, ale i aby subtelnie oddając emocje jeszcze długo pachniały atmosferą tego jakże ważnego dla Was dnia.
Co istotne - fotografie wykonuję ja sam, zatem decydując się na moją ofertę mają Państwo gwarancję, że nie przyjdzie do Państwa żaden podwykonawca. Każdy ma bowiem swój niepowtarzalny styl, zatem odbierając dzieło dostaną Państwo dokładnie to, co widzieli w moim portfolio.

OFERUJĘ:
- pełen profesjonalizm połączony z przyjazną atmosferą i relacją z Klientem,
- plener w innym dniu bez dopłaty,
- ekstra dodatki przygotowane z myślą o rodzicach i świadkach już w cenie pakietów,
- solidnie wykonane fotoksiążki w nowoczesnych aranżacjach i pięknych oprawach,
- dodatkowe albumy dla rodziców w korzystnych cenach,
- wszystkie fotografie po profesjonalnej, pełnej obróbce i retuszu,
- sesja narzeczeńska oraz podczas przygotowań już w pakietach, bez dodatkowej opłaty,
- bezterminowa galeria internetowa dla każdego z pakietów
- pracę na profesjonalnym sprzęcie marki canon

Najnowsze wpisy/fotografie można oglądać na facebooku

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przedstawione zostaną przykładowe materiały fotograficzne, albumy oraz inne akcesoria i gadżety będące elementami oferty.

Fotografie wykonuję profesjonalnymi lustrzankami pełnoklatkowymi marki Canon wraz z jasnymi obiektywami klasy L.
Posiadam legitymację fotografa upoważniającą do fotografowania celebracji liturgicznych.


_____________________________________ _____________

fotografia Kraków, fotograf Kraków, fotografia ślubna Kraków, lustrzanka Kraków, lustrzanki Kraków, plener ślubny Kraków, fotografia Katowice, fotograf Katowice, fotografia ślubna Katowice, lustrzanka Katowice, lustrzanki Katowice, plener ślubny Katowice, fotografia Tarnów, fotograf Tarnów, fotografia ślubna Tarnów, lustrzanka Tarnów, lustrzanki Tarnów, plener ślubny Tarnów, fotografia Rzeszów, fotograf Rzeszów, fotografia ślubna Rzeszów, lustrzanka Rzeszów, lustrzanki Rzeszów, plener ślubny Rzeszów, fotografia Częstochowa, fotograf Częstochowa, fotografia ślubna Częstochowa, lustrzanka Częstochowa, lustrzanki Częstochowa, plener ślubny Częstochowa, fotografia Dębica, fotograf Dębica, fotografia ślubna Dębica, lustrzanka Dębica, lustrzanki Dębica, plener ślubny Dębica, fotografia Kielce, fotograf Kielce, fotografia ślubna Kielce, lustrzanka Kielce, lustrzanki Kielce, plener ślubny Kielce, fotografia Starachowice, fotograf Starachowice, fotografia ślubna Starachowice, lustrzanka Starachowice, lustrzanki Starachowice, plener ślubny Starachowice

Specjalizacja:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

zakres cen
2900 / całość

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: NIESZABLONOWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:13682
Ilość głosów: 16
Średnia wszystkich ocen: 4,69 / 5
Katarzyna i Marcin
Katarzyna i Marcin
(5)
Dodano: 02-01-2018
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Piwniczna
Rok temu mieliśmy przyjemność obserwować prace Karola na weselu u mojej ciotecznej siostry. Byliśmy w tedy na etapie poszukiwań m.in. fotorafa i kamerzysty. Obserwowaliśmy prace obu Panów. Karol ujął mnie swoją dyskrecją. Ciekawa zdjęć z tej uroczystości, byłam pierwsza która je zobaczyła i byłam mocno zaskoczona. Jak tak mało widoczna osoba potrafiła zrobić tak piekne fotografie i to w takich ilosciah. Tuż po ich oglądnieciu umówiłam, się na spotkanie i tutaj spotkała nas niemiła niespodzianka, bo.... Karol był zajęty w terminie na którym nam najbardziej zależało. Na szczęście mieliśmy drugą datę do wyboru. Zdecydowaliśmy się na nią i dzięki Karolowi mamy nie tylko piękne fotografie, ale i mieliśmy cudowną pogodę. Z pierwszym dniem nowego roku odebraliśmy zdjęcia. Piękne albumy, a w nich fotografie na których uwiecznione są najpiekniejsze momenty naszego dnia. Karol to artysta, który swoją wrażliwosć umiejętnie przelewa na fotografie. To artysta, który najpierw poznaje parę aby później przy robieiu zdjęć oddać emocje i uczucie jakie rodzi się na twarzach nie tylko Pary Młodej, ale i najbliższych.
KAROL DZIĘKUJEMY za piękną pamiątkę !!! Niewątpliwie będziemy Cię polecać.
Gosia i Kuba
Gosia i Kuba
(5)
Dodano: 25-12-2017
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Kraków
Generalnie podobały nam się zdjęcia które u Karola widzieliśmy na stronie i spodziewaliśmy się, że nasze też będą fajne. Ale już w trakcie wesela gdy pokazał nam na aparacie zdjęcia które zrobił wiedzieliśmy, że nasze zdjęcia będą genialne! W skrócie, zdjęcia ze ślubu śliczne, niektóre tak ładne, że ciężko uwierzyć, że to nie pozowane, tylko robione normalnie podczas ceremonii. Z wesela, mnóstwo zaskakujących momentów, fantastyczna atmosfera zatrzymana w kadrze. Sesja ślubna bardzo udana, zaproponował bardzo fajne miejsca, bardzo fajnie uchwycone to czego nawet my pozując do zdjęć, nie wiedzieliśmy, że można utrwalić na zdjęciu.
Dominika
Dominika
(1)
Dodano: 22-12-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Kraków
Przy pierwszym spotkaniu rok przed weselem , Karol sprawił wrażenie profesjonalnego fotografa
przez czas tego roku do wesela przybyło mu dużo zleceń podnióśł ceny i "obrósł w piórka".
Gdy po1,5 miesiąca po weselu poprosiliśmy o nasze 3 fotografie, obojętnie jakie , nawet nieobrobione zwykłe 3 zdjęcia aby przekazać kamerzyście , który móģł wypalić nam je na płytach i wydać film ,Karol początkowo obiecał że wyśle następnego dnia, po czym kolejnego dnia zadzwonil i stwierdził że jednak nie da nam narazie ani jednego zdięca bo on nie ma czasu i jest on wielkim "mistrzem fotografi" że skonczył studia oģólnie kim on to nie jest żeby jakiś cyt. "pajac w koszuli w krate kamerzysta używał jego twórczości na nasze płyty" -
zaczął obrażac kamerzyste że przy nim to amator i nie będzie mu swoich "arcydzieł " udostępniał. Powiedział że jak wyda nam zdjęcia to sami sobie możemy wypalić wtedy od nowa płyty z naszym wizerunkiem za które już raz zapłaciliśmy.
Wychodząc od nas z wesela mówil że do miesiąca odda nam fotografie do wstępnej selekcji po czym przekładał termin tej selekcji 3 razy zwalając ciągle że nie ma czasu.
Wkońcu wybór zdjęć udostępnił 22 listopada. ślub odbył się 2 września czyli po prawie 2,5 miesiącach.
Po wybraniu materiał oddał 21 grudnia po prawie 3,5 miesiącach.
żałuje że wybraliśmy tego fotografa w tak ważnym dla nas dniu ,kosztowało nas to wiele nerwów, ma on o sobie bardzo wysokie mniemanie i samocene, którą niestety nie przekłada na swoją prace.
NIE POLECAM!
Wiktoria i Omer
Wiktoria i Omer
(5)
Dodano: 04-12-2017
Data imprezy: 08-07-2017
Miejscowość: Kraków
Serdecznie polecamy! Wszystkie ważne momenty zarówno na ślubie jak i na weselu zostały pięknie uchwycone, zaś sama sesja plenerowa - magia Krakowa zamknięta w obiektywie. Wszyscy (my oraz goście) jesteśmy bardzo zadowoleni :) Dziękujemy!
Paulina i Piotr
Paulina i Piotr
(5)
Dodano: 29-11-2017
Data imprezy: 18-02-2017
Miejscowość: Kraków
Możecie Państwo być pewni, że wybierając usługi Karola wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, zrealizowane z pasją i w naprawdę doskonałej atmosferze! Karol to osoba pozytywna z mnóstwem nieszablonowych pomysłów.
Gorąco polecamy jego usługi!
Maria i Jonasz
Maria i Jonasz
(5)
Dodano: 29-11-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Wysoka
Gorąco polecamy! Świetnie nam się współpracowało, zarówno w czasie wesela jak i podczas sesji plenerowej. Podczas imprezy, Karol był niezauważalny, a ujęcia są świetne! Zarówno my i goście jesteśmy mega zadowoleni :). Co do sesji plenerowej to nie było żadnego narzucania pomysłów, sam Karol mówi, że stara się, by żadna sesja się nie powtórzyła i zdjęcia były wykonywane za każdym razem gdzie indziej, więc można liczyć na to, że sesja będzie oryginalna. Podczas przygotowań i samego wesela zdążyliśmy się na tyle poznać, że charakter sesji został dobrany typowo pod nasze upodobania. Wszystko super, mamy przepiękny album. Przy okazji tak jak my możecie jechać genialnym Fiaciorem od Karola :)
PS: Para w trampkach na zdjęciu to my :):)
M. i J.
Magdalena
Magdalena
(4)
Dodano: 30-11-2016
Data imprezy: 11-06-2016
Miejscowość: Kraków
Jeśli chodzi o samego fotografa, to jest on osobą bardzo pozytywną i można się czuć przed jego obiektywami bardzo swobodnie. Współpraca przebiegała ogólnie bardzo dobrze, nie było problemów z ustalaniem terminów itp. Album wyszedł fantastycznie. Co do samych zdjęć, owszem są ładne i wszystkim się podobają, jednak mimo wszystko my z mężem czujemy malutki niedosyt. Ogólnie polecam Karola jako fotografa. :)
Karolina i Darek
Karolina i Darek
(5)
Dodano: 30-11-2016
Data imprezy: 16-04-2016
Miejscowość: Kraków
Karol to genialny Fotograf, dla ktorego praca jest również pasją - efekty widać na zdjęciach. Jest przy tym tak dyskretny, że można powiedzieć niezauważalny, a potrafi uchwycić najważniejsze chwile podczas Ceremonii, Wesela, jak również sesji plenerowej. Ma świeże i indywidualne podejście do fotografii ślubnej, a przy tym mnóstwo orginalnych pomysłów, dzięki czemu zdjęcia stają się wyjątkowe i niepowtarzalne. Karol dodatkowo jest tak pozytywnym człowiekiem, że współpraca z nim była prawdziwą przyjemnością. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać Fotografa, wybór byłby na pewno taki sam. Polecamy i gwarantujemy 200% zadowolenia, a Karolowi dziękujemy za najlepszą pamiątkę z naszego Ślubu :-) :-) :-)
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.