Zobacz zdjęcia (49)
Karol Sękowski fotografia ślubna- ekscytujący reportaż, sesje górskie, Kraków - zdjęcie 1
Karol Sękowski fotografia ślubna- ekscytujący reportaż, sesje górskie, Kraków - zdjęcie 2 Karol Sękowski fotografia ślubna- ekscytujący reportaż, sesje górskie, Kraków - zdjęcie 3 Karol Sękowski fotografia ślubna- ekscytujący reportaż, sesje górskie, Kraków - zdjęcie 4 Karol Sękowski fotografia ślubna- ekscytujący reportaż, sesje górskie, Kraków - zdjęcie 5
Karol Sękowski fotografia ślubna- ekscytujący reportaż, sesje górskie, Kraków - zdjęcie 6
1 / 49

Karol Sękowski fotografia ślubna- ekscytujący reportaż, sesje górskie id:13682

od 2500 do 5000 zł / całość
Kraków, małopolskie
(40)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
504-091...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia daje mi przyjemność i satysfakcję, tym większą gdy może cieszyć czyjeś oczy.
Nazywam się Karol Sękowski, pochodzę z Krakowa. Fotografią zawodowo zajmuję się od 2008 roku. Z ogromną przyjemnością wykonuję reportaże ślubne oraz liczne sesje plenerowe, którym aktualnie oddaję się bez reszty. Łącząc pasję do fotografii ślubnej z miłością do Tatr szczególnie specjalizuję się w poślubnych sesjach plenerowych wykonywanych w górach, które nie tylko wyglądają spektakularnie, ale i są wielką przygodą dla par w nich uczestniczących.
To dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu mogę z czystym sumieniem zagwarantować najwyższą jakość obsługi i wyjątkowość zrealizowanych reportaży ślubnych oraz sesji plenerowych. Co istotne - fotografie wykonuję osobiście, zatem decydując się na moją ofertę mają Państwo gwarancję, że nie przyjdzie do Państwa żaden podwykonawca. Każdy ma bowiem swój niepowtarzalny styl, zatem odbierając gotowe dzieło dostaną Państwo fotografie na takim poziomie, jakie widzieli w moim portfolio. Zachęcam do obejrzenia moich staranie wyselekcjonowanych galerii na stronie internetowej oraz kontaktu w celu sprawdzenia wolnych terminów.

Zapraszam także na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przedstawione zostaną przykładowe materiały fotograficzne, albumy oraz inne akcesoria będące elementami oferty. Podczas tego spotkania poznacie Państwo również moją skromną osobę tak, abyście sami ocenili czy chcielibyście, abym to ja mógł uwieczniać te piękne chwile na kartach fotografii.

I SPEAK ENGLISH FLUENTLY.
HOVORíM PO SLOVENSKÝ

OFERUJĘ:
- pełen profesjonalizm połączony z przyjazną atmosferą i ciepłą relacją z Klientem,
- wspaniałe sesje plenerowe, w tym sesje górskie,
- romantyczne sesje narzeczeńskie,
- ekstra dodatki przygotowane z myślą o rodzicach i świadkach,
- solidnie wykonane fotoksiążki w nowoczesnych aranżacjach i pięknych oprawach,
- dodatkowe albumy dla rodziców w korzystnych cenach,
- wszystkie fotografie po profesjonalnej, pełnej obróbce i retuszu,
- bezterminową galerię internetową.

Najnowsze wpisy/fotografie można oglądać na facebooku oraz instagramie

Fotografie wykonuję profesjonalnymi lustrzankami pełnoklatkowymi marki Canon wraz z jasnymi obiektywami klasy L.
Posiadam legitymację fotografa upoważniającą do fotografowania celebracji liturgicznych.


____________________ ______________________________

fotogr afia Kraków, fotograf Kraków, fotografia ślubna Kraków, lustrzanka Kraków, lustrzanki Kraków, plener ślubny Kraków, fotografia Katowice, fotograf Katowice, fotografia ślubna Katowice, lustrzanka Katowice, lustrzanki Katowice, plener ślubny Katowice, fotografia Tarnów, fotograf Tarnów, fotografia ślubna Tarnów, lustrzanka Tarnów, lustrzanki Tarnów, plener ślubny Tarnów, fotografia Rzeszów, fotograf Rzeszów, fotografia ślubna Rzeszów, lustrzanka Rzeszów, lustrzanki Rzeszów, plener ślubny Rzeszów, fotografia Częstochowa, fotograf Częstochowa, fotografia ślubna Częstochowa, lustrzanka Częstochowa, lustrzanki Częstochowa, plener ślubny Częstochowa, fotografia Dębica, fotograf Dębica, fotografia ślubna Dębica, lustrzanka Dębica, lustrzanki Dębica, plener ślubny Dębica, fotografia Kielce, fotograf Kielce, fotografia ślubna Kielce, lustrzanka Kielce, lustrzanki Kielce, plener ślubny Kielce, fotografia Starachowice, fotograf Starachowice, fotografia ślubna Starachowice, lustrzanka Starachowice, lustrzanki Starachowice, plener ślubny Starachowice

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta F ONE ARTS Karol Sękowski

zakres cen

od 2500 do 5000zł/ całość

Moja oferta to trzy zróżnicowane pakiety z możliwością dowolnej modyfikacji ich zawartości. Elastyczna oferta pozwala na jej najlepsze dopasowanie preferencji klienta przy zachowaniu relatywnie niskich cen. Zachęcam do kontaktu celem zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2016

Opinie F ONE ARTS Karol Sękowski (40)

Karol Sękowski fotografia ślubna- ekscytujący reportaż, sesje górskie id:13682
Średnia ocen: 4,85 / 5 z 40 opinii
4,85
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Jaromir
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Częstochowa
Data dodania: 11-12-2022

Zdjęcia rewelacja. Kontakt doskonały. Stawka za usługę nad wyraz atrakcyjna - mając na uwadze i pamiętając, że spora część to koszty niezależne np. z racji wykorzystania np. drukarni celem stworzenia fizycznych albumów z czego oczywiście można zrezygnować. Niemniej, wykorzystywani przez Karola podwykonawcy w pełni pokrywają się w profesjonalizmie Karola z jego, jak i klienta wymogami.
Dzięki charyzmie i wewnętrznej radości jaką Karol rozsiewa wokół siebie, spokojnie mogę powiedzieć, że ta relatywnie krótka znajomość zdaje się trwać od dawna. Przed weselem stał się naszym doradcą w kontekście ram czasowych w jakich poszczególne składowe ceremonii powinny się zawrzeć. W dniu ślubu swoim słowem niejednokrotnie rozluźniał napięcie. Samo wesele zaś - nie mamy pojęcia jak Karol to robi - będąc dla nas niewidocznym, nieabsorbującym, wykonuje swoją pracę. Jej efekty są zachwycające. Subiektywnie - nigdy nie wyglądałem na zdjęciach tak dobrze aniżeli na fotkach Karola. Żona podziela tą opinię. Co więcej - goście również! Elastyczność, momenty uchwycenia chwili, sprawność, jak i sam sprzęt - ogółem cały warsztat Karola zasługuje na uznanie, zarówno analizując pracę na sali, gdzie można zadbać o stałość warunków oświetlenia, jak i na sesji plenerowej, gdzie zabawa Karola światłem, barwą, ostrością - no cud, miód, malina. Z całego serca rekomenduję i polecam.

B
Barbara i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Kielce
Data dodania: 20-11-2022

Z Karolem Sękowskim zetknęliśmy się pierwszy raz jako goście na weselu. Mieliśmy w tedy przyjemność obserwować Jego pracę oraz obejrzeć finalny efekt w postaci przepięknych zdjęć. Gdy postanowiliśmy organizować własny „wielki dzień”, nie mieliśmy wątpliwość co do wyboru fotografa - to musiał być Karol. Zdecydowaliśmy się na Jego usługi przede wszystkim ze względu na dwie najważniejsze i najbardziej wyróżniające się cechy - profesjonalizm i dyskrecję. Cała współpraca od początku do końca była czystą przyjemnością. Karol odpowiadał na wszystkie nasze pytania, służył radą oraz wsparciem, co z naszej perspektywy jako państwa młodych jest nieocenione. Warto także zaznaczyć, że Karol dotrzymuje wszystkich terminów oraz ustaleń.
Efekt finalny? Wspaniałe zdjęcia, które oddają całą gamę emocji.
Możemy stwierdzić, poza wszelką wątpliwość, że fotograf Karol Sękowski to doskonały wybór. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy !!!
Basia i Adam

Karol Sękowski Karol Sękowski
22-11-2022

Serdecznie dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam! :)

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2021
Czchów
Data dodania: 29-11-2021

Karola wybraliśmy po poleceniu przez znajomego i to był strzał w dziesiątkę! Piękne i profesjonalne zdjęcia ze ślubu, wesela i sesji plenerowej, jesteśmy zachwyceni jakością zdjęć i uchwyconymi kadrami. Trafiliśmy na fotografa z ogromną pasją, wkładającego całe serce w to co robi. Obawialiśmy się skrępowania przed obiektywem, z uwagi na naszą pierwszą taką sesje w życiu, ale nic z tych rzeczy! Karol jest tak pozytywną, ciepłą i serdeczną osobą, że nie sposób się przy nim nie wyluzować :) Kreatywne podejście, wsparcie na każdym kroku, pełen profesjonalizm i przyjemnie spędzony czas. Czego chcieć wiecej? Na pewno utrzymamy kontakt i jeszcze nie raz skorzystamy z usług. Polecamy z całego serca :) 200% zadowolenia.

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Kraków
Data dodania: 11-11-2021

Świetny fotograf. Pełny profesjonalizm. Zdjęcia wyszły perfekcyjnie. Bardzo dobry kontakt z Karolem przed i po ślubie. Bardzo kreatywne podejście. Sam proponował dobre ujęcia. Część zdjęć dostaliśmy już w trakcie wesela co było miłym zaskoczeniem dla gości. Z całego serca mogę polecić współpracę!

Karol Sękowski Karol Sękowski
11-11-2021

Pięknie dziękuję za słowa uznania, pozdrawiam! :)

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Kraków
Data dodania: 27-09-2021

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pana Karola. Chwile, które zamknął w zdjęciach z naszego ślubu są niepowtarzalne. Piękne kadry, wyczucie naszej wizji zdjęć połączone z totalnym brakiem nachalności " typowego " fotografa. Pan Karol jest rzetelny w tym co robi, słowny. Łączy to ze swoją pasją czego produktem są przepiękne pamiątki na całe życie zapisane w zdjęciach, albumie ślubnym. Dodatkowym atutem jest profesjonalny sprzęt na którym pracuje. Gorąco polecamy Marta i Sebastian

A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Kielce
Data dodania: 19-03-2021

Karola poznaliśmy na targach ślubnych w Kielcach. Od razu przypadł nam do gustu poprzez swoją pozytywną postawę, ale również poprzez pełny profesjonalizm, który widać było już na pierwszy rzut oka. Później było już tylko lepiej. Ciągły kontakt z nami, oraz bardzo cenne porady z jego strony pomogły nam przygotować się do ślubu za co bardzo mu jesteśmy wdzięczni. W dniu ślubu oraz wesela przez cały czas był z nami i wpierał nas swoim uśmiechem i pozytywnym podejściem. To w niczym nie przeszkodziło mu w wykonaniu przepięknych zdjęć z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Sesja plenerowa, w której Karol nam pomógł również wyszła idealnie. Profesjonalne przygotowanie, oraz wcześniejsze rozpoznanie terenu na którym ta sesja miała się odbywać pozwoliła nam na sprawne i efektywne wykonanie sesji plenerowej, a jego pomysły na zdjęcia sprawiły, że nawet zwykłe miejsce, na które się z reguły nie zwraca uwagi, stawało się dziełem sztuki przed jego obiektywem. Celne oko i szeroki uśmiech pozwoliły nam na zrelaksowanie się podczas wykonywania zdjęć i czerpania radości z tego wydarzenia. Dziękujemy Ci Karolu z całego serca za wspaniałą współpracę i za twój trud włożony aby upięknić nam te wspomnienia. Aleksandra i Andrzej.

K
Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Kraków
Data dodania: 08-01-2021

Pomimo długich poszukiwań fotografa trafiliśmy na Karola Sękowskiego, którego znaleźliśmy na targach ślubnych w Krakowie. Spośród wielu specjalistów wybraliśmy właśnie jego! :) Czujne oko, wyczucie momentu, głowa pełna pomysłów i profesjonalne podejście. To charakteryzuje tego człowieka.
Polecamy w 100% tego fotografa! My z Żoną nadal cieszymy się efektów Naszej współpracy :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2020
Kielce
Data dodania: 19-10-2020

Wszystko odbyło się tak jak sobie zaplanowaliśmy, co do minuty :) świetna współpraca i kontakt, kilka dni przed weselem sporządziliśmy plan całego dnia, dzięki czemu zostały uchwycone wszystkie najważniejsze momenty. Karol to bardzo pozytywna i kontaktowa osoba, 100 % profesjonalizmu. Wielkie poświęcenie na sesji (wchodzenie na skały, leżenie w wysokiej trawie :) ) Szybkie dodanie zdjęć do galerii internetowej, która jest super rozwiązaniem. Polecam

Pokaż więcej opinii

Kontakt F ONE ARTS Karol Sękowski

Nazwa firmy: F ONE ARTS Karol Sękowski
Imię i nazwisko: Karol Sękowski Karol Sękowski
Adres: Kraków, ul. Antoniego Fertnera 1, 31-424, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 20:00
504-091...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10343
Zadzwoń
504-091...
Napisz

Popularne miasta w okolicy