Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Uśmiechu. .....I przysięgamy, że zrobimy Wam cudne zdjęcia, Łódź - zdjęcie 1
Fotografia Uśmiechu. .....I przysięgamy, że zrobimy Wam cudne zdjęcia, Łódź - zdjęcie 2 Fotografia Uśmiechu. .....I przysięgamy, że zrobimy Wam cudne zdjęcia, Łódź - zdjęcie 3 Fotografia Uśmiechu. .....I przysięgamy, że zrobimy Wam cudne zdjęcia, Łódź - zdjęcie 4 Fotografia Uśmiechu. .....I przysięgamy, że zrobimy Wam cudne zdjęcia, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Uśmiechu. .....I przysięgamy, że zrobimy Wam cudne zdjęcia id:45020

Łódź, łódzkie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Ślub czyli drżące ręce, motyle w brzuchu i ryż we włosach :)
To często ten dzień, w którym będziecie zarówno najpiękniejszą, jak i najbardziej zdenerwowaną wersją siebie.
Pamiętamy jak to jest - bo oprócz tego, że jesteśmy fotografami, jesteśmy też małżeństwem.

Kiedy Wy będziecie patrzeć sobie w oczy, a Wasi goście będą wpatrywać się w Was, potrzebny jest jeszcze ktoś, kto będzie pewnie patrzył w obiektyw aparatu. I kto w tysiącach maleńkich pikseli zamknie tysiące wielkich niepowtarzalnych chwil, które przydarzą Wam się tego dnia.
Będziemy dumni i szczęśliwi, jeśli do tej roli wybierzecie nas.

Pracujemy wspólnie, co oznacza dwa różne spojrzenia na Was i Wasz ślub. Układamy je później w jeden album i nie mamy wątpliwości, że dzięki tej podwójnej perspektywie staje się on jeszcze ciekawszy.

Ewa celebruje piękno detali. Obiektyw jej aparatu uchwyci blask obrączek, miękkość tiulu, dłonie poprawiające krawat i zapinające suknię. Wszystkie te szczegóły, o których jakość tak bardzo troszczyliście się, przygotowując swój ślub, zostaną zapamiętane na jej fotografiach.
Żywiołem Michała jest natomiast ruch. Migawka jego aparatu będzie chwytać w locie najbardziej spontaniczne momenty Tego Dnia - całusy, uściski, toasty, tańce…!
Michał jak najlepszy reporter oddaje niepowtarzalną energię każdego ślubu, jego wyjątkową temperaturę.

Obiecujemy, że w dniu Waszego ślubu będziemy cali dla Was - z naszym doświadczeniem, wyczuciem stylu i świetnym sprzętem. Damy z siebie wszystko, bo wiemy, że Wy daliście z siebie jeszcze więcej, szykując ten najważniejszy dzień w swoim życiu.

Opinie FU! Ewa Jaraczewska-Sikora (6)

Fotografia Uśmiechu. .....I przysięgamy, że zrobimy Wam cudne zdjęcia id:45020
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Michał Staniszewski
Michał Staniszewski
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piorunów
Data dodania: 24-10-2021

Serdecznie polecam współpracę z Ewą i Michałem. Super komunikatywność, podejście pro klienckie i bardzo profesjonalni. Potrafili z takiego modelowego drewna jak ja zrobić całkiem przyjemny materiał

S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Łódź
Data dodania: 03-09-2021

Mieliśmy przyjemność współpracować z Ewą i Michałem w ramach trzech sesji zdjęciowych. Każda z nich była jak spotkanie z przesympatycznymi znajomymi, a zdjęcia wyszły fantastycznie. Dziękujemy!

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Łódź
Data dodania: 20-12-2020

Wspaniali ludzie i piękne zdjęcia. Dzięki tej dwójce niezwykłych ludzi dzień naszego ślubu stał się niezapomniany. Wszystkie najważniejsze momenty zostały pięknie uchwycone na idealnej jakości zdjęciach. Dodatkowo nasza sesja ślubna niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Gorąco polecamy z całego serduszka serduszka !❤️!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2019
Bochnia
Data dodania: 23-03-2020

Świetnie zgrany duet fotografów. Podczas ceremonii jak i zabawy weselnej płynnie poruszają się wśród gości nie wprawiając nikogo w zakłopotanie. Przy tym zdjęcia wykonane są z pomysłem i starannością. Warto dodać, że żadnym problemem dla fotografów była wyjazdowa sesja ślubna, gdzie samo dotarcie na miejsce wykonania zdjęć było niemałym wyzwaniem. Serdecznie polecam z czystym sumieniem i UŚMIECHEM na twarzy.

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-12-2019
Łódź
Data dodania: 15-03-2020

Wspaniały duet, cudowne zdjęcia i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko zostało przygotowane należycie i w terminie. Szczerze polecamy ta firme.

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-11-2019
Kraków
Data dodania: 21-02-2020

Fotografowie adekwatni do nazwy firmy. Zdjecia na ślubie jak i sesja została wykonana przez fotografa z dużą dawką uśmiechu. Rozluźniając atmosferę i powodując że nie czuliśmy żadnego stresu z powodu obecności aparatu. Zdjęcia zostaly obrobione oraz przysłane nam zgodnie z terminem. I co najważniejsze nie mieliśmy do nich żadnych zastrzeżeń. Polecamy z całą stanowczością.

Kontakt FU! Ewa Jaraczewska-Sikora

Nazwa firmy: FU! Ewa Jaraczewska-Sikora
Imię i nazwisko: Ewa Jaraczewska-Sikora
Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 5422

Popularne miasta w okolicy