Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia w Dobrym Stylu - Tomasz Rytych, Lublin - zdjęcie 1
Fotografia w Dobrym Stylu - Tomasz Rytych, Lublin - zdjęcie 2 Fotografia w Dobrym Stylu - Tomasz Rytych, Lublin - zdjęcie 3 Fotografia w Dobrym Stylu - Tomasz Rytych, Lublin - zdjęcie 4 Fotografia w Dobrym Stylu - Tomasz Rytych, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia w Dobrym Stylu - Tomasz Rytych id:17553

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów
  • 4 fotografów

W ramach proponowanej oferty FOTO fotografuję przygotowania do ślubu w domu Panny Młodej, lub/i Pana Młodego, błogosławieństwo rodziców, uroczystości ślubne w kościele, lub w urzędzie stanu cywilnego, składanie życzeń, zabawę weselną do godziny 1.00 w nocy, oraz sesję zdjęciową innego dnia niż ten, w którym jest ślub. Jeżeli macie Państwo hobby, które chcielibyście pokazać podczas sesji np. rowery, rolki, albo ulubione miejsce, z przyjemnością wykorzystam Wasze sugestie.
Podczas sesji zdjęciowej często wykorzystuję zastane plenery, jednak nie bazuję tylko na upatrzonych z góry miejscach i stylizowanych pozycjach, lecz szukam miejsc i czasem osób z którymi powstały by fajne ujęcia.
Cena mojej usługi to 1700zł. Jeżeli życzycie sobie fotoksiążkę, lub album ze zdjęciami na papierze, ponosicie Państwo koszty ich zakupu (przedstawiam rachunek na ich zakup). Moja usługa komponowania fotoksiążki lub albumu nic nie kosztuje.
Przy zamawianiu albumu korzystam ze strony: "najlepsze foto" - bardzo dobra jakość i różnorodność wzorów (klient wybiera album sam, lub powierza wybór albumu mnie).Otrzymacie Państwo minimum 450 zdjęć na płycie DVD (na życzenie na pendrivie). Czas oczekiwania – 30 dni od sesji zdjęciowej – bez albumu, lub 60 dni od sesji zdjęciowej – z albumem.


Do 3 dni po uroczystości otrzymacie 15 zdjęć na maila.


Wszystkie zdjęcia na płycie są poddane mojej autorskiej obróbce (stylizacja, retusz), szczególną uwagę zwracam na zdjęcia pary młodej.


Do powyższej oferty możecie Państwo dokupić:

• Prezentację ze zdjęć w formie filmu, w formacie MP4. To mój flagowy produkt. Nie jest to zwykły pokaz slajdów jak w programie PowerPoint. Zdjęcia zmieniają się powoli i łagodnie w rytm muzyki co 10 – 12 sekund. Delikatnie się poruszają i przenikają, nie mecząc wzroku. Wasza ulubiona muzyka doskonale uzupełni obraz zdjęć. Jeżeli Państwo zdecydujecie się na tę usługę, będę prosił Was o Wasze ulubione muzyczne kawałki, będą przewijały się w tle, wprawiając widzów w dobry nastrój. Od moich klientów często słyszałem pozytywne opinie o takim sposobie prezentacji fotografii. Pokaz trwa około 30, 40 minut. Cena 300 zł. Przykładowy pokaz mogę Państwu zaprezentować na naszym spotkaniu.


• Kalendarz wiszący w formacie A3, w układzie pionowym. W kalendarzu znajdziecie Państwo 13 poziomych (każdy miesiąc inne zdjęcie plus pierwsza strona kalendarza) zdjęć A4 z Waszego Ślubu i Wesela. Zdjęcia są w górnej części kalendarza, a niżej dni tygodnia. To bardzo fajny prezent w podziękowaniu dla rodziców, lub świadków. Cena 140 zł. (3 kalendarze 200 zł.)


Moje zdjęcia są przemyślane, mają sens.


Na moich zdjęciach znajdziecie dobry nastrój, oraz odpowiedni dla ślubu i wesela klimat. Fotografowane osoby są uśmiechnięte i w dobrych humorach. Unikam ujęć, które mogłyby się nie podobać osobom fotografowanym (np. Dziwne miny, zamknięte oczy, czy otwarte usta). Oprócz zdjęć pozowanych, fotografuję również z daleka, niepostrzeżenie, dzięki temu udaje mi się uchwycić naturalne, emocje i gesty. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na moją ofertę, otrzymacie zdjęcia ostre, dobrze skadrowane, o odpowiednich kontrastach i nasyceniu barw. Fotografuję na najwyższej klasy sprzęcie Canon (tylko matryca FF) używając głównie obiektywów bardzo jasnych, stałoogniskowych, z najwyższej półki. Stawiam na jakość.


Kilka słów o mnie, kim jestem i na jakim sprzęcie pracuję:

Jestem zawodowym fotoreporterem i fotografem. Swój fotograficzny warsztat doskonaliłem w Poznaniu, Krakowie i Lublinie pracując dla regionalnych i ogólnopolskich gazet. Współpracuję z agencjami fotograficznymi. Od kilkunastu lat zajmuję się również fotografią ślubną i okolicznościową.


• Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym (gwarancja jakości).


• Używam pełnoklatkowych aparatów (matryca FF) firmy Canon, oraz bardzo jasnych obiektywów stałoogniskowych z najwyższej półki.


• Zawsze, na wszelki wypadek mam dwa aparaty i dwie lampy błyskowe.


• Dla bezpieczeństwa zdjęcia zapisuję na dwóch kartach pamięci jednocześnie.
Pracuję na surowych plikach RAW, a zdjęcia moim klientom oddaję po obróbce w plikach jpg. (Format zdjęć przygotowanych do odbitek: A4, A3 300 dpi)


• Mam duży wybór wzorów albumów dostępny w internecie.


• Pierwszych 15 zdjęć otrzymacie Państwo mailem do trzech dni po uroczystości.


• Z całej uroczystości min. 450 zdjęć poddanych mojej autorskiej obróbce. Czas oczekiwania 30-60 dni od sesji zdjęciowej.


• Jestem zawodowym fotoreporterem (prasa, agencje fotograficzne).


• Mam upoważnienie do fotografowania i filmowania w kościołach.


• W kościele staram się nie zwracać na siebie uwagi, jestem dyskretny. Ubieram się stosownie do uroczystości.


Pozdrawiam;
Fotogra fia w Dobrym Stylu – Tomasz Rytych

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, , 20-486, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 2740

Popularne miasta w okolicy