Zobacz zdjęcia (5)
FotoGuzik - fotograf na Wasz ślub, Brzesko - zdjęcie 1
FotoGuzik - fotograf na Wasz ślub, Brzesko - zdjęcie 2 FotoGuzik - fotograf na Wasz ślub, Brzesko - zdjęcie 3 FotoGuzik - fotograf na Wasz ślub, Brzesko - zdjęcie 4 FotoGuzik - fotograf na Wasz ślub, Brzesko - zdjęcie 5
1 / 5

FotoGuzik - fotograf na Wasz ślub id:35401

Brzesko, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Znając prawdę o ulotności życia i wiedząc jak wiele jego chwil potrafi stać się dla nas bezcennymi, postanowiłam zawalczyć o ich zatrzymanie. Tak zrodziła się moja pasja i miłość do fotografii. Dla niektórych zdjęcie „to tylko zdjęcie”. Dla innych to uwiecznione ich najpiękniejsze wspomnienia. Dlatego też każdego dnia idę drogą samodoskonalenia się, wzbogacam swój warsztat i umiejętności. A wszystko to, by dać Ci zdjęcia, z których będziesz naprawdę dumny! Sprzętem fotograficznym władam w pełni swobodnie, natomiast w zakresie postprodukcji zdjęć (obróbki/retuszu) posiadam ugruntowaną wiedzę i doświadczenie w następujących programach:PHOTOSHOP, LIGHTROOM, CAMERA RAW.
Na etapie współpracy zawsze staram się aby kontakt z klientami był swobodny i przyjazny a usługi dostosowane do ich oczekiwań :) FotoGuzik to najlepszy wybór na Wasz ślub! Zapraszam serdecznie :)


OSOBY CHCĄCE WYNAJĄĆ MNIE W ROLI FOTOGRAFA ŚLUBNEGO PRAGNĘ POINFORMOWAĆ, ŻE
posiadam specjalne uprawnienia w zakresie fotografii liturgicznej, dzięki którym mogę wykonywać zdjęcia w trakcie Mszy Świętej.

Opinie FotoGuzik (2)

FotoGuzik - fotograf na Wasz ślub id:35401
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Czchów
Data dodania: 18-03-2019

Witam . Miałam przyjmnosc współpracować z Natalia we wrześniu . Efekt sesji miazga ! Ujęcia są rewelacyjne !. Sam kontakt z Natalia super ! Wydobyła dokładnie taki efekt zdjęć na jaki liczyłam . Polecam 100% !

Natalia
27-03-2019

Przyjemność to miałam ja współpracując z Wami moi drodzy. Cudowne wspomnienia Waszego wspaniałego dnia i naszej wspólnej sesji zdjęciowej. Oby więcej takich klientów jak Wy. Pozdrawiam gorąco ❤️💚💛

A
Asia i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2018
Czchów
Data dodania: 22-02-2019

Dobrze mieć Natalie u boku w tym ważnym dniu, jest cudowną fotografką która świetnie rozluźnia atmosferę, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Takie podejście bardzo pomaga w tych stresujących chwilach. Jest bardzo kreatywna. Jesteśmy pod wrażeniem efektu końcowego naszej sesji, zdjęcia są po prostu super! Gorąco polecamy ! Asia i Mateusz.

Natalia
22-02-2019

Asiu i Mateuszu. Bardzo dziękuję za opinię i bardzo miłe słowa. Największą satysfakcją jest dla mnie zadowolenie klientów, więc takie recenzje to miód na moje serce

Kontakt FotoGuzik

Nazwa firmy: FotoGuzik
Imię i nazwisko: Natalia Guzik
Adres: Brzesko, ul. Wytrzyszczka 38, 32-860, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1256

Popularne miasta w okolicy