Oferta | Opinie 0

Fotoklaps fotografia ślubna id:17719

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Jelenia Góra, dolnośląskie
Data dodania: 17-12-2015
Liczba odwiedzin: 171

Oferta

Nazywam się Dominik Wodyk i zawodowo zajmuje się fotografią ślubną. Ślub to piękne wydarzenie w życiu każdego z nas, dlatego robię wszystko co w mojej mocy, by uchwycić te wyjątkowe chwile na zdjęciach. W swojej pracy wykorzystuję najwyższej klasy sprzęt fotograficzny oferując Państwu profesjonalne fotografie. Mam wiele pomysłów na zdjęcia ślubne, które konsekwentnie realizuję i z przyjemnością połączę je z Państwa oczekiwaniami. Jako fotograf ślubny gwarantuję, że zrobię wszystko, aby byli Państwo zadowoleni z naszej współpracy i jednocześnie rekomendowali moje usługi. Od początku mojej działalności staram się, aby moja pasja do fotografii stała się również zawodem, w którym pragnę nieustannie udoskonalać swój warsztat.

Jeśli są Państwo zainteresowani kreatywnymi zdjęciami ślubnymi proszę o kontakt. Pracuję głównie w Jeleniej Górze, Złotoryi i okolicach.

Chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia biznesowe, produktowe, reportaż, sesję portretową czy narzeczeńską. Posiadam również przenośne mini studio, które pozwala mi na wykonywanie zdjęć u klienta w domu.

Jestem otwarty na propozycje i pomogę Ci zrealizować Twój pomysł. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotoklaps fotografia ślubna
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Jelenia Góra
Kod:58-500

Nowe ogłoszenia