FotoLove - fotobudka i atrakcje weselne - Najlepsza oferta na rynku

Kraków, małopolskie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
732-882...

O nas

Co wyróżnia nas spośród innych firm i dlaczego nasza oferta jest najkorzystniejsza dla Klienta?

1. Format wydruków do wyboru
Jako jedni z nielicznych oferujemy wydruki zarówno w formacie 15x5cm jako “paski”, jak również w formacie 15x10cm jako “pocztówki”. Aby w pełni spełnić oczekiwania Klienta, format wydruków jest indywidualnie uzgadniany przed imprezą.

2. Dojazd Gratis
W przeciwieństwie do innych firm, nie doliczamy dodatkowych opłat za dojazd. Obszar na którym świadczymy nasze usługi to województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie oraz świętokrzyskie.

3. Kilka szablonów graficznych na jednej imprezie
Każdy z naszych Klientów otrzymuje również możliwość wyboru kilku szablonów wydruków, które zostaną wykorzystane w czasie wydarzenia. Nie stosujemy tylko jednego szablonu przy większych imprezach, ponieważ zależy nam, aby efekty pracy fotobudki były zróżnicowane i ciekawe.

4. Profesjonalny sprzęt
Model fotobudki Fbox Pro który oferujemy, to najlepsza dostępna na rynku klasyczna fotobudka, wyprodukowana przez renomowaną firmę Smove. Oprócz ogromnej ilości funkcji, cechuje ją wiele praktycznych i korzystnych dla Klienta rozwiązań.

5. Galeria Online
Po zakończonym wydarzeniu Klient otrzymuje od nas dane dostępu do prywatnej galerii online, w której znajdują się wszystkie zdjęcia wykonane przez fotobudkę w czasie imprezy. Galeria jest udostępniana w krótkim czasie, zazwyczaj kilka godzin po imprezie, więc niejednokrotnie stanowi pierwszy materiał z Wesela który otrzymują Nowożeńcy.

6. Animacje GIF
Każdą sesję zdjęciową składającą się na jeden wydruk, fotobudka automatycznie zapisuje w formacie GIF. Dzięki tej funkcji, w galerii którą udostępniamy, oprócz zdjęć znajdują się również zabawne Gify z imprezy.

7. Możliwość wyboru tła
Aby sesja została przeprowadzona w sposób profesjonalny, konieczne jest użycie odpowiedniego tła fotograficznego. Do dyspozycji oferujemy kilka wzorów, więc Klient przed wydarzeniem może zdecydować, które tło zostanie użyte. Aby jeszcze bardziej urozmaicić wydruki, istnieje również możliwość użycia kilku różnych teł w czasie jednej imprezy.

8. Atrakcyjne ceny i promocje
Szczegółowy opis i cennik naszych usług jest dostępny na stronie internetowej, znaleźć można tam również nasze aktualne promocje.

W naszej ofercie posiadamy również napis Love, którego kolor jest sterowany pilotem, łącząc obie usługi oferujemy atrakcyjne rabaty.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Trzy najważniejsze cechy Fotobudki FotoLove, które wyróżniają naszą ofertę to:
1. ILOŚĆ KOPII:
Jako jedni z niewielu na rynku oferujemy, bez dodatkowych opłat, drukowanie kopii zgodnie z zasadą "ilość osób na zdjęciu = ilość wydruków", dzięki czemu żadna z osób korzystających z fotobudki nie zostaje bez swojego pamiątkowego wydruku.

2. WYBÓR FORMATU WYDRUKÓW:
Każdemu z naszych klientów dajemy możliwości wyboru preferowanego formatu wydruków: "Pocztówki" 15x10cm lub "Paski" 5x15cm.

3. KILKA SZABLONÓW GRAFICZNYCH NA JEDNEJ IMPREZIE:
Klient ma również możliwość wyboru nie jednego, a kilku szablonów graficznych które zostaną wykorzystane w czasie wydarzenia. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych nie stosujemy tylko jednego szablonu na całą imprezę, ponieważ zależy nam, aby efekty pracy fotobudki były zróżnicowane i ciekawe.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Dwukrotnie osiągnęliśmy certyfikat "Firma z klasą". Otrzymaliśmy także "Certyfikat Jakości" na konkurencyjnym portalu.
Ponadto, mamy 100% pozytywnych opinii na portalach weselnych, a także wśród recenzji naszej firmy na Facebooku oraz Google.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Wesela to eventy na których od każdego bije pozytywna energia, więc to czysta przyjemność brać udział w tym wyjątkowym dniu dla każdej Pary Młodej.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Korzystamy ze sprzętu renomowanego producenta - firmy Smove. Wszystkie fotobudki znajdujące się w naszej ofercie to model Smove Fbox Pro uznawany za najlepszą dostępną na rynku klasyczną fotobudkę

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Podejście do klienta, zaangażowanie, profesjonalizm.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W związku z dużym zainteresowaniem i rezerwacją terminów, im szybciej nastąpi kontakt tym lepiej.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po zakończeniu usługi klient otrzymuje od nas dane dostępu do prywatnej galerii online, w której znajdują się wszystkie materiały wykonane przez fotobudkę w czasie imprezy. Organizator może przekazać dane dostępu do galerii uczestnikom zabawy, aby mieli oni możliwość obejrzenia lub pobrania swoich zdjęć w wersji cyfrowej. Nasza galeria jest udostępniana bardzo szybko, zazwyczaj kilka godzin po imprezie, więc niejednokrotnie stanowi pierwszy materiał z wesela który otrzymują nowożeńcy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zadowolenie klienta oraz satysfakcję przy przeglądaniu fotograficznych efektów naszej pracy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto wybrać właśnie nas, ponieważ gwarantujemy udaną atrakcję, a nasza oferta wyróżnia się na tle innych firm.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę z nami, ponieważ nasza oferta wyróżnia się na tle innych firm oraz posiadamy 100% pozytywnych opinii na temat naszych usług.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem w branży eventowej posiadający ukończone kursy takie jak m.in kurs animatora dla dzieci czy pełne szkolenie z zakresu oprogramowania do fotobudki - DSLR Remote Pro.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

W naszej pracy mieliśmy okazję współpracować przy wielu eventach oraz weselach w różnym stylu, więc oryginalne rozwiązania nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasze usługi mogą być wykonywane przez dowolną ilość czasu, wszelkie szczegóły pozostają do ustalenia przy indywidualnym kontakcie.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie czy wątpliwości klienta. Nasze doświadczenie i trafne wskazówki niejednokrotnie pozwoliły pomóc w wyborze odpowiedniego sposobu skorzystania z naszych usług.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Przy fotobudce przez cały czas znajduje się asystent, który jest odpowiedzialny za obsługę techniczną urządzenia. Jego zadaniem jest montaż i demontaż całego sprzętu oraz pomoc osobom korzystającym z fotobudki. Asystent dba również o to, aby zdjęcia były jak najciekawsze, a możliwości i funkcje urządzenia zostały w pełni wykorzystane przez użytkowników.
Przy usłudze animacji dla dzieci, ilość animatorek jest zależna od ilości dzieci i wybranego pakietu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nasi pracownicy to osoby posługujące się komunikatywnie językiem angielskim na poziomie B2. Posiadamy doświadczenie w obsłudze gości anglojęzycznych.
Punkt dotyczący znajomości języka bywał zapisywany w umowie z klientem, co nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Dla wygody klienta wszelkie formalności dotyczące współpracy załatwiamy zdalnie, jednak w razie potrzeby istnieje możliwość bezpłatnego spotkania.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Główna forma kontaktu to korespondencja mailowa, jest ona konieczna do podpisania umowy oraz uzgodnienia wszystkich szczegółów usługi takich jak m.in wybór formatu wydruków oraz szablonów graficznych, które zostaną wykorzystane.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Przy każdym zamówieniu fotobudki, szablony graficzne wydruków są personalizowane.
Projektujemy na nich datę, nazwę wydarzenia, imiona Pary Młodej lub cokolwiek innego, co życzy sobie zamawiający.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Jednym z problemów bywa odpowiednia wielkość miejsca dla fotobudki, dlatego staramy się omówić tę sprawę na długo przed imprezą, aby komfort użytkowników fotobudki był jak najlepszy.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Wesele to spore wydarzenie organizacyjne i należy być przygotowanym na wszelakie niespodziewane sytuacje.
Wszystkiego nie da się przewidzieć, ale mając doświadczenie jesteśmy przygotowani m.in. na wymianę materiałów eksploatacyjnych, kabla zasilającego czy kabla USB. W naszym fachu nie możemy pozwolić sobie, aby drobny szczegół zaważył na ostatecznym efekcie naszej pracy.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy bardzo elastyczni i zmiana ustaleń dotyczących usługi nie stanowi dla nas problemu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się łączyć profesjonalizm z odpowiednim podejściem do gości - na takiej imprezie jak wesele nie może być nudno i smutno!

FotoLove - fotobudka i atrakcje weselne - Najlepsza oferta na rynku
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Kraków
Data dodania: 29-08-2023

Polecam gorąco! Wszystko na najwyższym poziomie - zarówno kontakt przed, jak i cała usługa w dniu wesela 😊 przesympatyczna obsługa, dużo ciekawych przebrań, możliwość wyboru różnych wzorów oraz tła, i co najważniejsze - wysoka jakość zdjęć i wydruków. Dodatkowo link do galerii online ze zdjęciami, gifami i gotowymi wydrukami.
Dziękuję bardzo i raz jeszcze polecam 😊

Patryk
29-08-2023

Dziękujemy!

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Kraków
Data dodania: 10-07-2023

Chcialam
Z czystym sumieniem polecić firme FotoLove. Dziewczyny są bardzo miłe. Panią Klaudie i szczegolnie Weronike mogę z czystym
Sumieniem polecić. Na weselu tak zorganizowała super zabawy dla dzieci,że spokojnie rodzice mogli odpocząć.Super sie spisala do tego skromna i przesympatyczna dziewczyna. Goràco Polecam♥️

Patryk
11-07-2023

Dziękujemy!

Katarzyna
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bosutów
Data dodania: 08-07-2023

Wspaniała fotobudka z świetną jakością zdjęć. Gadżetów było mnóstwo i każdy znalazł coś dla siebie. Do tego wspaniała obsługa, Pan był bardzo pomocy, dobrze zadbał o gości (w szczególności tych starszych) i dobrze się prezentował. Przed weselem był bardzo dobry kontakt, szybko i konkretnie

Patryk
10-07-2023

Dziękujemy!

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2023
Wieliczka
Data dodania: 22-05-2023

Polecamy i dziękujemy za udaną współpracę.

Patryk
10-07-2023

Dziękujemy!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Kielce
Data dodania: 31-12-2022

Polecam wszystkim! Super zabawa. Każdy zadowolony ze zdjęć. Dziękuję że byliście z nami w nasz dzień❤️

Patryk
11-01-2023

Dziękujemy!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Kraków
Data dodania: 24-10-2022

Bardzo dobry kontakt z usługodawca, ciekawa oferta, przemiła obsługa, wszystko na najwyższym poziomie! Galeria online została nam udostępniona dzień po imprezie ;) Gorąco polecam

Patryk
25-10-2022

Dziękujemy za opinię i wspaniałe wesele!

A
Agnieszka Nosalik
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 19-08-2022

Polecam :)

Patryk
05-09-2022

Dziękujemy i pozdrawiamy!

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2022
Kraków
Data dodania: 22-06-2022

Bardzo dziękujemy za organizacje fotobudka i księgi w Dworzyszczu Wola :) Świetne zdjęcia, różnorodne gadżety, goście bardzo zadowoleni:) Pełen profesjonalizm we współpracy :) Polecam! Ekipa na 5 z plusem :)

Patryk
23-06-2022

Dziękujemy za świetną zabawę i ocenę :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: FotoLove
Imię i nazwisko: Patryk Bigaj
Adres: Kraków, Babinicza 1, 30-389, woj. małopolskie
732-882...
liczba odwiedzin: 3000
Zadzwoń
732-882...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie