Zobacz zdjęcia (5)
Fotolustro Fabryka Zdjęć / Księga Gości / Dekoracje / Atrybuty, Pabianice - zdjęcie 1
Fotolustro Fabryka Zdjęć / Księga Gości / Dekoracje / Atrybuty, Pabianice - zdjęcie 2 Fotolustro Fabryka Zdjęć / Księga Gości / Dekoracje / Atrybuty, Pabianice - zdjęcie 3 Fotolustro Fabryka Zdjęć / Księga Gości / Dekoracje / Atrybuty, Pabianice - zdjęcie 4 Fotolustro Fabryka Zdjęć / Księga Gości / Dekoracje / Atrybuty, Pabianice - zdjęcie 5
1 / 5

Fotolustro Fabryka Zdjęć / Księga Gości / Dekoracje / Atrybuty id:41792

Pabianice, łódzkie

O nas

Jesteśmy firmą, która uczyni Twoje wydarzenie wyjątkowym
Mamy do zaoferowania NOWOŚĆ! Interaktywne FOTOLUSTRO, które rozkręci twoją imprezę do czerwoności! Jeśli chcesz się Wyróżnić i uwiecznić Wielkie chwile swojego życia, zrób to na Wielkim Formacie Lustra!
Jak to działa? To proste... Zbierasz przyjaciół, przebieracie się za co chcecie, używając stylowych gadżetów i pozujecie do zdjęć.
Bardzo ważną cechą naszego fotolustra jest użycie niestandardowej lustrzanki i obiektywu dzięki czemu wyróżniamy się z pośród innych wynajmowanych luster na polskim rynku jakością drukowanych fotografii.
Niezwykłe Lustro to zaawansowane technologicznie urządzenie – następca popularnej fotobudki, przewyższające ją jednak o wiele udogodnień i zaawansowanych opcji. Lustro jest bardzo łatwe w obsłudze, a korzystanie z niego to świetna zabawa. Niezwykłe Lustro obsługujemy dotykowo dzięki najwyższej jakości wyświetlaczowi, który jest jednocześnie lustrem i ekranem.
FotoLustro sprawi, że Twoje wesele, rocznica, impreza firmowa bądź inny dowolny event stanie się niepowtarzalny!
Przekonaj się o tym już dziś korzystając z usług profesjonalisty.

liczba odwiedzin: 1430

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie