Zobacz zdjęcia (5)
Fotolustro Foto Fiesta/ Fotobudka na nowo, Leżajsk - zdjęcie 1
Fotolustro Foto Fiesta/ Fotobudka na nowo, Leżajsk - zdjęcie 2 Fotolustro Foto Fiesta/ Fotobudka na nowo, Leżajsk - zdjęcie 3 Fotolustro Foto Fiesta/ Fotobudka na nowo, Leżajsk - zdjęcie 4 Fotolustro Foto Fiesta/ Fotobudka na nowo, Leżajsk - zdjęcie 5
1 / 5

Fotolustro Foto Fiesta/ Fotobudka na nowo id:43259

Leżajsk, podkarpackie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Zapraszamy do rezerwacji Fotolustra Foto Fiesta na rok 2022/ 2023
Nie zwlekajcie zbyt długo, ponieważ wolnych terminów w kalendarzu 2022 jest już coraz mniej!
Zapraszając Fotolustro Foto Fiesta na swoje przyjęcie weselne, gwarantujecie swoim Gościom świetną atrakcję i niezapomniane wspomnienia!
O szczegółowe informacje pytajcie na naszym fanpage'u na Facebooku lub telefonicznie

Nie wiesz jak to wygląda? A zatem... przyjeżdżamy na Wasze przyjęcie, rozkładamy sprzęt i zabawiamy Gości fotograficzną fiestą! Lustro wyświetlając animacje, zachęca do pozowania.
Dla tych opornych, pomocą służą asystenci.
Wezmą pod rękę, założą okulary, sombrero... pstryk i gotowe!
Piękny czerwony dywan, winylowe tło, błyszczące słupki odgradzające strefę foto i srebrna rama lustra tworzą ekskluzywny efekt.
Spersonalizowane szablony, wybór animacji, nieograniczona ilość zdjęć, wydruk zdjęć z podpisem.
Achh i księga gości.. Leży na stoliku i czeka na wklejenie zdjęć? Nie! Dbamy o to, abyście mieli pamiątkę, dlatego też namawiamy Gości na wklejanie zdjęć i podpisywanie ich.
Księga Gości jest dostosowana do motywu przewodniego wesela, winietek czy też zaproszeń.
Wszystkie zdjęcia, otrzymujecie na pendrivie oraz w galerii online, chronionej hasłem, bez limitów czasowych.
Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wolny termin!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Fotolustro Foto Fiesta to nie tylko sprzęt, który wykona zabawne zdjęcia Waszym Gościom. To przede wszystkim ludzie, którzy tworzą tą firmę. Dbamy o to, aby Wasi Goście bawili się przed naszym fotolustrem fantastycznie. Zachęcamy do pozowania, podajemy gadżety i rozbawiamy kolejkę. Jesteśmy również bardzo dumni z Księgi Gości, która oferowana jest w każdym pakiecie, bez dodatkowych kosztów. Wykonujemy ją sami, dostosowując jej wygląd do motywu przewodniego wesela, winietek czy też zaproszeń. Dbamy również o to, aby Goście wklejali do niej zdjęcia i wpisywali życzenia. Każdy z Gości wychodzi z wesela ze swoim zdjęciem, a dodatkowa kopia wędruje do albumu.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Odpowiedź na pytanie, dlaczego Pary decydują się na wybór naszego Fotolustra, można znaleźć w opiniach i recenzjach na naszym fanpage'u na facebooku. Często przewija się tam komentarz "Wspaniali właściciele". A to nie jest tak, że to my jesteśmy wspaniali... no może trochę :D Chodzi o to, że robimy wszystko, żebyście Wy i Wasi Goście, zapamiętali naszą atrakcję na długo!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy Wasze uśmiechy i mnóstwo ciepłych słów, które otrzymujemy podczas przyjęć weselnych. To one napełniają nas pozytywną energią!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasi dotychczasowi klienci mogą potwierdzić, że jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do Waszych potrzeb. Nasze pakiety obejmują usługi trwające 2, 3 i 4 godziny, ale jest to do naciągnięcia ;) Potrzebujecie Fotolustra na 2,5 godziny? Jasne, czemu nie! Wystarczy krótka rozmowa i już wiemy czego od nas oczekujecie.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Na Wasze wesele przyjedziemy we dwoje ;) Ja Natalia, to ta która uwielbia rozmawiać, pomagać i rozweselać Waszych Gości i mój szanowny małżonek Jacek, który bezustannie dba o Księgę Gości.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tylko i wyłącznie ;) Spersonalizujemy wydruki zdjęć, Księgę Gości i to Wy wybierzecie animację, wyświetlaną na Fotolustrze.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Podczas wesela, tuż po zakończeniu naszej usługi, otrzymujecie pendriva ze zdjęciami.
Do 7 dni po weselu, otrzymujecie od nas wszystkie zdjęcia w galerii online. ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście Fotolustro! ;) No może jeszcze jakieś jedzenie i wodę ;)

liczba odwiedzin: 1385

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie