Zobacz zdjęcia (5)
FOTOLUSTRO FunDay, Rzeszów - zdjęcie 1
FOTOLUSTRO FunDay, Rzeszów - zdjęcie 2 FOTOLUSTRO FunDay, Rzeszów - zdjęcie 3 FOTOLUSTRO FunDay, Rzeszów - zdjęcie 4 FOTOLUSTRO FunDay, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

FOTOLUSTRO FunDay id:35847

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Fotolustro to najnowszy hit na weselach, przyjęciach urodzinowych, studniówkach oraz eventach firmowych. Dzięki efektywnemu wyglądowi fotolustra twoje imprezy będą atrakcyjniejsze, stworzą niesamowity klimat i niezapomniane wspomnienia w formie fotografii papierowej oraz graficznej.

Fotolustro daje możliwość wydruku zdjęć w formie pocztówki lub popularnego paska, w pocztówce mamy możliwość sfotografowania całej sylwetki ciała. Posiada wgrany głos, który prowadzi przez całą zabawę robienia zdjęć oraz wesołe animacje z polskimi napisami, które sprawiają, że korzystanie z naszego fotolustra jest bardzo proste.

Wystarczy, że dotkniesz lustra i staniesz przed nim, ubrasz śmieszny gadżet, wykonujesz pozę, koniecznie uśmiech i pstryk, właśnie lustro uwieczniło Cię na zdjęciu, na końcu masz możliwość podpisania swojego zdjęcia palcem na lustrze, po czym w kilka sekund możesz cieszyć się wysokiej jakości wydrukowanym zdjęciem.

Przy każdej okazji personalizujemy wygląd wydruku. Możemy dodać dowolnie wybrany przez Ciebie podpis bądź logo. Oczywiście jest możliwość przesłania swoich zdjęć na e-mail, Facebook lub Instagram.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Działamy na rynku ślubnym od początku sezonu 2018r.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, ale również doradzamy w jakich godzinach najlepiej wypożyczyć lustro!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Świetnie dogadamy się w języku angielskim oraz w każdym innym "na migi" ;)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej tym lepiej, jednak sugerujemy rok przed planowaną datą ślubu, jeśli termin wesela wypadaja w najbardziej atrakcyjnym czasie dla tego wydarzenia.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Najczęściej komunikujemy się drogą elektroniczną. Jednak również jesteśmy otwarci na spotkania.

Opinie (2)

FOTOLUSTRO FunDay id:35847
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-06-2019
Przeworsk
Data dodania: 02-12-2019

FOTOLUSTRO Funday to świetny pomysł na dodatkową atrakcję podczas wesela i myślę, że nie tylko, napewno sprawdzi się na innych eventach. U nas cieszyło się wielkim zainteresowaniem, mają dużo zróżnicowanych gadżetów do przebrania 😁 goście byli zachwyceni z profesjonalnego podejścia właścicieli, którzy służyli pomocą i mnóstwem pomysłów na ciekawe zdjęcia.
GORĄCO POLECAM!!!

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Stalowa Wola
Data dodania: 30-07-2019

Świetna atrakcja na wesele. Jakość usługi jak i obsługi na najwyższym poziomie. Gwarancja udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Polecam

liczba odwiedzin: 2314

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie