Zobacz zdjęcia (5)
Fotobudka FOTORAKIETA | WYBÓR NAJLEPSZYCH! | Najwyższa jakość!, Szczecin - zdjęcie 1
Fotobudka FOTORAKIETA | WYBÓR NAJLEPSZYCH! | Najwyższa jakość!, Szczecin - zdjęcie 2 Fotobudka FOTORAKIETA | WYBÓR NAJLEPSZYCH! | Najwyższa jakość!, Szczecin - zdjęcie 3 Fotobudka FOTORAKIETA | WYBÓR NAJLEPSZYCH! | Najwyższa jakość!, Szczecin - zdjęcie 4 Fotobudka FOTORAKIETA | WYBÓR NAJLEPSZYCH! | Najwyższa jakość!, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Fotobudka FOTORAKIETA | WYBÓR NAJLEPSZYCH! | Najwyższa jakość! id:29833

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
577-590...
790-267...

O nas

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS ?

"Stawiamy na jakość, a nie jakoś!" :)

Nasza firma działa w branży wynajmu fotobudek - 5 lat!
Mamy 10 letnie doświadczenie w branży fotograficznej!

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wynajmując naszą odlotową fotobudkę, nie tylko zaskoczysz swoich gości ale również sprawisz, że będą mieli wspaniałą pamiątkę z Twojej imprezy. Jest to rewelacyjny pomysł na świetną zabawę podczas wszelkiego rodzaju imprezach.

ODLOTOWE FOTOBUDKI
01.nowoczesny design urządzenia
02.profesjonalna drukarka termosublimacyjna
03.zaawansowany aparat fotograficzny Canon 6D
04.wysokiej jakości zdjęcia oraz wydruki
05.podgląd na żywo w trakcie robienia zdjęć
06.wysokiej klasy lampa błyskowa

DMUCHANA FOTOKABINA
Jako nieliczni w regionie posiadamy dmuchaną podświetlaną fotokabinę, która potęguje wrażenia w trakcie zabawy. Do jej rozłożenia potrzebujemy około 3x3 m wolnej powierzchni. Jest to idealna opcja, która najlepiej prezentuje się z naszą odlotową fotobudką. 🙂

DMUCHANA ŚCIANKA LED
Nasza nowość w ofercie czyli dmuchana podświetlana ścianka led to alternatywa, która zastąpi standardowe tło fotograficzne. Idealna wysokość (2,4 metra) sprawi, że fotobudka bez problemu zmieści w kadrze większą ilość osób. Na jej rozłożenie potrzebujemy ok. 3 m szerokości. W zestawie ze ścianką - czerwony dywan. 🙂

TŁO FOTOGRAFICZNE
Posiadamy w swojej ofercie tła fotograficzne w sytuacji gdyby zabrakło miejsca dla naszej dmuchanej fotokabiny lub ścianki. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć personalizowane tło.

WYDRUKI ZDJĘĆ
Bez względu na wybrany program, każdy z naszych klientów otrzymuje nielimitowany wydruk. Istnieje możliwość wyboru rodzaju wydruku np. dwa paski 5x15 cm (3 lub 4 zdjęcia na pasku) lub jeden pasek 10x15 cm (1, 2, 3 lub 4 zdjęcia na wydruku). Szablon wydruku projektowany jest przez naszą firmę według wytycznych klienta lub naszego pomysłu. Na szablonie możemy umieścić np. imiona Pary Młodej, datę ślubu lub imprezy, logo firmowe etc. Jesteśmy kreatywni i wyróżniamy się na tle innych.

KSIĘGA GOŚCI
Proponujemy Państwu elegancki album, który na weselu czy też innej imprezie okolicznościowej pełni rolę księgi gości. Jest to niepowtarzalna pamiątka na długie lata, dlatego postawiliśmy na najwyższą jakość wykonania! Każdy z naszych klientów otrzymuje możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie wzoru.
Stojąc na wysokości zadania projektujemy okładki ksiąg gości na podstawie wzoru zaproszeń, przesłanych grafik klienta itp.

ODLOTOWY ZESTAW GADŻETÓW
Na każde zlecenie zabieramy ze sobą nasz podstawowy zestaw gadżetów do zdjęć. W skład gadżetów wchodzą m.in. drewniane rekwizyty na patyczkach tj. wąsy, usta, okulary, muszki, serca, fajki, kolorowe drewniane tabliczki z napisami, kapelusze, okulary, peruki, opaski i wiele wiele innych.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Najczęściej wybór pada na wysoką jakość realizowanych usług. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie. Wesele to wyjątkowy dzień, a my jesteśmy jego częścią. Dlatego stawiamy na JAKOŚĆ, a nie jakoś.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza firma działa na rynku w branży ślubnej od 2017 roku. Mam na swoim koncie kilkadziesiąt imprez weselnych oraz eventów firmowych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasze usługi realizujemy od godziny zegarowej po nieskończoność ;)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nie ma obaw, możesz się z nami skontaktować w języku angielskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jesteśmy w stanie zrealizować nasze usługi nawet tydzień przed planowaną datą wesela.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie jest bezpłatne! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź możemy umówić się na spotkanie osobiście.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość wyboru rodzaju wydruku np. dwa paski 5×15 cm (3 lub 4 zdjęcia na pasku) lub jeden pasek 10×15 cm (od 1 do 4 zdjęć na pasku). Szablon wydruku projektujemy według naszego pomysłu i/lub wytycznych klienta. Na szablonie możemy umieścić np. imiona Pary Młodej, datę ślubu lub imprezy, logo firmowe etc.

Proponujemy Państwu elegancki album, który na weselu czy też innej imprezie okolicznościowej pełni rolę księgi gości. Jest to niepowtarzalna pamiątka na długie lata, dlatego postawiliśmy na najwyższą jakość wykonania. Każdy z naszych klientów otrzymuje możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie wzoru.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy bardzo elastyczni. Najważniejszy jest efekt końcowy i to aby nasi klienci byli zadowoleni.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt leży po naszej stronie w celu przesłania materiałów w postaci cyfrowych zdjęć dostępnych w galerii.

Opinie Photo & Design Kamil Baranek (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Photo & Design Kamil Baranek

Nazwa firmy: Photo & Design Kamil Baranek
NIP: 8542355979
Imię i nazwisko: Kamil Baranek
Adres: Szczecin, ul. Staromiejska 11/u1, 70-204, woj. zachodniopomorskie
577-590...
790-267...
liczba odwiedzin: 3683
Zadzwoń
577-590...
790-267...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Szczecin

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie