Zobacz zdjęcia (5)
Elegancka Fotobudka na Wesele - Fotorakieta - Wysoka jakość zdjęć!, Szczecin - zdjęcie 1
Elegancka Fotobudka na Wesele - Fotorakieta - Wysoka jakość zdjęć!, Szczecin - zdjęcie 2 Elegancka Fotobudka na Wesele - Fotorakieta - Wysoka jakość zdjęć!, Szczecin - zdjęcie 3 Elegancka Fotobudka na Wesele - Fotorakieta - Wysoka jakość zdjęć!, Szczecin - zdjęcie 4 Elegancka Fotobudka na Wesele - Fotorakieta - Wysoka jakość zdjęć!, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Elegancka Fotobudka na Wesele - Fotorakieta - Wysoka jakość zdjęć! id:29833

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
577-590...

O nas

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS ?

"Stawiamy na jakość, a nie jakoś!" :)

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wynajmując naszą odlotową fotobudkę, nie tylko zaskoczysz swoich gości ale również sprawisz, że będą mieli wspaniałą pamiątkę z Twojej imprezy. Jest to rewelacyjny pomysł na świetną zabawę podczas wszelkiego rodzaju imprezach.

ODLOTOWE FOTOBUDKI
01.nowoczesny design urządzenia
02.profesjonalna drukarka termosublimacyjna
03.zaawansowany aparat fotograficzny Canon 6D
04.wysokiej jakości zdjęcia oraz wydruki
05.podgląd na żywo w trakcie robienia zdjęć
06.wysokiej klasy lampa błyskowa

DMUCHANA FOTOKABINA
Jako nieliczni w regionie posiadamy dmuchaną podświetlaną fotokabinę, która potęguje wrażenia w trakcie zabawy. Do jej rozłożenia potrzebujemy około 3x3 m wolnej powierzchni. Jest to idealna opcja, która najlepiej prezentuje się z naszą odlotową fotobudką. 🙂

DMUCHANA ŚCIANKA LED
Nasza nowość w ofercie czyli dmuchana podświetlana ścianka led to alternatywa, która zastąpi standardowe tło fotograficzne. Idealna wysokość (2,4 metra) sprawi, że fotobudka bez problemu zmieści w kadrze większą ilość osób. Na jej rozłożenie potrzebujemy ok. 3 m szerokości. W zestawie ze ścianką - czerwony dywan. 🙂

TŁO FOTOGRAFICZNE
Posiadamy w swojej ofercie tła fotograficzne w sytuacji gdyby zabrakło miejsca dla naszej dmuchanej fotokabiny lub ścianki. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć personalizowane tło.

WYDRUKI ZDJĘĆ
Bez względu na wybrany program, każdy z naszych klientów otrzymuje nielimitowany wydruk. Istnieje możliwość wyboru rodzaju wydruku np. dwa paski 5x15 cm (3 lub 4 zdjęcia na pasku) lub jeden pasek 10x15 cm (1, 2, 3 lub 4 zdjęcia na wydruku). Szablon wydruku projektowany jest przez naszą firmę według wytycznych klienta lub naszego pomysłu. Na szablonie możemy umieścić np. imiona Pary Młodej, datę ślubu lub imprezy, logo firmowe etc. Jesteśmy kreatywni i wyróżniamy się na tle innych.

KSIĘGA GOŚCI
Proponujemy Państwu elegancki album, który na weselu czy też innej imprezie okolicznościowej pełni rolę księgi gości. Jest to niepowtarzalna pamiątka na długie lata, dlatego postawiliśmy na najwyższą jakość wykonania! Każdy z naszych klientów otrzymuje możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie wzoru.
Stojąc na wysokości zadania projektujemy okładki ksiąg gości na podstawie wzoru zaproszeń, przesłanych grafik klienta itp.

ODLOTOWY ZESTAW GADŻETÓW
Na każde zlecenie zabieramy ze sobą nasz podstawowy zestaw gadżetów do zdjęć. W skład gadżetów wchodzą m.in. drewniane rekwizyty na patyczkach tj. wąsy, usta, okulary, muszki, serca, fajki, kolorowe drewniane tabliczki z napisami, kapelusze, okulary, peruki, opaski i wiele wiele innych.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Żadne spotkanie nie jest płatne! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź możemy umówić spotkanie w naszym biurze.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt leży po naszej stronie w celu przesłania materiałów w postaci cyfrowych zdjęć dostępnych w galerii.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8542355979
Adres: Szczecin, , 70-204, woj. zachodniopomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 17:00 - 22:00 Wt: 17:00 - 22:00 Śr: 17:00 - 22:00 Cz: 17:00 - 22:00 Pt: 17:00 - 22:00 Sb: 10:00 - 14:00 Nd: 10:00 - 14:00
577-590...
liczba odwiedzin: 1585
Telefon
577-590...
Wiadomość