Zobacz zdjęcia (9)
Fotolustro - Selfie Mirror Na Twoją Imprezę!, Koszalin - zdjęcie 1
Fotolustro - Selfie Mirror Na Twoją Imprezę!, Koszalin - zdjęcie 2 Fotolustro - Selfie Mirror Na Twoją Imprezę!, Koszalin - zdjęcie 3 Fotolustro - Selfie Mirror Na Twoją Imprezę!, Koszalin - zdjęcie 4 Fotolustro - Selfie Mirror Na Twoją Imprezę!, Koszalin - zdjęcie 5
Fotolustro - Selfie Mirror Na Twoją Imprezę!, Koszalin - zdjęcie 6
1 / 9

Fotolustro - Selfie Mirror Na Twoją Imprezę! id:35220

Koszalin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
883-937...

O nas

Oferta:

  • fotolustro

Foto-lustro- jesteśmy doświadczonym zespołem dostarczającym usługę w postaci zabawy z fotolustrem. Fotolustro to sprzęt niemalże identyczny jak fotobudka. Z jedną małą różnicą. To jest lustro, w którym się przeglądamy :) Nie widzimy żadnej kamery/aparatu, nie wiemy kto i jak robi nam zdjęcie. To jest właśnie magia, a zarazem przewaga selfie mirror nad fotobudką. Dodatkowo jest to nowość na rynku, a nasze fotolustro nie ma sobie równych. Dlaczego śmiemy tak twierdzić?

1. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat do pakietów, typu + 100zł słupki, +50zł dywan, +50zł duplikaty zdjęć, wszystko z góry jest wliczone w cenę, nawet przy najtańszym 2h pakiecie;
2. Działamy na rynku od 8 lat w zakresie różnego rodzaju imprez (promocyjnych, eventowych, prywatnych) - całość ubierzemy w taki sposób, że niczym Państwo oraz Państwa goście nie będziecie musieli się przejmować.
3. Cena, a możliwości - bardzo szeroki zakres usługi, dojazd w każdy region Polski! Działamy w piątek, świątek czy niedzielę bez wyjątków.

Co wyróżnia nasze fotolustro? Jest ono pięknie oprawione złotą, lub srebrną ramą do wyboru. Po bokach oraz z tyłu błyszczy czarny dibond, iście glamour. Jest ono podświetlane, ale na życzenie możemy wyłączyć światło. Samo lustro jest o przekątnej 60", nie jest to wprawdzie największe lustro na rynku, ale proszę nam zaufać, nie rozmiar ma tutaj znaczenie :) Jakość fotek wychodzi żyleta, a wszystko za sprawą półprofesjonalnej lustrzanki marki Canon oraz odpowiedniego oświetlenia.

Co wyróżnia nas? Działamy na rynku od ponad 8 lat, wcześniej operowaliśmy samymi fotobudkami. Aktualnie posiadamy również magiczne zwierciadło w postaci fotolustra. Jesteśmy zaangażowani oraz mamy wiedzę jak najlepiej przeprowadzić akcję z fotolustrem. Bez względu czy jest to wesele, impreza firmowa, promocyjna, czy skromne urodziny. Doskonale znamy Państwa potrzeby i zawsze podchodzimy indywidualnie do tematu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Cennik oraz więcej informacji, są dostępne na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do odwiedzin :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Foto-lustro (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Foto-lustro

Nazwa firmy: Foto-lustro
NIP: 6691161854
Imię i nazwisko: Damian Duszczyk
Adres: Koszalin, ul. ul.Spokojna 50a, 75-233, woj. zachodniopomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: nieczynne
883-937...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2284
Zadzwoń
883-937...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie