Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

FOTOREK fotografia ślubna id:20689

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (1)
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 28-04-2016
Liczba odwiedzin: 220

Oferta

Upajajcie się swoim szczęściem, przytulajcie całujcie, śmiejcie ... to jest Wasz czas jedyny , przepiękny , niepowtarzalny i ulotny. Ja staram się tę ulotność zatrzymać na kartach swoich fotografii , abyście mogli wracać do nich ponownie i jeszcze i jeszcze ...

Zakres: Fotografia ślubna, fotografia komunijna, fotografia chrztu, fotografia okolicznościowa, imprezy okolicznościowe Śląsk, Częstochowa, Kłobuck, Radomsko, Mysłowice, Katowice, Dąbrowa Górnicza, sesje narzeczeńskie, sesje panieńskie, sesje plenerowe, kalibracja monitorów, profilowanie aparatów, renowacja zdjęć.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: FOTOREK fotografia ślubna id:20689
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Małgorzata
Dodano: 02-11-2016
Data imprezy: 06-08-2016
Miejscowość: Częstochowa
Ale trafiliśmy z mężem - SUPER. Nie pamiętamy już czy z tego portalu czy inaczej. Nie znaliśmy żadnego fotografa i nikt za bardzo nam nikogo nie polecał. Wybór padł na pana Arka i to był strzał w dziesiątkę. Strona www bez jakichś wielkich och, ach ... Umówiliśmy się na spotkanie i zdecydowaliśmy się wybrać ofertę fotorek. Zadecydowały o tym pokazane nam zdjęcia na żywo i osobowość pana Arkadiusza. Żeby nie przedłużać zdjęcia wyszły rewelacyjnie co chwilę do nich wracamy. Nie wiedziałam , że do tematu wesela można podejść w taki sposób. Już na sali weselnej goście pytali się nas skąd wzięliśmy takiego fajnego fotografa , dyskretnego a przy tym potrafiącego tak podejść do gości , że każdy czuł się bardzo swobodnie czego efektem są super i nie pozowane zdjęcia. Polecamy z całego serca.

Dane kontaktowe

FOTOREK fotografia ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-200

Nowe ogłoszenia