FOTOREK fotografia ślubna id:20689

Oferta
Dodaj do plannera

Uchwycić klimat i niepowtarzalność danej chwili to jest wartość jaką cenię sobie najbardziej w fotografii okolicznościowej. Łzy szczęścia , chwile radości podniosłe momenty ale i momenty ulotne i przemijające jak poranna bryza.


Zakres: Fotografia ślubna, fotografia komunijna, fotografia chrztu, wirtualne wycieczki i spacery, artystyczna fotografia ślubna, Śląsk, Kłobuck, Radomsko, Mysłowice, Katowice, sesje narzeczeńskie, sesje panieńskie, sesje plenerowe, kalibracja monitorów, profilowanie aparatów, renowacja zdjęć.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: FOTOREK fotografia ślubna id:20689
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Małgorzata Dodano: 02-11-2016
Data imprezy: 06-08-2016 Miejscowość: Częstochowa
(5)
Ale trafiliśmy z mężem - SUPER. Nie pamiętamy już czy z tego portalu czy inaczej. Nie znaliśmy żadnego fotografa i nikt za bardzo nam nikogo nie polecał. Wybór padł na pana Arka i to był strzał w dziesiątkę. Strona www bez jakichś wielkich och, ach ... Umówiliśmy się na spotkanie i zdecydowaliśmy się wybrać ofertę fotorek. Zadecydowały o tym pokazane nam zdjęcia na żywo i osobowość pana Arkadiusza. Żeby nie przedłużać zdjęcia wyszły rewelacyjnie co chwilę do nich wracamy. Nie wiedziałam , że do tematu wesela można podejść w taki sposób. Już na sali weselnej goście pytali się nas skąd wzięliśmy takiego fajnego fotografa , dyskretnego a przy tym potrafiącego tak podejść do gości , że każdy czuł się bardzo swobodnie czego efektem są super i nie pozowane zdjęcia. Polecamy z całego serca.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

FOTOREK fotografia ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-200
Data dodania: 28-04-2016
Liczba odwiedzin: 196

Nowe ogłoszenia